To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] Grindhouse by Tarantino & Rodriguez

Anonymous - Pon 13 Sie, 2007

Michał napisał/a:
Czekam na LOGICZNĄ odpowiedz
:
Michał napisał/a:
nie lubie czegos co jest z zasady fajne, co jest sygnowane czyms to tez musi być fajne. A taki jest ten film.

hmm... jak zaczac.... nie wiem jak bardzo roznily sie filmy ktore widzielismy... ale zanim cos powiem nielogicznego polecam ostani post drugiej strony... :059: :586:

Michał - Pon 13 Sie, 2007

Napisałeś o planet terror a nie o deathproof.
Nie kumam klimatu tarantino - panny siedzą i gadają o rżnięciu kolesi ... bez sens ...

Marek23 - Pon 13 Sie, 2007

Cytat:
Nie kumam klimatu tarantino - panny siedzą i gadają o rżnięciu kolesi ... bez sens ...

A w Pulp Fiction jak była gadka, że ćwierćfunciak w europie nazywa się royale? Ten dialog jak dla mnie jest kultowy. Tarantini zawsze się bawił w takie rozmowy i mi to pasuje.

Michał - Pon 13 Sie, 2007

wlasnie wlasnie.
Zależy kto co lubi .

M - Pon 13 Sie, 2007

I fajnie ze są różne opinie, w konciu to dział kulturka a nie "Wszyscy kochamy polskie seriale".
gaugan - Pon 13 Sie, 2007

jednemu sie podoba Hostel czy inna rzeznia, a ja lubie Quentina. dla mnie geniusz i tyle. zabawa z widzem.

nie bede sie pocil, zeby przetlumaczyc, bo jedni lubia, a inni nie. dlatego tyle pozycji do wyboru.

maskra jest to, ze dzisiaj mam obowiazkowe widzenie z Harrym Potterem. pospie chociaz moze ;)

pzdr

Marek23 - Wto 14 Sie, 2007

Cytat:
maskra jest to, ze dzisiaj mam obowiazkowe widzenie z Harrym Potterem. pospie chociaz moze ;)


Gaugan, High 5, ja też lubię moje córko-dziewczyny zabierać do kina :564:

Anonymous - Wto 14 Sie, 2007

bylem na potterze w imaxie i 3d! wypas :D
Anonymous - Śro 15 Sie, 2007

JIMEK napisał/a:
bylem na potterze w imaxie i 3d! wypas :D


czyli mowisz ze warto, bo jakims fanem nie jestem HP :P

Anonymous - Śro 15 Sie, 2007

mowie tak ;) wiesz. tylko muzyka :552: bo williams musial zrobic wojne swiatow ze spielbergiem
Niemy - Śro 15 Sie, 2007

JIMEK napisał/a:
bo williams musial zrobic wojne swiatow ze spielbergiem


to williamsy tez tam jezdzily? a te drugie auto to nie znam :551:


:D

Vlodarsky - Śro 15 Sie, 2007

ja też pewnie będe musiał iść...
Anonymous - Śro 15 Sie, 2007

Rosario Dawson została ostatnio uznana na jedna z najseksowniejszych aktorek


k-mart - Czw 16 Sie, 2007

Marcel 08 napisał/a:
ostatnio

Ja juz to stwierdzilem w "Alexandr'u". O jej scenach w "Sin City" wogole nie chce wspominac :562:

Vlodarsky - Czw 16 Sie, 2007

ile osób tyle opinii. Ja jakoś się nie do końca zgadzam z tym, żeby ona była najseksowniejsza...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group