To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

qbus - Śro 06 Maj, 2009

Tomaszczyk jedzie nowo zbudowanym cifem... zamówił u mojego drivera krótkie przełożenie główne na szczescie dla nas poki co chyba dopiero zamowienie jest w fazie realizacji.
GeKo - Śro 06 Maj, 2009

qbus napisał/a:
Tomaszczyk jedzie nowo zbudowanym cifem... zamówił u mojego drivera krótkie przełożenie główne na szczescie dla nas poki co chyba dopiero zamowienie jest w fazie realizacji.


A właśnie że nie :D

Elmot, jeszcze jedzie autem Grześka Kardasa, tym samym co Janik jechał Warszawski.

qbus - Śro 06 Maj, 2009

o widzisz... my mistake... i'm sorry
martin.h - Czw 07 Maj, 2009

A więc wszystko się potwierdziło - N15 z Symtech Racing -> http://www.autoklub.pl/24525,news.html
GeKo - Czw 07 Maj, 2009

Niby nowa firma, ale piszą że ludzie z doświadczeniem. Sam nie wiem co mysleć na ten temat. Mam nadzieję że nie będzie wtopy.
Anonymous - Czw 07 Maj, 2009

W każdym razie bardzo dobrze się stało że ekipa Kuzaja i wielmożnego pana kurfa jego mać Górskiego nie będzie miała z tym nic wspólnego
martin.h - Czw 07 Maj, 2009

GeKo napisał/a:
Niby nowa firma, ale piszą że ludzie z doświadczeniem. Sam nie wiem co mysleć na ten temat. Mam nadzieję że nie będzie wtopy.


Mechanicy mają doświadczenie co najmniej kilkuletnie w obsłudze tych aut. Przed powstaniem Symtecha ludzie Ci pracowali w SYMS Europe. Osobiście znam 2 osoby, które będą pracować przy Subaru Kajtka i na pewno znają się na rzeczy.

AndreXSi napisał/a:
W każdym razie bardzo dobrze się stało że ekipa Kuzaja i wielmożnego pana kurfa jego mać Górskiego nie będzie miała z tym nic wspólnego


O ile Kuzaj nie ma już nic wspólnego Subaru Poland, to w przypadku Górskiego nie do końca tak jest.

Anonymous - Czw 07 Maj, 2009

Aha, to nieciekawie :/
106 - Wto 12 Maj, 2009

zapowiada sie deszczowy elmot

bolid rajdowy :)

martin.h - Wto 12 Maj, 2009

106 napisał/a:
zapowiada sie deszczowy elmot


Bardzo dobrze, większe szanse dla Kajta i Bouffiera.


saxorulez - Wto 12 Maj, 2009

106,

słabe to oklejenie..

106 - Wto 12 Maj, 2009

widzialem tylko na zdjeciu poza tym ja tam tylko sprzatam.. widzisz jaki maly
jestem na szybie ;) wazne zeby sponsorowi sie podobalo...

Marek23 - Wto 12 Maj, 2009

Kurcze, liczę na Kajta... Poza tym modlę się, zeby francuzik naklepał naszych w s2000. Bo nie moge słuchać jak Kuchar pie.rdoli, ze odkrył sekret Bouffiera. No i last but not least mam nadzieję, że Ruta coś pokaże w s2000. Z Rutą oczywiście zartuje...Nie zdziwie się jak jakieś fwd go przejdzie.
106 - Wto 12 Maj, 2009

ja tam licze ze moze bebenki cos powalcza. ciekawy jestem tez jak leszek
przygotowal sie do sezonu.

Marek23 - Wto 12 Maj, 2009

Bębnom też życzę, ale niech Kajto wygrywa i się rozwija. Młody nie jest, ale może mu się uda wyskoczyć na arenę międzynarodową. Jedzie ktoś na ogladare z Krakowa? Ile to wogóle kilometrów?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group