To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RD3L] Rajd Tyski RD 3-L

Mick - Nie 22 Sie, 2010

No ładnie, a przecież marek jechał szrotową astrą :)

Poczekamy aż powrócą do domu i ochłoną, wtedy na pewno coś więcej się dowiemy :)

martin.h - Nie 22 Sie, 2010

Marek jechał VTI od Kardasa.
106 - Nie 22 Sie, 2010

Mick napisał/a:
No ładnie, a przecież marek jechał szrotową astrą :)

martin.h napisał/a:
Marek jechał VTI od Kardasa.

to jeszcze gorzej bo przeciez honda nie skreca ;D

106 - Nie 22 Sie, 2010

czyli jednak geko 1 w generalce :jupi:
http://rajdy.autoklub.pl/...a-sekundy,31522

Stf - Nie 22 Sie, 2010

o kurde ale akcja :) 0,1sek :) Brawo !!!
Loko - Nie 22 Sie, 2010

Drugie miejsce Honda Civic VTS, najlepsze połączenie na świecie, psuje się jak francuz i nie skręca jak Honda :rotfl:
Jacek - Nie 22 Sie, 2010

ja już w domu.
7 w generalce 5 w klasie. sprzęt mnie dowiózł bezawaryjnie więc w podzięce jutro może jakieć mycie zafunduję :)
rajd dość trudny.
tor jechałem na maxa aż się zdziwiłem jakie można czasy tym moim pugiem pokręcić.
ale z drugiej strony wiedziałem że jak będzie na odwagę szybko na 4 biegu zakręt w zakręt to się wynik zrobi.
erg mega wymagający odcinek gdzie nie jeden mega driver już poległ i sprzętu też trochę się tam pozamiatało. GRATULUJĘ wszyskim którzy to przejechali.
Gratki dla Barana i GeKo za generalę i dla Marasa 4 w generali.
Badi...mistrz wyścig :)
kończę piwo i padam na ryj.
Bartuś dzięki za wafle :>

Jacek - Nie 22 Sie, 2010

dodam jeszcze że mega robotę dzisiaj zrobił mój pilot Szymon Zmarlak..bez niego wynik nie był by taki jaki jest :)
jutro film z oes records :]

106 - Nie 22 Sie, 2010

szymek super gosc :) dobrze trafiles
Maciusiowy - Nie 22 Sie, 2010

Gratulacje dla wszystkich...miałem być, nie udało się...trudno... :)
Marek23 - Nie 22 Sie, 2010

Jechalem Vti ktore zamiast jechac stalo w miejscu,dla mnie zlom. Moze i prowadzil sie fajnie,ale na torze ktory znam jak wlasna kieszen zlalo mnie bardzo duzo aut. U mnie wszyskie czasy w okolicy 1 sekundy, czasem na granicy wylotu lecac na 4 biegu(krotka skrzynia). Tor mial w cholere prostych i choc dwoilem sie i troilem slabo wypadalem. Ratowalo mnie brak kar za potracenia szykan

Oes spoko, ciesze sie,ze na opis bylem w stanie tym gownem jako tako odrobic straty z toru. Generalnie jestem zly na te auto,bo wycisnalem z szajsu 7 poty ryzykujac 5 razy wiecej niz kiedys jezdzac clio i wyjmujac oske tam(tor). Oes byl hardcorowy,bardzo mi sie podobal.

Graki dla Jacka,pug i driver robia robote. Gratki dla Barana i Geko,ciesze sie,ze to wy jednak wygraliscie. Impreza ok,choc nie obylo sie bez wedlug mnie malego oszustwa, choc akurat mnie ono nie dotknelo.

Wielkie pozdro dla Badiego i jego znajomych :jupi:

Skladam clio,pierd.ole vteca

GeKo - Nie 22 Sie, 2010

106 napisał/a:
szymek super gosc :) dobrze trafiles


Sam polecałem :D .

Generalnie daliśmy dupy na samym początku, przepompowane toyo i na 1 szykanie Booom, 10sek straty bo cofanie i zgaszony motor. Mimo to OS przegraliśmy 2sek.
2OS Bieruń na słynnych podbiciach próba przejśćia bez ujmy i mega wylot w powietrze z ratowaniem poboczami, totalnie wytrąceni z równowagi. Nawet się pogubiłem pod koniec OSu, ale udało się go wygrać.
OS3 i OS5 Już ładnie ale wpadaliśmy na Adriana Jurasza na 2 kółku i też trochę rytm kulał.
OS4 spokojnie równo.
OS6 poszliśmy grubo w kilku miejscach, wahacze porozdupiane (seryjne) wpadamy na metę zeszliśmy z czasem jeszcze o 2sek, patrzymy na tablicę wyników a Grzybek nam przyłożył jeszcze prawie 2sek. SZOOOOK Mega szacun dla niego. Poprawił się aż o 6sek na niecałych 4km.

Edit: Musimy mocno popracować nad nastawami zawieszenia, bo na dziurawych partiach nie jest dobrze :/

Jacek - Nie 22 Sie, 2010

z tymi oponami to się mega zdziwiłem jak Piotrek rano nadmuchał ponad 2bary. po pytaniu dlaczego tak dużo? powiedział że będzie lepiej trzymało... ja nabiłem po 1.7 i było git. po OS-ie było koło 2.1 a po dajzdówce spadało na 1.7-1.8
GeKo - Nie 22 Sie, 2010

potem juz jechaliśmy na 2.1 rozgrzanym z przodu.

Podziękowana dla chłopaków, którzy przyjechali dopingować i dla Ojca Bartosza za special Package z dalekiej Germanii.

No i szacun dla Marka. Nie wiem czy fura faktycznie takie padło, ale co ważne na Bieruniu miał 2 równe przejazdy i dobre czasowo.

No i Jaca też pięknie i bezbłędnie.

Marek23 - Nie 22 Sie, 2010

W sumie kij z tym, bylo spoko,wszyscy na mecie,nie porysowalem Kardasowi fury,wiec relax.

Pytanie do Badiego:
-jakie spalanie na trasie Kato-Wawa
-pilotka bierze was na Dakar?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group