To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Dakar i Hołek

Loko - Wto 16 Sty, 2007

Niemy napisał/a:

nie rozumie takich kolesi co kibicuja tylko jak dobrze komus idzie, a gdy sie trafi blad, lekkie podkniecie to juz krytykuja-totalnie bezsensu


KE? Czy to do mnie? I mojego powyższego posta "że to Hołek i i tak coś spierdoli :D " ?
Nie ma co ukrywać ze nie darze zbytnią sympatią pana Hołowczyca, ale staram się być obiektywny więc jak coś jest ok to pisze że nawet ok :) Ale do kibicowania mu to jeszcze daleko, tak samo jak do bezsensownej zawiści, nie modle się żeby odpadł, bo to jego biznes czy dojedzie czy nie :)

Niemy - Wto 16 Sty, 2007

nie Loko, to nie mialo nic wspolnego z Twoim postem, nawiazywalem do wypowiedzi pcs'a ze:

pcs napisał/a:
wczoraj wszystkie fora wieszaly na nim psy i sie brechtaly ze tradycyjnie tylko jemu sie awarie zdarzaja a takiego sainza czy innego z czolowki jakos nic ...


:564:

Michał - Wto 16 Sty, 2007

heheh
A ja wam powiem tak, lubie Hołka, bardzo. Umie smigać furą, skleca zdania z dobrą stylistyką, jest ładny. Fakt, poszedł w TV a nie w rajdy, ale on to robi nie po to aby was/mnie uszczęśliwić tylko robi to za co dostanie hajs. On ma rodzine do utrzymania wiec co mu sie dziwić. NIe kumam niektórych wypowiedzi.

saxorulez - Wto 16 Sty, 2007

Ładna pogoda tam jest..
FreeMan - Wto 16 Sty, 2007

dzisiejszy etap i Polacy na trasie...


Marek23 - Wto 16 Sty, 2007

Michał napisał/a:
heheh
A ja wam powiem tak, lubie Hołka, bardzo. Umie smigać furą, skleca zdania z dobrą stylistyką, jest ładny. Fakt, poszedł w TV a nie w rajdy, ale on to robi nie po to aby was/mnie uszczęśliwić tylko robi to za co dostanie hajs. On ma rodzine do utrzymania wiec co mu sie dziwić. NIe kumam niektórych wypowiedzi.


Po części masz Michał rację. Z drugiej strony jego wypowiedzi, że "po śliskich asfaltach na dolnym śląsku nie będę się ścigał" nie były zbyt trafne(to z przed paru lat). Na pewno był to kiedyś bardzo dobry kierowca z budżetami jakich dziś chyba nawet Kuzi nie ma... Ogólnie respetka, bo walczy dalej. Nie ma co chłopa krytykować.

PS. Jakby się uprzeć to każdego polskiego rajdowca można porządnie skrytykować, każdy coś tam przeskrobał,itd...

strick - Wto 16 Sty, 2007

Marek23 napisał/a:
PS. Jakby się uprzeć to każdego polskiego rajdowca można porządnie skrytykować, każdy coś tam przeskrobał,itd...

A jak można Ciebie? ;)

Michał - Wto 16 Sty, 2007

On, poza rajdami, jest sutenerem :D
Marek23 - Wto 16 Sty, 2007

Ze mnie żaden rajdowiec i sutener,hehe...
FreeMan - Czw 18 Sty, 2007

Wyniki Hołka po dzisiejszym etapie...


strick - Pią 19 Sty, 2007

Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin (Nissan) mieli wypadek podczas 13. etapu Rajdu Dakar. Polski kierowca nie doznał poważnych obrażeń, ale został helikopterem przetransportowany do punktu medycznego w Tambakundzie.
Do wypadku doszło na 140. kilometrze odcinka specjalnego. Samochód wpadł w dziurę na trasie, a następnie przekoziołkował.

Lekarz, który pojawił się na miejscu wypadku, nie stwierdził żadnych poważnych obrażeń u Hołowczyca i Fortina. Polak doznał stłuczenia klatki piersiowej i najprawdopodobniej ma pęknięte żebra. Helikopter został przetransportowany do punktu medycznego w Tambakundzie, gdzie znajduje się meta piątkowego etapu.


http://sport.onet.pl/0,12...,wiadomosc.html

FreeMan - Pią 19 Sty, 2007

tak mi sie wlasnie wydawalo ze cos sie stalo, bo jak patrzylem na przekaz on-line to samochod Hołka strasznie dlugo byl w jednym miejscu a pozniej zniknal...


Czachor tez mial chyba jakies problemy...

Szkoda... bo naprawde dobrze im szło....

saxorulez - Pią 19 Sty, 2007

szajze...
lenny - Pią 19 Sty, 2007

nie dobrze! ale i tak dali rade chlopaki! gratsy!
Jakarti - Pią 19 Sty, 2007

do trzech razy sztuka!!! poza tym trzeba pamietac, ze Ci co wygrywaja maja szczescie po swojej stronie - bez tego ani rusz.. moim zdaniem i tak dlugo opieral sie losowi :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group