To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

Bad-i - Śro 03 Mar, 2010

zgłoszeni :)

p.s. Marcel dostaniesz opr że to nie ty nas zgłaszasz tylko ja jako kierowca :) (jedz i daj im swoje dokumenty)

Mick - Śro 03 Mar, 2010

My w piątek składamy papiery.
Będziemy sobie sprawdzać czasy jakie mamy na poszczególnych próbach :)

qbus - Śro 03 Mar, 2010

Mick z kim ty jedziesz?

My z Przemkiem w tamtym roku robilismy zapoznanie, mielismy jechac w tym roku ale niestety auto nie gotowe... tylko pomalowane w srodku. Pasuje jeszcze rozebrac zawias, szpere i w koncu to ostatecznie wystroic.

Mick - Śro 03 Mar, 2010

qbus napisał/a:
Mick z kim ty jedziesz?

z Przemem_106

a będziesz w ogóle na mazowieckim w tym roku?

qbus - Śro 03 Mar, 2010

Tego nie wiem ale jak obsada dopisze to pewnie na ogladarke sie wybierzemy. :)
Mick - Śro 03 Mar, 2010

qbus napisał/a:
Tego nie wiem ale jak obsada dopisze to pewnie na ogladarke sie wybierzemy. :)


Misio leci Fiestą, wiec wydaje mi się, że warto pojechać i go obejrzeć :rotfl:

Anonymous - Śro 03 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
zgłoszeni :)

p.s. Marcel dostaniesz opr że to nie ty nas zgłaszasz tylko ja jako kierowca :) (jedz i daj im swoje dokumenty)


no na chuj sie pospieszyłes :ble: bysmy sobie na lajcie jutro wszystko ogarneli ;D

Marek23 - Śro 03 Mar, 2010

Trzymam kciuki, jak podejrzewam,wiele dziwexów w Wawie też...
Bad-i - Śro 03 Mar, 2010

Marcel 08 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
zgłoszeni :)

p.s. Marcel dostaniesz opr że to nie ty nas zgłaszasz tylko ja jako kierowca :) (jedz i daj im swoje dokumenty)


no na zły czlowiek sie pospieszyłes :ble: bysmy sobie na lajcie jutro wszystko ogarneli ;D


Moge ci przeslac jeszcze cała liste co jest do ogarnięcia :)

Bad-i - Czw 04 Mar, 2010

he he ciekawie zapowiada sie A6


Rośnie lista zgłoszeń

Do Biura Rajdu Mazowieckiego napływają kolejne zgłoszenia, czekamy także na potwierdzenia zgłoszeń zawodników, którzy wystartują w klasie Gość. Podczas Memoriału Kuliga i Bublewicza o udziale w Rajdzie Mazowieckim mówił dziennikarzom Leszek Kuzaj. Wystartować w pierwszej rundzie Rajdowego Pucharu Polski chcą także Kamil Butruk, Piotr Maciejewski oraz Filip Nivette.

Impreza przyciągnęła do tej pory prawie 50 załóg z RPP.

Wśród nich w klasie A-7 wystartują Zbigniew Skucha-Cienciała wraz ze znanym z RSMP Zbigniewem Cieślarem w Renault Clio, a Aron Domżała poprowadzi Opla Astrę OPC.
W Renault Clio w klasie N-3 zobaczymy Stanisława Słowiaka i Sebastiana Trzaskę, natomiast ubiegłoroczny triumfator Mazowieckiego Mateusz Tutaj wystartuje ponownie Hondą Civic Type-R.

Kolejne trzy zgłoszenia napłynęły w A-6, zdominowanej przez Peugeoty. W 106-tce zobaczymy Witolda Zimnego, a w 206-tkach walczyć będą Radosław Raczkowski i Krzysztof Schenk. Zgłoszony w N-2 Robert Kucharczyk poprowadzi Peugeota 106.

Bez pomiaru czasu zgłosili się Piotr Witkowski (Renault Clio), Łukasz Lewandowski i Sebastian Depta (obaj w Oplu Astra GSI).

Przypominamy, że pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń upływa w najbliższy piątek, 5 marca, o północy.

qbus - Czw 04 Mar, 2010

ciekawie? bo z newsa wynika ze jada 3 samochody z wami 4 :)
Mick - Czw 04 Mar, 2010

news jest z przed paru dni ;)

jest wiecej już załóg :)

Bad-i - Czw 04 Mar, 2010

qbus napisał/a:
ciekawie? bo z newsa wynika ze jada 3 samochody z wami 4 :)


ja wiem o 8 załogach w pugach :]

Bonczek - Czw 04 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
ubiegłoroczny triumfator Mazowieckiego Mateusz Tutaj wystartuje ponownie Hondą Civic Type-R


Pięknie :jupi:

Mick - Pią 05 Mar, 2010

Zapisani :) :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group