To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - samobójstwo

Bart - Czw 31 Gru, 2009

po śmierci wspomnisz moje słowa, eM :>
PiTT - Czw 31 Gru, 2009

bart napisał/a:
to że po życiu niczego nie będzie jest oczywiste, każdy przekona się o tym po śmierci :>

dokładnie tak
czy inne żyjące istoty na ziemi także idą do nieba?
kolejna dyskusja bez końca :D
wg. mnie śmierć oznacza totalne finito, taka natura, nie ma co się oszukiwać
jasny tunel to nic więcej jak anormalna praca mózgu w skrajnych momentach, ale zapewne po dłuższej chwili robi się ciemno ;D

M - Czw 31 Gru, 2009

to chyba nie jest śmieszne
PiTT - Czw 31 Gru, 2009

eM napisał/a:
to chyba nie jest śmieszne

ale że co temat życia po śmierci?
wg. mnie nie ma niczego
wszystkie historie z duchami i różnymi anomaliami zostały stworzone na potrzeby człowieka, podobno mamy w naturze że lubimy się bać i kręci nas wszystko co niewyjaśnione

M - Czw 31 Gru, 2009

nie nie, nie jest smieszne robienie sobie jak w tym temacie
M - Czw 31 Gru, 2009

PiTT - to w co wierzysz jest naprawdę twoją sprawą, mi nic do tego.
Napewno nie bede tutaj dyskutował o tym kto w co wierzy bo mnie to po prostu nie obchodzi.

PiTT - Czw 31 Gru, 2009

eM napisał/a:
nie nie, nie jest smieszne robienie sobie jak w tym temacie

zgadzam się, nie ma co bo tu wydarzyła się tragedia u kogoś w rodzinie i należy to uszanować

PiTT - Czw 31 Gru, 2009

eM napisał/a:
PiTT - to w co wierzysz jest naprawdę twoją sprawą, mi nic do tego.
Napewno nie bede tutaj dyskutował o tym kto w co wierzy bo mnie to po prostu nie obchodzi.

nie jestem w 100% przekonany, jeszcze nie wiem :D
na serio, ciężki temat
fajnie jakby coś było, ale kurde ja jestem realistą

M - Czw 31 Gru, 2009

Mozemy sobie spokojnie przy piwku o tym pogadać, bo zaraz przyjdą tu jacyś krzykacze z onetu i bedzie flame war.

Jednoczesnie jest mi bardzo przykro z powodu kolegi, zona ma zmasakrowane zycie teraz, dobrze ze jest dzieciaczek, to daje sens do czegokolwiek.

PiTT - Czw 31 Gru, 2009

eM napisał/a:
Mozemy sobie spokojnie przy piwku o tym pogadać, bo zaraz przyjdą tu jacyś krzykacze z onetu i bedzie flame war.

Jednoczesnie jest mi bardzo przykro z powodu kolegi, zona ma zmasakrowane zycie teraz, dobrze ze jest dzieciaczek, to daje sens do czegokolwiek.

jesteśmy umówieni ;)
z przyjemnością

co do tego gościa, zniszczył innym życie i to jest fakt
nie wyobrażam sobie tego, akt totalnego egoizmu, trzeba mieć na serio nieźle zniszczoną psychę xD

M - Czw 31 Gru, 2009

Wyobraź sobie sytuację gdzie wplatałeś się w jakiś przestępczy swiatek mniej lub bardziej swiadomie. I teraz jesteś w dupie bo masz ultimatum ze albo sie powiesisz albo Ci zatłuką żonę i córeczkę. Bo wiesz za duzo, bo to bo tamto, bo maja na Ciebie haka etc.
TO nie jest materiał na kolejny odcinek klanu, czesto bywaja takie przypadki ze oni sami pomagaja "sie powiesic".

PiTT - Czw 31 Gru, 2009

eM napisał/a:
Wyobraź sobie sytuację gdzie wplatałeś się w jakiś przestępczy swiatek mniej lub bardziej swiadomie. I teraz jesteś w dupie bo masz ultimatum ze albo sie powiesisz albo Ci zatłuką żonę i córeczkę. Bo wiesz za duzo, bo to bo tamto, bo maja na Ciebie haka etc.

w takim wypadku oczywiście, ale biorąc pod uwagę najczęstsze przyczyny samobójstw czyli stany depresyjne to już zupełnie inna para kaloszy

KonradMK - Sob 02 Sty, 2010

Vlodarsky napisał/a:
Ja czasami mam takie myśli, że dałem dupy jeśli chodzi o moją edukację, że jestem za mało bystry, że nie potrafię wszystkiego ogarnąć, że mi się wszystkiego odechciewa i dopada mnie taka straszna niemoc. Jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy siadają psychicznie bo coś ich dobija. Dziwne to życie. Człowiek jest co raz starszy i plany przechodzą w marzenia, a później w poczucie niespełnienia :/ Za dużo filmów oglądam chyba i za dużo bym chciał.


Marku, a masz czasem takie wrażenie że ludzie dookoła ciebie to zombie a ty mimo że nie chcesz zaczynasz powoli się w takiego zamieniać, jak byś został ugryziony i tylko kwestią czasu jest to kiedy staniesz się taki jak oni? ja wstaję rano z łóżka tylko dlatego że napie...alają mnie plecy.

kamil - Sob 02 Sty, 2010

To ide na Policje , nie dam się zastraszać jakimś cwelom bez szkoły. Samobójstwo to straszna rzecz.
k-mart - Pon 04 Sty, 2010

Dzisiaj sie dowiedzialem, ze dobry ziom mojego ojca oraz moj powiesil sie 1.stycznia.
Wierzyc mi sie nie chce, widzialem go ostatnio miesiac temu i sprawial wrazenie czlowieka ktory cieszy sie zyciem. 58lat, wlasna dobrze operujaca firma, pare drogich samochodow, bardzo pozytywny czlowiek.
Dla mnie szok, nigdy bym nie pomyslal....
:(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group