To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - "WINTER RALLY" - I RSMPPC 2010 !!!

kubas - Nie 07 Lut, 2010

pierwsze koty za płoty :)
Niemy - Nie 07 Lut, 2010

Gratuluje Marku! błędami się nie przejmuj, należy z nich wyciągać wnioski
Vlodarsky - Nie 07 Lut, 2010

:-) kolejny będzie już luźny bardziej... Denerwowałem się, po zakończeniu pierwszego odcinka wszystko ze mnie zeszło :-) kilka aut mnie zadziwiło... I ich kierowcy też...
Mick - Nie 07 Lut, 2010

dzięki, że zadzwoniłeś :P
Vlodarsky - Nie 07 Lut, 2010

Michał nie zadzwoniłem? Myślałem, że dzwoniłem do wszystkich którym obiecałem. Przepraszam :-(
grzech - Nie 07 Lut, 2010

mam nadzieje ze sie nie zraziles i startujesz dalej ... czym wiecej znajomym z hh tym lepiej :)
Mick - Nie 07 Lut, 2010

Vlodarsky napisał/a:
Michał nie zadzwoniłem? Myślałem, że dzwoniłem do wszystkich którym obiecałem. Przepraszam :-(


no nie zadzwoniłeś... ale jutro i tak się widzimy wieczorem.

pozdr!!

Vlodarsky - Pon 08 Lut, 2010

a no i 8 miejsce w klasie i 49 w generalce tak ostatecznie...
qbus - Pon 08 Lut, 2010

dojazdowki, pkce wszystko wporzadku? juz wiecie z tym to sie je? nastepnym razem bez nerwow, spokojnie i pamietac ze zazwyczaj lepiej cofnac czy postac pare sekund jak pomylic trase. obys zlapal bakcyla i idizesz ogniem nastepne imprezy :)
Vlodarsky - Pon 08 Lut, 2010

qbus napisał/a:
dojazdowki, pkce wszystko wporzadku? juz wiecie z tym to sie je? nastepnym razem bez nerwow, spokojnie i pamietac ze zazwyczaj lepiej cofnac czy postac pare sekund jak pomylic trase. obys zlapal bakcyla i idizesz ogniem nastepne imprezy


dojazdówki bez problemu :) jedna pomyłka ale zdążyliśmy na wszystkie. Kartę Kasia ogarnęła bez problemu :) Nawet innym później pomagała jak i co się pisze :) pkce wszystkie ok. Na ostatnim nie było w ogóle pkc. Mega mili ludzie którzy odpowiadają na każde pytanie :)

Stf - Pon 08 Lut, 2010

dobrze że dojechałeś i wsio ok. a jak z nawierzchnią? sporo dziur i podbić - dałoby się pojechać asfaltowym autem ?
Vlodarsky - Pon 08 Lut, 2010

Stf napisał/a:
dobrze że dojechałeś i wsio ok. a jak z nawierzchnią? sporo dziur i podbić - dałoby się pojechać asfaltowym autem ?


na bank mam krzywe koła i luz w układzie kierowniczym...
dodatkowo wszędzie lód, nie szło złapać trakcji na moich kołach. Gdybym pojechał tempem spacerowym to bym miał milion razy lepsze czasy :/

Anonymous - Pon 08 Lut, 2010

mówiłem tempo spokojnie :jupi:

nastepny już 14.03 mam nadzieje,że też wystarujemy :jupi:

Vlodarsky - Wto 09 Lut, 2010

Marcel 08 napisał/a:
nastepny już 14.03 mam nadzieje,że też wystarujemy


ja zbiorę na start i paliwo to jadę !! to będzie Monte Calwaria ?

Anonymous - Śro 10 Lut, 2010

a może Rally Walentynki 14.02?

Monte C. to AK Polski ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group