To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Szukam dziewczyny...

Bart - Pon 24 Sty, 2011

problem w tym, że w stanie upojenia tymi czy innymi substancjami, jak pewnie wielu z nas się przekonało, trochę się kryteria obniżają :]
Janusz - Pon 24 Sty, 2011

Qukie napisał/a:
ale ja w żadnym wypadku się nie nabijam, to JEST właściwy sposób. Mój brat swoją żonę, z którą są już z 6 lat poznał jak był najarany :]


oj tam oj tam, ja z kolei dziewczyny które poznałem po pijaku to zazwyczaj mało co pamiętam :P

mi - Pon 24 Sty, 2011

ja co prawda nie do końca spełniam kryteria (no - może poza analem), tym nie mniej - przypominam o swym istnieniu. :>
speed555 - Pon 24 Sty, 2011

fydi napisał/a:
Ziom znalazłem Ci kandydatkę na żonę http://tushkanova.com/foto/ya-i-moj-evo/?lang=en


hehe wczoraj wrzuciła na fejsbuna całkiem rozebrana fotke przy tym evo od steca, i po kilku minutach troche komentarzy bylo po rusku i usuneła fotke...

ale zdarzylem na dysk zapisać :rotfl:

Bonczek - Pon 24 Sty, 2011

No to dawaaaaaaaaaaj!
Janusz - Pon 24 Sty, 2011

Cytat:
No to dawaaaaaaaaaaj!


gość chyba bana chce, ja nie wiem na co on jeszcze czeka ?? speed dawaj fote natychmiast !!

speed555 - Pon 24 Sty, 2011

wlasnie jest problem bo teraz w pracy siedze a to mam w domu na kompie :/ wieczorem wrzuce
Jakarti - Pon 24 Sty, 2011

Bart napisał/a:
problem w tym, że w stanie upojenia tymi czy innymi substancjami, jak pewnie wielu z nas się przekonało, trochę się kryteria obniżają :]


kto jak kto ale Bart wie co mowi :D :D :D

Bart - Pon 24 Sty, 2011

jeeeesteeeeem tu ;D

:rotfl: :rotfl:

Qukie - Pon 24 Sty, 2011

dlatego potrzeba skrzydłowego, który pomoże oddzielić śliwki robaczywki, ewentualnie znaleźć cel i dopiero zacząć pić :) ale z doświadczenia wiem, że nikt jeszcze tak długo nie wytrzymał :D
Janusz - Pon 24 Sty, 2011

Qukie napisał/a:
dlatego potrzeba skrzydłowego, który pomoże oddzielić śliwki robaczywki, ewentualnie znaleźć cel i dopiero zacząć pić :) ale z doświadczenia wiem, że nikt jeszcze tak długo nie wytrzymał :D


ja się pisze, już nie pije chętnie pomogę :D

k-mart - Pon 24 Sty, 2011

to przy okazji wezcie Martina ze soba!
Kuner - Pon 24 Sty, 2011

Qukie napisał/a:
dlatego potrzeba skrzydłowego, który pomoże oddzielić śliwki robaczywki,

U nas skrzydłowy zazwyczaj jest tak samo pijany i wychodzi na jedno :D

Bonczek - Pon 24 Sty, 2011

U mnie się wybiera komendanta melanżu i wtedy nikt nie musi sobie pomagać bo wszyscy widzimy to samo albo nic :lol2:
Qukie - Pon 24 Sty, 2011

Kuner napisał/a:
Qukie napisał/a:
dlatego potrzeba skrzydłowego, który pomoże oddzielić śliwki robaczywki,

U nas skrzydłowy zazwyczaj jest tak samo pijany i wychodzi na jedno :D


u mnie też tak było więc ciągle szukam 8~t



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group