To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [GSMP] I Wyścig Górskie przełęcz pod OStrą

Mick - Śro 14 Paź, 2009

Panowie luzik, z tymi slickami przecież żartowałem...
generalnie mnie to wkurza, bo ja bym pojechał w góre w śniegu...

z tego co pamiętam, w 1997 byłem na górskim w których jechał mój wujek Ryndak i nie było problemu z podjazdem nawet na dociętym slicku - ale to było CC Trofeo... ;)

Marek23 - Śro 14 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
Widzisz Bartek Ty jechałeś z Pawłem Dudziakiem,

Bardzo dobry kierowca.
martin.h napisał/a:
ale w Pucharze jeździ też dużo kierowców z dużo mniejszymi umiejętnościami i doświadczeniem, i gdyby nie wolny przejazd to podejrzewam, że dużo załóg mogłoby nie ukończyć tego OS'u.

W Pucharze duzo słabych, w GSMP za mocne auta,a nawet w RSMP odwoływali oesy bo walneło deszczem,a wszyscy na slickach... Ja sie w takim razie zastanawiam co to za kierowcy, zawsze coś nie pasuje. Sorry, jak chcesz uprawiac motorsport to musisz ogarniac, a jak Ci śliskie nie pasuje to moze niech Ci kierowcy zmienią sport. Jak jest ślisko to się wolniej dodaje gazu i wolniej jedzie. Nie ważne czy 400 konny lancer czy ngrupowe cc. Jak ktoś tego nie rozumie to czas na jakieś szkolenie jazdy czy cos takiego.

fydi - Śro 14 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Ja sie w takim razie zastanawiam co to za kierowcy, zawsze coś nie pasuje. Sorry, jak chcesz uprawiac motorsport to musisz ogarniac, a jak Ci śliskie nie pasuje to moze niech Ci kierowcy zmienią sport. Jak jest ślisko to się wolniej dodaje gazu i wolniej jedzie. Nie ważne czy 400 konny lancer czy ngrupowe cc. Jak ktoś tego nie rozumie to czas na jakieś szkolenie jazdy czy cos takiego.

agri! :jupi:

GeKo - Śro 14 Paź, 2009

Mick napisał/a:
jechał mój wójek Ryndak
Marek Ryndak to Twój Wujek?
Grzegorz Grzyb z nim zaczynał na prawym.

Maciusiowy - Śro 14 Paź, 2009

agri! :jupi:
Mick - Czw 15 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
Mick napisał/a:
jechał mój wójek Ryndak
Marek Ryndak to Twój Wujek?
Grzegorz Grzyb z nim zaczynał na prawym.


taaa serio ;D


w trofeo jeździł ze Staszkiem Bernadzikiem.. :) który teraz jest jednym z organizatorów Rzeszowskiego oraz okolicznych GSMP ;)

martin.h - Czw 15 Paź, 2009

Organizatorzy 1 Wyścigu Górskiego Limanowa - Przełęcz pod Ostrą wydali następujący komunikat:

W związku z pogorszeniem pogody chcielibyśmy wszyskich zawodników, kibiców uspokoić, iż wyścig nie zostaje odwołany. Zmobillizowane zostały wszystkie lokalne służby i trasa wyścigu będzie przygotowywana. Stan drogi będzie nadawał się do przeprowadzenia zawodów.

Dyrektor Wyścigu
Bogdan Pałka

Mick - Czw 15 Paź, 2009

twardym trza być nie mientkim :rotfl:

najwyżej 400 konne lancery będą jeździły jak dziadek do kościoła ;)

martin.h - Nie 18 Paź, 2009

Było ślisko:



vojt3k - Nie 18 Paź, 2009

Clio barana na jednej z patelni wpada w barierke. Gość stojący za barierką widząc ze kierownik już nie ogarnia odskoczył do tyłu, a pech chciał ze była tam przepaść. Spadł więc i się trochę poobijał. Potem policja, protokoły, mierzenie drogi hamowania, stawianie numerków na drodze, dość konkretnie wstrzymali....
Po 20 minutach czekania ( bez efektu ), zrezygnowałem, i wróciłem do domu....

GeKo - Nie 18 Paź, 2009

vojt3k napisał/a:
Potem policja, protokoły, mierzenie drogi hamowania, stawianie numerków na drodze, dość konkretnie wstrzymali....

:wall: :wall: :wall: :wall: Polska, dobrze ze jeszcze mandatu nie dostał.

Na pierwszym filmiku kilku pierwszych wybitnie nie ogarnia, łącznie chyba z Piękosiem o_O co jak co ale jeździł troche w PZM więc powinien bez problemu opanować to.

Janusz - Nie 18 Paź, 2009

GeKo napisał/a:

Na pierwszym filmiku kilku pierwszych wybitnie nie ogarnia, łącznie chyba z Piękosiem o_O co jak co ale jeździł troche w PZM więc powinien bez problemu opanować to.


nie popadajcie w skrajność podkniecie się każdemu może zdarzyć :) to ze kogos raz obróciło w banalny sposób nie oznacza odrazu ze gość nie ogarnia :) ale honda fajnie tańczyła :rotfl: :rotfl: :rotfl:

vojt3k - Nie 18 Paź, 2009

Kolejna akcja z ochroną.... Ci z C4..... miejscowe kozaki...

Ochroniarz kazał się chłopakowi przesunąć, bo przechodził czy jakoś tak ( a był za barierką) i zaczął go ochroniarz szarpać!!!!, no i oczywiście postawił się coś do ochrony, a na to ochroniarz do swoich kolegów 'bierzcie go'.... i gdyby nie reszta kibiców, to by go tam dalej szarpali.......

Skandal.

Mick - Pon 19 Paź, 2009

vojt3k napisał/a:
Kolejna akcja z ochroną.... Ci z C4..... miejscowe kozaki...

Ochroniarz kazał się chłopakowi przesunąć, bo przechodził czy jakoś tak ( a był za barierką) i zaczął go ochroniarz szarpać!!!!, no i oczywiście postawił się coś do ochrony, a na to ochroniarz do swoich kolegów 'bierzcie go'.... i gdyby nie reszta kibiców, to by go tam dalej szarpali.......

Skandal.


wtedy należy zadzwonić na 112/997 i poinformować o zaistniałej sytuacji. Pan z ochrony mógłby nawet stracić licencje...

GeKo - Pon 19 Paź, 2009

Janusz napisał/a:
ale honda fajnie tańczyła


Przyjrzałem się to nie Piękość tylko Ilnicki i wszystko jasne :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group