To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

Anonymous - Nie 10 Maj, 2015

Tylko ze w wyborach do europarlamentu była taka sama ksiązeczka i jakos chyba Solidarna Polska która była na pierwszym miejscu nie zanotowała takiego wyniku
Kenet - Nie 10 Maj, 2015

Widocznie poszło więcej osób, które potrafiły czytać.
Anonymous - Nie 10 Maj, 2015

Napewno,w Gdyni ta różnica wyniosła ponad 1000%
siema - Nie 10 Maj, 2015

Nie spodziewałem się, że Bronek dostanie baty. Fajnie wyniki się ułożyły. Będzie ciekawie :)
Kenet - Nie 10 Maj, 2015

Cóż, show must go on. Jestem ciekaw czy Kukiz da radę to pociągnąć do jesieni, jak tak, to wygra moim zdaniem.
roj - Nie 10 Maj, 2015

rabarbar napisał/a:
No to sie kurwa niektórzy zdziwili :rotfl:

:]

w skrócie w temacie

Ja głosowałem na Kukiza pomimo, że chyba jedyne co mi odpowiada w tym co mówi i reprezentuje to to, że odcina się od tak lubianego i praktykowanego okradania państwa.

Myślę, że PO jescze wygra teraz (tzn. Bronek w drugiej turze) a się kurwa mocno zdziwią dopiero w parlamentarnych, jak Kukiz dostanie 15% (plus, minus pewnie z 5 pkt procentowych), PIS wszystkich swoich więc tyle co zwykle, wyborcy PSL pójdą głosować bo cała rodzina siedzi na stołeczkach więc trzeba iść no i się skończy, że PO będzie 4tą siłą czyli żadną siłą :faja:

W sumie nie cieszę się z tego bo będzie koalizja PIS-PSL kontrowana ostro przez Kukiza.

Leszq, wolę alkoholika (znam paru, pozdrawiam zwłaszcza jednego :D ) niż mentalny beton
;)

zajcev_28 - Nie 10 Maj, 2015

w sumie lepsza choroba filipińska? :)
siema - Nie 10 Maj, 2015

Kenet napisał/a:
za 2 tygodnie jadę na tor. Też nie będę głosował.

To weź zaświadczenie i zagłosuj gdzie bądź, Leniu! ;D

roj - Nie 10 Maj, 2015

mówię o ludziach, którzy już nie piją ale też jeśli ktoś ich zapyta to mówią czemu nie piją
Anonymous - Nie 10 Maj, 2015

jestem tu :rotfl:
roj - Nie 10 Maj, 2015

:faja:
Kenet - Nie 10 Maj, 2015

siema napisał/a:
Kenet napisał/a:
za 2 tygodnie jadę na tor. Też nie będę głosował.

To weź zaświadczenie i zagłosuj gdzie bądź, Leniu! ;D


Ale teraz to w ogóle nie mam na kogo - mam udawać, że białe jest białe, a czarne jest czarne? Wybór między CH D i KK a CH D i KK + Smoleńsk + Chrystus Królem Polski. Dziękuje, Europa jest duża, gdzieś się wcisnę w razie co.

Moim zdaniem będzie jak zawsze - ludzie ruszą dupę i zagłosują na mniejsze zło - patrz CH D i KK.

karoluPL - Pon 11 Maj, 2015

:lol2:
CHRZANEK - Pon 11 Maj, 2015

Przed nami II tura.

Mój kandydat nie przeszedł do grande finału.

Trzeba uszanować głos większości, albo emigrować :)

Jakarti - Pon 11 Maj, 2015

jakbym miał emigrować za każdym razem gdy mi coś nie wychodzi to by mi sie juz dawno wszystkie kraje swiata skonczyly :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group