To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

qbus - Czw 20 Mar, 2008

W niedzielę 30 marca 2008 r. odbędzie się "Rabczański Kręciołek" pod patronatem Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój.Tym razem zawody odbędą sie w malowniczym zakątku Rabki obok wyciągu MACIEJOWA-ski. Załogi będą miały do pokonania dwu lub trzy krotnie bardzo ciekawą trasę której długośc wynosic będzie ok. 1 kilometra (poniżej można zobaczyc kilka zdjęc trasy).

Na godzinę 13:00 zaplanowany jest przejazd zapoznawczy trasą zawodów. O godz. 13:30 odbędzie się oficjalny START, w programie imprezy przewidziano kilka atrakcji m.in pokaz Straży Pożarnej. Załogi powinny pamiętac o obowiązku posiadania kasków oraz aktualnego ubezpieczenia. Zgłoszenia będą przyjmowane drogą telefoniczną , e-mailową lub w dniu zawodów do godziny 12:00.

Klasy:
I. do 903cm
II. od 903 do 1300cm
III. od 1300 do 1600cm
IV. powyżej 1600cm

Więcej informacji pod numerem tel. 791 325 224 lub rogowiecandrzej@op.pl

http://www.motosport.rabk...asy1/index.html miaaaaazga!! wtedy sa Tychy mialem jechac jako pilot, auto mam jeszcze nie do konca poskladane ale mam teraz mega dylemat.

Loko - Czw 20 Mar, 2008

Wygląda całkiem fajnie i kusząco :) , a zarazem wyglada to na trudną trase dużo syfu, wąsko drzewa.
GeKo - Czw 20 Mar, 2008

Jeśli tak wygląda trasa, to organizator chyba upadł na głowę i to nie raz chcąc wpuścić amatorów na taką trasę. Albo inaczej, auta bez klatek.
matt - Pią 21 Mar, 2008

trasa wygląda bardzo ostro, patrząc właśnie pod kątem tego, że są to zawody amatorskie, nie wiadomo też jak z szykanami będzie, bo ustawią kilka i będzie dużo wolniej..... tak czy siak wystartowałbym ale niestety praca :/
fydi - Pią 28 Mar, 2008

Pucharu Strefy Polski Centralnej i Północno-Wschodniej w KJS

http://www.autoklub.pl/19406,news.html

DeeS - Czw 03 Kwi, 2008



Zapraszamy do Lublina ! :)

mi - Czw 03 Kwi, 2008

6. kwietnia mamy Wyrazów, nie tam jakieś kulki :lol2:
fydi - Wto 15 Kwi, 2008

Cytat:
Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do ścigania w Dobczycach. Już 20 kwietnia 2008 roku rozpoczną się zmagania w Samochodowych Mistrzostwach Dobczyc o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Jest to już III edycja imprezy organizowanej przez Automobilklub Galicyjski we współpracy z Gminą Dobczyce.

Mimo tego, że nazwa uległa pewnej modyfikacji, zapewniamy atmosferę z lat ubiegłych. Zawodników i kibiców gorąco zapraszamy na teren byłej giełdy samochodowej w Dobczycach. Zmieniona w stosunku do poprzednich edycji trasa będzie miała charakter mini-oesu, na którym nie zabraknie różnorodnej nawierzchni. Asfalt, szuter i łączniki ziemne zapewnione.

Wpisowe na imprezę wynosi 70zł. Jeżeli zawodnik będzie chciał być klasyfikowany w całym cyklu to pierwsze wpisowe wyniesie 90zł. Opłacenie wpisowego na cały cykl gwarantuje pierwszeństwo na liście zgłoszeń w razie przekroczenia limitu załóg, przewidzianego przez organizatora na poszczególne eliminacje.

Zawodnicy zobowiązani są do startu w kaskach, z włączonymi światłami mijania, zamkniętymi szybami i zapiętymi pasami bezpieczeństwa! W razie braku kasków organizator może wypożyczyć na czas przejazdu zawodnika.

Zapisy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną na adres agalicyjski_[at]_op.pl. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń! W przypadku zgłoszenia większej liczby zawodników będzie tworzona lista rezerwowa. Liczba zgłoszeń ograniczona do 60!

Start pierwszego zawodnika przewidywany jest na godzinę 10:00. Wcześniej organizator zapewnia przejazd wytyczonej trasy w kolumnie w celu zapoznania się z próbą.

Do biura należy zgłosić się do godziny 9:00 w celu podpisania zgłoszenia. W przypadku, gdy zawodnik nie pojawi się w wyznaczonym czasie, zgłoszenie może nie zostać przyjęte. Godzina podpisu zgłoszenia będzie rygorystycznie przestrzegana!

Za I, II i III miejsca w klasie w każdej eliminacji przewidziano pamiątkowe dyplomy oraz medale. Rozdanie nagród odbędzie się po zakończeniu I Eliminacji SMD. Dodatkowo odbędzie się losowanie uczestnika, któremu zwrócone zostanie wpisowe!

Dla każdego zawodnika przewidziano darmowy posiłek.

Trasa w większości przebiegać będzie po odcinkach ziemno-szutrowych. Zalecana płyta ochronna pod silnik.

Regulamin SMD i więcej informacji na stronie http://puchar.agalicyjski.pl

Serdecznie zapraszamy!


Ostatnio był taki wyryp, że hej. Nigdy jednak nie pisali, że potrzebna jest płyta pod silnik, więc teraz to już sobie tego nie wyobrażam :P



Cytat:
Automobilklub Krakowski zaprasza w dniu 27 kwietnia (niedziela) na KJS który jest I Eliminacją Pucharu TOYOTY-ANWA i I Rundą Mistrzostw Okręgu Krakowskiego PZM w KJS-ach.
Trasa składać się będzie z 9 prób sportowych zlokalizowanych na 3 pętlach.
Próby przeprowadzone zostaną na zasadzie mini OS-ów o łącznej długości ok.9,00 km
Przyjmowanie zgłoszeń od dnia 6 kwietnia br. drogą elektroniczną ze strony: www.rajdy.krakow.pl
Wpisowe na KJS:
-100,00 zł w terminie I do dnia 22.04.2008
-150,00 zł w terminie II tj. od dnia 23.04.2008
Tylko zgłoszenia z opłaconym wpisowym będą przyjmowane i publikowane na stronie KJS-u
Więcej szczegółów będzie się ukazywać sukcesywnie.
Zgłoszenia należy przesyłać na adres: a.borowiczka@wp.pl

Wszystkich zawodników oraz kibiców serdecznie zapraszamy.


Dzisiaj byłem w ak i dałem 100 do łapy, teraz czekam na wyniki.... to znaczy chciałem powiedzieć na zawody.

matt - Czw 17 Kwi, 2008

na ANWE jak najbardziej się wybieram ale dobczyce odpuszczam...... wiadomo jakie odcinki będą na anwie? baustal, eurostar i polmozbyt?
fydi - Czw 17 Kwi, 2008

matt napisał/a:
na ANWE jak najbardziej się wybieram ale dobczyce odpuszczam...... wiadomo jakie odcinki będą na anwie? baustal, eurostar i polmozbyt?


Jest już harmonogram. 2 x eurostar i lotnisko. Trzy pętle, w tym na ostatniej tylko eurostar. razem 8 odcinków po 1 km. Myślę, że próby mogą być trochę dłuższe tylko tak napisali dla ściemy.

Marek23 - Pią 18 Kwi, 2008

W sobote(jutro) kjs w Rybniku... W niedziele Tychy... Clio rozlozone na czesci proste, klata sie robi. Jedzie ktos ktoras z tych imprez? Ja cierpie, ze nie moge. Probuje pozyczyc jakiegos cc, sc, czy cokolwiek, nawet full seria, ale na razie ciezko to wyglada.
matt - Pią 18 Kwi, 2008

Marek23, jadę Tychy ....... i chyba bez pilota, więc jak masz ochotę to zpraszam, będziem na bieżąco korygować technikę :faja:
Marek23 - Sob 19 Kwi, 2008

Jest szansa, ze Tychy pojade Astra gsi 16, N3. Co prawda jest dosc mocno wysluzona i podobno tyl blokuje na hamowaniach, ale bede jechal emerycko, tak zeby sie przejechac...
matt napisał/a:
Marek23, jadę Tychy ....... i chyba bez pilota, więc jak masz ochotę to zpraszam, będziem na bieżąco korygować technikę

Dzieki za propozycje, ale jak pojade astra, to tym samem autem bedzie jechal potem wlasciciel i ja na pilocie. Ale pewno kogos znajdziesz. A co korekty techniki, to ja ostatnio nie mam formy i objezdzenia, wiec pod tym wzgledem sie nie przydam. Ale widzimy sie w Tychach ziom...

106 - Sob 19 Kwi, 2008

Marek23 napisał/a:
Jest szansa, ze Tychy pojade Astra gsi 16, N3. Co prawda jest dosc mocno wysluzona i podobno tyl blokuje na hamowaniach, ale bede jechal emerycko, tak zeby sie przejechac...

w astrach najprosciej zalozyc jakies twarde klocki na tyl i problem sie roziwazuje
... tak mielismy przed rajdem tyskim :)

Marek23 - Sob 19 Kwi, 2008

106 napisał/a:
w astrach najprosciej zalozyc jakies twarde klocki na tyl i problem sie roziwazuje
... tak mielismy przed rajdem tyskim :)


Dzieki. Niestety auto jest u lakiernika i jesli wogole, to bedzie odebrane dzis wieczorem. Nic juz nie wymyslimy, pojedziemy tak jak stoi. Nigdy nie jezdzilem astra i wsiade w nia na zapoznanie, dobrze to nie wrozy,ale trudno, trzeba bedzie jechac wolno.

W ramach alternatywy ziom ma jeszcze bmw 320 compact diesel 150 koni. Takim rwd mozna by tam bylo namieszac, ale ziom sie boi, bo to siostry. Buma jest zlota :jupi:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group