To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMOŚ] 2 RAJD PORĘBSKI

GeKo - Nie 05 Wrz, 2010

Ja już w domu, odcinki mega wypas, pogoda dopisała. My czysto bezbłędnie choć asekuracyjnie 1 pętlę. 2 pętla ogień i 3OS udało się poprawić o kilka sekund, to na 4 mimo że wydawało się że jest dużo szybciej to różnica była na poziomie 0,5sek progresu. 3 pętla to już jazda w deszczu, tam przegraliśmy 5 OS z Grzybkiem o 0,2 i dość grubo z Kardasem ale on miał deszcze. Ostatnio OS udało się wygrać z Grzybkiem i Sumą o 2sek. Generalnie jest walka i cały czas w kontakcie, jeden błąd jedna szykana i można sobie zawalić rajd. Czajka bardzo ładnie tam gdzie nie miał żadnych problemów starał się dobijać do TOP FIVE, a przygód trochę miał.
106 - Nie 05 Wrz, 2010

gratulacje :)

a co z qbusem i mattem?

Przem_106 - Nie 05 Wrz, 2010

Ja tez gratuluje! Nie ma to jak walka o setne sekundy i cały czas w TOP 3.
Geko rozumiem, ze w 3L trzeba jezdzic na oponach z "E" Więc o jakich deszczach u konkurencji piszesz? Na czym wy lecieliscie? Cięte r888? Jesli tak, to jak?

GeKo - Nie 05 Wrz, 2010

My na R888 otwarte na boki bez cięcia na środku. Kardas na ostatnią pętle wyjechał na deszczu Fedimy a ona ma znak E. Powiem tak mój driver wraca do formy, jescze hamowania mocno kuleją, ale w zakręcie jest już dobrze nawet na szybkich partiach.
Kuba i Matt na mecie. Kuba z Klaudią z tego co pamietam gdzieś się obrócili. z Mattem się widzialem dopiero po zakończeniu wiem że na metę dotarli. :)

Mick - Nie 05 Wrz, 2010

Gratuluję Panowie!!

a ktoś wie jak z Warszawiakami? dojechali bez przygód?

GeKo - Nie 05 Wrz, 2010

Rudy, dojechał raczej bez problemów. Kurde Typiara na bogato :D śliczna jest.
Loczkowi padła skrzynia, została mu się chyba 3 i 4.

matt - Nie 05 Wrz, 2010

ja dopiero co dotarłem do chaty, uff ... tak na szybko, rajd wypas, odcinki rewelacja, sam jeszcze nie wiem jak ale mamy 3 msc w klasie i 5 w generalce, jutro jak odtaje coś skrobnę wiecej :)
jarek-malopolska - Pon 06 Wrz, 2010

No to Gratulacje dla klubowiczów !! :D
qbica - Pon 06 Wrz, 2010

gratulacje dla wszystkich :jupi: wlasnie sie biore za montowanie filmikow z Waszych przejazdow ;)
Marek23 - Pon 06 Wrz, 2010

matt napisał/a:
ale mamy 3 msc w klasie i 5 w generalce

Gratki

Bad-i - Pon 06 Wrz, 2010

http://www.maximum.proaxe...id=685&menuid=1

czy ktos moze wrzucic wyniki tutaj na forum ?

Marek23 - Pon 06 Wrz, 2010

Kardas jednak trzeci,nice. Super z niego driver.
Bad-i - Pon 06 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Kardas jednak trzeci,nice. Super z niego driver.


Marek wrzuc tutaj wyniki (bo ja nie moge tego formatu otworzyc) - chodzi o pozycje i straty do poprzedzajacego i lidera.

qbica - Pon 06 Wrz, 2010




prosze :faja:

Kuner - Pon 06 Wrz, 2010

i my powróciliśmy pełni humoru niezależnie od sytuacji. Mnóstwo przygód organizacyjnych z naszej strony, ale na szczęście zakończyło się wszystko dla nas sukcesem, bo drajwer zdobył 10 pkt a tylko po to przyjechaliśmy.
Nowe doświadczenie dla mnie w roli pilota i świetna atmosfera w rajdówce w której siedziało dwóch debili śpiewających sobie ciągle piosenki gracjana rostockiego. Dla nas klimat mistrz.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group