To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

106 - Pon 12 Paź, 2009

na papierze musi byc napisane ze to rajdy samochodowe + rodzaj licencji
OSKAR - Pon 12 Paź, 2009

Właśnie dzwoniłem.

Fakty sa takie,ze jutro mam sie spotkac i zapisac na badania i inne,ale w tydzien malo realne.predzej na koniec pazdziernika sie uda,wiec watpei zebym na zamkowy wyrobil sie ze zdaniem ;/

Jutro jeszcze jak bede to porozmawiam i powiem jaka jest sytuacja i moze cos da sie zalatwic.

Mam nadzieje,ze lipy nie bedzie,ale sam nie wiem ;/

Jacek - Pon 12 Paź, 2009

Go OSKAR GO, kurde ogarnij :faja:
OSKAR - Pon 12 Paź, 2009

jacek czajka napisał/a:
Go OSKAR GO, kurde ogarnij :faja:



No chce.

ale wiesz to nie zalezy ode mnie i od prezesa tylko.bo badania i skladka to ok.ale na egzamin komisja sie zbiera i z tym jest najwiekszy problem.


A zgloszenia sa do 15-10-2009 wiec jak mnie bad-i zapisze to co mam zrobic ajk sie okaze ze nie ma szans zeby zdazyc.

Na barburke cieszynska napewno bede mial,ale z zamkowym moze czasu zabraknac niestety.

martin.h - Pon 12 Paź, 2009

OSKAR napisał/a:
A zgloszenia sa do 15-10-2009 wiec jak mnie bad-i zapisze to co mam zrobic ajk sie okaze ze nie ma szans zeby zdazyc.


Z tego co wiem to w zgłoszeniu nie trzeba podawać nazwiska oraz imienia pilota. Można podać później w biurze rajdu.

michool_vt - Pon 12 Paź, 2009

ejj a sa gdzieś jakieś mapki? bo coś nie mogiem znaleźć :)
martin.h - Pon 12 Paź, 2009

Pewnie będą dopiero kilka dni przed rajdem.
OSKAR - Pon 12 Paź, 2009

onbordy sa na stronie rajdu.
Jacek - Pon 12 Paź, 2009

oglądałem w papierowej wersji, dość ciekawie to wygląda ale na stronie jeszcze nie ma
Bad-i - Pon 12 Paź, 2009

jacek czajka napisał/a:
w Zawierciu niewiele lepiej. My śpimy w Orlim.


niestety w Orlim nie ma już miejsc :( - ale moze to i lepiej to sie wyśpię

zrobiłem dla "naszego" teamu pokoj w Morsku ;) - nie jest daleko a kierowce bedziemy mieli :D

OSKAR - Pon 12 Paź, 2009

Jakiego niby kierowce ;d ;d ;d
Bad-i - Pon 12 Paź, 2009

OSKAR napisał/a:
Jakiego niby kierowce ;d ;d ;d


nie pijącego :]

GeKo - Pon 12 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
OSKAR napisał/a:
A zgloszenia sa do 15-10-2009 wiec jak mnie bad-i zapisze to co mam zrobic ajk sie okaze ze nie ma szans zeby zdazyc.


Z tego co wiem to w zgłoszeniu nie trzeba podawać nazwiska oraz imienia pilota. Można podać później w biurze rajdu.


Dane pilota trzeba podać najpóźniej w dniu odbioru dokumentów do zapoznania z trasą jeśli dobrze pamiętam. Te rzeczy zawsze są podane w regulaminie rajdu, który pilot powinien najpierw przeczytać :D

Bad-i - Pon 12 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
który pilot powinien najpierw przeczytać :D


:rotfl:

GeKo - Pon 12 Paź, 2009

... i kierowca :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group