To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - wypozyczalnie upalaczy

Marek23 - Śro 23 Wrz, 2009

Geko,znasz mnie.

Ale w sumie, nie o tym dyskusja. Fajnie pojechac na taki Nurburing kiedys. Oczywiscie kamera video to podstawa.

PieQt - Śro 23 Wrz, 2009

a ja bym nawet swoją bida wersja astrą, albo smartem pojechał tam - bo ilu z ludzi, których znamy latało czymkolwiek po ringu

sory, ale nie TAKICH wyjadaczy zjadł ten tor, powiedźcie - ile było ofiar na wyrazowie, albo ciężkich obrażeń ... poznanie toru na PS3 albo XBOX ma się nijak do rzeczywistości

trochę pokory

P.S. ... oczywiście pomarzyć można

M - Śro 23 Wrz, 2009

kolejny temat ura-bura
uwielbiam to :rotfl:

Loko - Śro 23 Wrz, 2009

PieQt napisał/a:
... poznanie toru na PS3 albo XBOX ma się nijak do rzeczywistości


Oj z tym można polemizować, ostatnio czytałem artykuł o chłopaczku, który wygrał jakiś konkurs w Gran Tourismo i nagrodą dla niego był start w prawdziwym wyścigu. Chłopak nigdy wcześniej nie miał kontaktu z prawdziwą wyścigówką i już w pierwszym starcie świetnie sobie radził w walce z profesjonalistami.

http://www.gizmag.com/luc...e-driver/11623/

nox - Śro 23 Wrz, 2009

Pro kierowcy sami o tym mówią że sporo trenują na gt przede wszystkim ze względu na możliwość poznania toru układu długości zakrętów itp itd.
martin.h - Śro 23 Wrz, 2009

PieQt napisał/a:
poznanie toru na PS3 albo XBOX ma się nijak do rzeczywistości


Błąd, jak chłopaki z 4turbo wyjeżdżali na ring to kilka tygodni wcześniej upalali na GT, aby poznać tor. Okrążenie ma 20 km, więc jeśli jesteś na miejscu to musiałbyś conajmniej kilka razy pojechać, aby później nie zastanawiać się mając 200 km/h na liczniku czy za szczytem jest w lewo, w prawo czy prosto. Niestety, ale na ringu każda pomyłka słono kosztuje i nie mówię tutaj tylko o sprzęcie.

Greg - Śro 23 Wrz, 2009

PieQt napisał/a:

sory, ale nie TAKICH wyjadaczy zjadł ten tor, powiedźcie - ile było ofiar na wyrazowie, albo ciężkich obrażeń ... poznanie toru na PS3 albo XBOX ma się nijak do rzeczywistości

Nie do końca. Znam kilka osób które były na Ringu i przed wyjazdem dużo grały w Gran Turismo i oglądały masę onboardów. Kumpel tak się nauczył sekwencji zakrętów że nie dało się go zagiąć, pierwszy raz był tam swoim STI i ogarnął temat bez przykrych wpadek. To daje dużo. wiadomo - to tylko gra, ale daje niezłe podstawy. Jechać tam w ciemno to bez sensu - lepiej nie wydawać tej kasy... Można sobie zrobić krzywdę, a i frajda będzie mniejsza gdy będziesz sr*ł pod siebie zastanawiając się czy teraz jest w prawo czy w lewo jak mas zna budziku spooooro. :)


PS W hotelu przy Ringu mają PS2 z GT - można ćwiczyć :P

PieQt - Śro 23 Wrz, 2009

może inaczej - topografia toru ok, ale jazda po nim - to co innego

xbox pozwala szybciej pojechać, ale nie zmieni wjeźdzenia w tor

Walle - Śro 23 Wrz, 2009

Marek23 napisał/a:
Walle napisał/a:
Marek z Clio się przesiadać na M3 na nurbur to dość odważnie :) Technika FWD i RWD to troszkę coś innego. Mogę Ci pokazać jak się jeździ 140KM/228Nm E30 ze szperą - zobaczysz czy dałbyś radę :faja: Kwotę odpowiedzialności jakoś dogadamy :devil:

Ale ja nigdzie nie napisałem, że zrobię super czas,itd i że ogarniam te m3 lepiej niż ktokolwiek. Walle jak mi chcesz pokazac, jestes z wawy, ja z poludnia to raz. A dwa, to skąd wiesz jak jeżdżę rwd?

Ale w sumie w listopadzie będę w wawie. Dasz zrobic kolko twoim Bmw? Jak się okażę, że mnie szpera i moc przerosly to Ci tankuje do pełna.


wiem, wiem :) wszystko jasno jak słońce. Nie wiem jak jeździsz rwd - fakt, ale też nie napisałeś nigdzie jak nim jeździsz :) wiem, że jeździsz fwd :)

A nie chodzi o super czas tylko, że jak już sięgasz po penis, czyli m3 ;D to chyba lajtowo nie chciałeś pętelki sobie przejechać.

M3 jest spokojowe jak jest sucho, na mokrym bym nie wsiadł, albo bym przejechał sobie trasę tylko widokowo :faja:

Wpadaj do Wawki - dam się przejechać moim 22letnim Bmw :) To troszkę inna motoryzacja niż E46 M3, ale korzenie te same ^_^ . Jest wspomaganie, manual 5 biegów, jest ABS,jest 40% szpera, jest zawias leciusienieńko utwardzony i to generalnie wszystko. Żaden system nas nie uratuje i żadna poduszka, czy kurtyna. I wierz mi, że przesadzić nawet w tak słabym aucie z rwd jest łatwo :)

Na wachę mi wystarcza, więc nie ma problemu. A jak przesadzisz to pełny bak nie pomoże, trzy pojazdy mogą być potrzebne ewentualnie - jeden z lawetą, drugi z czerwonym krzyżem, a trzeci cały czarny :rotfl:

P.S ale sam pomysł jazd na nurbu mi się podoba, choc przypomina się sytuacja, kiedy z Subaru Polska wypożyczyłem Legacy rocznik 2004 po torze kielce i wystarczyło, że zrobiłem "niby" dwa bąki na ręcznym (młody i głupi)i rozsypało się sprzęgło. W papierach miałem odpowiedzialność do 8.000 pln - cykora miałem na maxa. Nabiliśmy u znajomego tarczę ;D i oddałem auto ;D

Marek23 - Śro 23 Wrz, 2009

Spoko, Walle,odezwę się. I potem napiszesz tu recenzję jak sobie radziłem.
Kończąc ten temat, ja siebie znam i wedle mojej opini nie miałbym dużych problemów nawet z m3 na mokrym. Oczywiscie, kazdy logicznie myslacy czlowiek sie z mna nie zgodzi i nie dziwie sie. Ale taka jest moja opinia, wyrazam ja tu raz i nikogo nie mam zamiaru przekonywac. Mam nadzieje, ze choc troche jeszcze mnie kochacie :jupi:

Poza tym ja już miesiąc temu zacząłem trenowac w silnym rwd, oto dowod:


strick - Śro 23 Wrz, 2009

Maras juz kiedys jezdził mocna e30tka ;)
Przed jego jazda trzeba było nawet oleju dolac :D

k-mart - Śro 23 Wrz, 2009

chcial bym pojechac na ring z tym profesjonalista z srebrnej e36 z wyrazowa, jedyny wyjadacz bmw z PL.
mysle ze 8,25 lajtowo zrobi, jesli wyjal nas w wyrazowie

a oprocz tego to....
ja chetnie pojade i podziele sie kosztami z Markiem, z tym ze o zycie pojade tylko na prawym, sam chetnie lajtowo zapoznawczo pykne pare kolek.
rwd nie skreca

Greg - Czw 24 Wrz, 2009

k-mart napisał/a:
chcial bym pojechac na ring z tym profesjonalista z srebrnej e36 z wyrazowa, jedyny wyjadacz bmw z PL.
mysle ze 8,25 lajtowo zrobi, jesli wyjal nas w wyrazowie

;D ;D ;D
Tjaa...
Koleś ogarniał nieźle, ale znam lepszego kierownika BMW (znany jako Andrzej555 z pomarańczowej E30 [chyba] - pomaga Wróblowi w Ułężu) - niesamowicie sympatyczny i robi ekstra czasy. Skręca jeszcze Buni, ale chyba sprzedał już M3.

A poza nimi to kierowcy biemdablju nie skręcają raczej. :rotfl: :]

martin.h - Czw 24 Wrz, 2009

Greg napisał/a:
A poza nimi to kierowcy biemdablju nie skręcają raczej. :rotfl: :]


Długi Patryk by im pokazał jak skręcać.


Młody Papież - Pią 25 Wrz, 2009

lipne te wypożyczalnie... jakbym wpadł szkodnikiem na nordszlaufe to bym ich wszystkich wymiótł ;) wkońcu z tej skrzyni byłby pożytek :devil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group