To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Anonymous - Nie 14 Paź, 2007

saxorulez napisał/a:

Kto wchodzi w taki deal? skoczymy sobie np. w styczniu na weekend?


jestem ZA :)

Marek szykuj jakis dobry plan treningów :D

Marek23 - Czw 15 Lis, 2007

Oskar chyba pytał o warunki na deskę....

Więc tak, Szczyrk i Wisłą mają dużo śniegu, około 70-80cm. Na razie chodzi mały wyciąg na Salmopolu, to taka osla łączka dla początkujących. Ale są tam tez dwa secret spoty do pojeżdzenia na rurkach i poskakania. Nic wielkiego, ale jest zabawa. W ten weekedn wyciagi włączy Solisko.

Na Kasprowym w cholerę śniegu, ale jeszcze nie otwarte.
Oskar chyba pytałeś o Korbielów. Sprawdz kiedy zaczynają działać, bo śnieg jest.

Dwie fotki z wczoraj na takiej malusińskiej skoczni:

One foot, czyli specjalnie dla Bad-i jedna noga odpięta.
http://img142.imageshack....onefoot2uw1.jpg

Backflip, wsiórski nietechniczny trik, ale Bad-i prosił żebym wrzucił...
http://img214.imageshack....backflipua4.jpg

Bad-i - Czw 15 Lis, 2007

zamknijcie już ten nudny temat ;)

p.s. fajne fotki - nastepnym razem zrobcie jakies lepszej jakosci

lenny - Czw 15 Lis, 2007

nie połam się ziom!! ładnie latasz.... pelen szacun! ja nigdy nie bylem tak wysoko od ziemi, przypuszczam ze mialbym mokro....
Marek23 - Czw 15 Lis, 2007

Bad-i napisał/a:
p.s. fajne fotki - nastepnym razem zrobcie jakies lepszej jakosci

Fotograf ma u siebie takie co ważą parę dobrych mega. Mogę Ci wysłać, jak chcesz wydrukować i powiesić na ścianie...

Bad-i - Czw 15 Lis, 2007

poczekaj, zaraz postaram sie poszukac jednego zdjecia z hellski ;)
Marek23 - Czw 15 Lis, 2007

Bad-i napisał/a:
poczekaj, zaraz postaram sie poszukac jednego zdjecia z hellski ;)

Battle?

Lenny, to akurat nie jeste wysoko, a po drugie jakbyś tyle jeździł co ja to też byś taka skakał. Aaaa, i też mam szaliczek i się nim jaram :564:

Bad-i - Czw 15 Lis, 2007

Marek23 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
poczekaj, zaraz postaram sie poszukac jednego zdjecia z hellski ;)

Battle?

Lenny, to akurat nie jeste wysoko, a po drugie jakbyś tyle jeździł co ja to też byś taka skakał. Aaaa, i też mam szaliczek i się nim jaram :564:


nie mam niestety fotek z heli :( - moge tylko wrzucic jakies ladne widoki i jednego beja

moja ulubiona trasa z mojego ulubionego barku ;)



a tutaj wspomniany smieszny bej - ferie z tym gosciem wykanczaja


saxorulez - Czw 15 Lis, 2007

z tym małym z prawej?
Bad-i - Czw 15 Lis, 2007

saxorulez napisał/a:
z tym małym z prawej?


ten maly z prawej na drugie ma Killer - nie tak jak ten z lewej (bo ten to Jurek Killer numer boczny....... )

Marek23 - Czw 15 Lis, 2007

Bad-i, no w koncu, ta gorka mi sie podoba. Jak by byl puch to mozna tam pewno jakies cliffy zrobic...

Za to za Pazura nie przepadam...marny aktor, a do tego z takim pyskiem to do radia.

KonradMK - Czw 15 Lis, 2007

chłopaki mam 2 gości i brakuje 4-tego na wyjazd do korbielowa na snowboard na weekend (ostre chlanie, dupeczki i śnieg). Kto jedzie?
Bad-i - Czw 15 Lis, 2007

Marek23 napisał/a:
Bad-i, no w koncu, ta gorka mi sie podoba. Jak by byl puch to mozna tam pewno jakies cliffy zrobic...

Za to za Pazura nie przepadam...marny aktor, a do tego z takim pyskiem to do radia.


Marek23 - Pazura jest super gosciem, przez caly tydzien sie smiejesz i nie myslisz o jego aktorstwie


KonradMK napisał/a:
chłopaki mam 2 gości i brakuje 4-tego na wyjazd do korbielowa na snowboard na weekend (ostre chlanie, dupeczki i śnieg). Kto jedzie?


chetnie bym pojechal ale Polska - Belgia to priorytet

Bad-i - Czw 15 Lis, 2007

j.w.
Marek23 - Czw 15 Lis, 2007

Ja wyjezdzam ziom, ale pisz do Oscara, on byl chetny... Wogoel to mam 6 desek Burtona do sprzedania, wystawie w odpowiednim dziale...

Cytat:
Marek23 - Pazura jest super gosciem, przez caly tydzien sie smiejesz i nie myslisz o jego aktorstwie


Ziom, dla mnie jest synonimem wiesniaka...kazdy ma inny gust.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group