To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Bad-i - Śro 11 Sie, 2010

Marcel 08 napisał/a:
co racja to racja Rajdy to inna beczka ale Bad-i można by powiedzieć, że twój sponsor lepiej by zrobił gdyby zainwestował w przemka a nie w ciebie .... ?!?!


koorwa ziom co ty piszesz, czy lepiej by zrobila skoda inwestujac w Przemka bo Kuzaj nie konczy zadnego rajdu ????

Sorry Przemek bo to nie osobiscie do Ciebie, ale co mnie obchodzi ze moj sponsor daje na mnie a nie na Przemka. To nie On sie o niego staral i z nim rozmawial. Wydaje mi se ze czesciowo na tym polega ten sport.

Koto - Śro 11 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
zazwyczaj jest tak ze najpierw musisz cos namieszac zeby pozniej miec $$


Wg mnie Przem trochę właśnie namieszał, biorąc pod uwagę doświadczenie i samochód w N2. No nic, trzymam kciuki za budżet i spadam pograc w RBR-a, yo

106 - Śro 11 Sie, 2010

Marcel 08 napisał/a:
ziom znam kilka osób które mocno by mieszały, ale właśnie brak $$ ich ogranicza

w 100% sluszna uwaga... tak bylo jest i bedzie w tym sporcie..

Anonymous - Śro 11 Sie, 2010

jak już namieszał to może i tak :rotfl:
Bad-i - Śro 11 Sie, 2010

Koto napisał/a:
Bad-i napisał/a:
zazwyczaj jest tak ze najpierw musisz cos namieszac zeby pozniej miec $$


Wg mnie Przem trochę właśnie namieszał, biorąc pod uwagę doświadczenie i samochód w N2. No nic, trzymam kciuki za budżet i spadam pograc w RBR-a, yo


Ja tez zycze Przemkowi budzetu i sponsorow. To ze namieszal to tez napisalem, ale ty czytasz wybiorczo....... Chodzi o nowych ludzi ktorzy nie maja kasy a niby by namieszali.

Ja uwazam ze teraz Przemek powinien dolozyc wszelkich staran wlasnie o wiekszy budzet.

Bad-i - Śro 11 Sie, 2010

106 napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
ziom znam kilka osób które mocno by mieszały, ale właśnie brak $$ ich ogranicza

w 100% sluszna uwaga... tak bylo jest i bedzie w tym sporcie..


troche bede uparty, kto taki by namieszal i skad to przekonanie ze namiesza ??

Tylko prosze bez odpowiedzi typu: "moj sasiad ma 10 lat i moglby pobic rekord swiata Bolta na 100 metrow ale niestety nie bedzie mial kasy biegac i trenowac w Trynidadzie lub Etiopii"

Anonymous - Śro 11 Sie, 2010

Więcej na GG :*
Anonymous - Śro 11 Sie, 2010

Dobra Marek 32 musisz pojechać i wygrać to moja "PEWNOŚĆ" zostanie nagrodzona ;D
Mick - Śro 11 Sie, 2010

Żeby nie było niejasności, nikomu nie chcemy wygryść sponsora - tak jak to miało miejsce w RSMP jak to Kuczar wygrysł sponsora Turasowi ;) słynna akcja ze STATOIL...

Oczywiście próbujemy z Przemem wszystkiego i miejmy nadzieje, że przyniesie to oczekiwany efekt, a do tego Patrycja (przemka żona) nie będzie miała nic przeciwko rajdom do końca sezonu :)

GeKo - Czw 12 Sie, 2010

Mick, Takich akcji to mozna z rękawa sypać. Mistrzem jest Lesio K. w tej dziedzinie. Tylu sponsorów ilu on pozabierał młodym ambitnym, to szkoda gadać.
Koto - Czw 12 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
troche bede uparty, kto taki by namieszal i skad to przekonanie ze namiesza ??


Tu to się zgadzam, nie da się ocenic, że ktoś namiesza jeśli nigdzie nie startował, ciężko nawet powiedziec po jakiś rallysprintach, o kjs-ach już nie mówiąc bo to zupełnie inna liga. Ale takich którzy już coś pokazali, a grzeją ławę jest dużo.

W sumie to nie ma o czym dyskutowac bo nic nowego nie odkryjemy, chcesz jeździc, musisz miec talary.
Szkoda, bo ja chcę, a nie mam, ale jak już będę miał to drżyjcie wszyscy :D :lol2: :rotfl:

Są jacyś menadżerowie którzy zajmują się wyszukiwaniem sponsorów zawodnikom, czy u nas to raczej każdy sam sobie radzi? Może to jest jakaś opcja jeśli byłby taki fachowiec tańszy niż wykładanie samemu na start?

GeKo - Czw 12 Sie, 2010

Koto napisał/a:
Są jacyś menadżerowie którzy zajmują się wyszukiwaniem sponsorów zawodnikom, czy u nas to raczej każdy sam sobie radzi? Może to jest jakaś opcja jeśli byłby taki fachowiec tańszy niż wykładanie samemu na start?
W teorii są, z tym że żeby to miało ręcę i nogi musi być gra o dużą kasę i włąsną kasę też trzeba mieć. Z takiego Menadżera korzysta Grzesiek Grzyb. Taki menago dostaje kilka procent wartości kontraktu. Czyli jeśli budżet na rok wynosi 1mln. menago bierze powiedzmy 5% to musisz mu dać 50tys w ciągu roku. Przy kasie rzędu 100tys na sezon już daje ledwie 5k na rok, a gdzie koszty wyjazdów rozmów ze sponsorami itd.
Ewentualnie kolega pasjonat, student moze chcieć pomagać. Tak raczej nie do ogarnęcia i kazdy sam sobie rzepkę skrobie.

106 - Czw 12 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
106 napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
ziom znam kilka osób które mocno by mieszały, ale właśnie brak $$ ich ogranicza

w 100% sluszna uwaga... tak bylo jest i bedzie w tym sporcie..


troche bede uparty, kto taki by namieszal i skad to przekonanie ze namiesza ??

np. driver z podpisu bo a) zawsze sprzet u niego kulal b) co jechal tam zawsze byl
w czubie. nie chce mi sie listowac jego ostatnich wynikow bo bedzie ze jestem jakims
fanatykiem ale nawet astra bez szpery kazdy rajd po sliskim jestem pewien ze bedzie
top 5 generalce chyba za pojawi sie awaria lub dzwon hehe

jeszcze lepszy przyklad - baran - talent jest, osiagniecia sa, auto do wygrywania jest,
a kask wisi :)

106 - Czw 12 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Mick, Takich akcji to mozna z rękawa sypać. Mistrzem jest Lesio K. w tej dziedzinie. Tylu sponsorów ilu on pozabierał młodym ambitnym, to szkoda gadać.

w rpp tez sa "koledzy" ktorym nie przeszkadza zadzwonic do cudzego sponsora
i zaproponowac wieksza powierzchnie na aucie za mniejsze pieniadze ;) imho
to jest dopiero skur....o

Bad-i - Czw 12 Sie, 2010

106 napisał/a:
Bad-i napisał/a:
106 napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
ziom znam kilka osób które mocno by mieszały, ale właśnie brak $$ ich ogranicza

w 100% sluszna uwaga... tak bylo jest i bedzie w tym sporcie..


troche bede uparty, kto taki by namieszal i skad to przekonanie ze namiesza ??

np. driver z podpisu bo a) zawsze sprzet u niego kulal b) co jechal tam zawsze byl
w czubie. nie chce mi sie listowac jego ostatnich wynikow bo bedzie ze jestem jakims
fanatykiem ale nawet astra bez szpery kazdy rajd po sliskim jestem pewien ze bedzie
top 5 generalce chyba za pojawi sie awaria lub dzwon hehe

jeszcze lepszy przyklad - baran - talent jest, osiagniecia sa, auto do wygrywania jest,
a kask wisi :)


zle sie zrozumielismy, byla mowa o "talentach" ktore jeszcze nie startowaly w RPP. Kurde z drugiej strony dobrze ze mnie jeszcze stac na starty bo nie wyobrazam sobie teraz zebym nie mogl jezdzic :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group