To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - bixenon vs xenon

lenny - Wto 06 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
jakbym to co wywalczyl szlo do mnie

hehehe:) może niech kupią Ci jakieś podręczniki mowy ojczystej ziom:)

a tak poważnie - wiem o co chodzi!

ale jeśli alu to chyba nic mniejszego niż 18zoll... he? ;D

Bad-i - Wto 06 Sty, 2009

wariat, 18" to moim zdaniem za dużo
lenny - Wto 06 Sty, 2009

co ty gadasz, 18zoll będzie pewnie z profilem 40 - na luzaczku jeździsz po mieście i siejesz postrach...

16zoll moim zdaniem do tak dużego auta to słabizna jest, tak jak A4ki dają na 16 seryjnie...
niby fajnie i alu ale trochę jak wersja na bankgadesz...

Bad-i - Wto 06 Sty, 2009

lenny ale 18ki to ona ma na lato, 16" na zime jej spokojnie wystarczy (serio ale zawias w tym mondeo jest dość twardy)
lenny - Wto 06 Sty, 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................................ no to zmienia sprawę całkowicie:)
dobry walec to podstawa....

no to może niech przyciemnia szybki??? jeśli tego nie ma przez przypadek...?? a jeśli jest to niech rozjaśnią....

Bad-i - Wto 06 Sty, 2009

szyby ma ciemne, to moze niech ją bzykną albo niech mnie bzykną (mi pewnie teraz bije sie przed monitorem :D )
mi - Wto 06 Sty, 2009

phi...

















CHRZANEK - Wto 06 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
moze niech ją bzykną


Oni tam tylko na to czekaja :D :D :D

PieQt - Wto 06 Sty, 2009

oni czekają na Bartka
Bad-i - Wto 06 Sty, 2009

PieQt napisał/a:
oni czekają na Bartka


a Ty wiesz ze ja mam ładne stopy ;)

Marek23 - Wto 06 Sty, 2009

Do paska dokupiłem oryginalną navi i mi ją luźno w serwisie założyli...przedtem miałem zwykłe radio. Więc raczej pół auta nie trzeba rozbierać...
PieQt - Wto 06 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
PieQt napisał/a:
oni czekają na Bartka


a Ty wiesz ze ja mam ładne stopy ;)


już wiele nas łączyło, a ile jeszcze przed nami

Bad-i - Śro 07 Sty, 2009

Marek23 napisał/a:
Do paska dokupiłem oryginalną navi i mi ją luźno w serwisie założyli...przedtem miałem zwykłe radio. Więc raczej pół auta nie trzeba rozbierać...


a to dziwne, bo mi w VW powiedzieli ze wlozenie oryginalnej navi wyjdzie mnie drozej niz jej zakup :)

pewnie co salon to inne obyczaje :( - jeden pies, niech daja te alufelgi i navi i im wybacze (do tego sprzedam stalowki) i juz

Michał - Śro 07 Sty, 2009

badi - włożenie czyli chodziło im o kupienie orginalnej. Oczywiscie ze drożej wyjdzie. Jak już będe znanym montażystą :D i będzie mnie stać na fure z salonu to na bank bede brał bez skór, audio i navi. Lepiej to zrobić w customowych firmach. Co ciekawe, wyjdzie taniej i lepiej.
GOKART - Śro 07 Sty, 2009

ze skórą i navi to się zgodze że custom wyjdzie taniej i prawdopodobnie lepiej ale z audio to już sprawa dyskusyjna. Wolę audio w oryginalnych, przeznaczonych do tego miejscach jezeli jest to dobrze fabrycznie przemyslane - a przeważnie jest. Nie mówię tu o podstawowym audio typu safari ale jakiś lepszy pakiet jeżeli jest oferowany za dopłatą. Ja mogę to odnieść do swojego maulcha gdzie audio (harman kardon) gra naprawdę fajnie i custom wyszedłby mnie podobne pieniadze a jedyny gratis to dodatkwa rzeźba.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group