To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Android Market

zefir - Wto 17 Sty, 2012

zajebiscie, juz testowalem , jedyne czego brakowalo mi po przejsciu z Windows Mobil ;) )
PiTT - Wto 17 Sty, 2012

dzisiaj też testowałem, wygląda bardzo dobrze
M - Wto 17 Sty, 2012

moj api level chyba za maly jest bo nie mam
PiTT - Wto 17 Sty, 2012

do ściągnięcia z www.automapa.pl ;)
bizon - Czw 19 Sty, 2012

testowalem, zapowiada sie niezle choc poki co sporo niedorobek, brakow i stabilnosc srednia.
Jakarti - Czw 19 Sty, 2012

a ja polecam nawigacje googla - jest w androidzie domyslnie.
kazda mala uliczka i wszystkie inne drobiazgi oraz mozliwosc wpisania nazwy miejsca do ktorego sie jedzie zamiast konkretnego adresu.

w mojej opinii (nie uzywalem automapy) ta navi jest mistrz.

Yarko - Czw 19 Sty, 2012

Jakarti napisał/a:
a ja polecam nawigacje googla - jest w androidzie domyslnie.
kazda mala uliczka i wszystkie inne drobiazgi oraz mozliwosc wpisania nazwy miejsca do ktorego sie jedzie zamiast konkretnego adresu.

w mojej opinii (nie uzywalem automapy) ta navi jest mistrz.


+1

Michał - Czw 19 Sty, 2012

agree kuba. Bardzo nieczęsto korzystam z Auto Mapy, ale google navi wystarcza w 120%
peace

zefir - Czw 19 Sty, 2012

google na navi jest zajebiste jak mniej wiecej wiesz gdzie lecisz,
ja tez do tej pory jej uzywalem ale...

potrafila w mi trasie zmienic trase po swojemu i kilka razy w roznych miastach lubila mnie pod prad poprowadzic :)

M - Czw 19 Sty, 2012

Googla nawigacja jest bardzo dobra, ma pare gówien typu brak trasy S8 i dużych zmian ale trudno. Darowanemu koniowi się nie patrzy w zęby.
Wyszukiwanie głosowe i po nazwach jest świetne, podajesz np nazwę firmy i już Cie prowadzi - nie trzeba znać adresu.
Widać także sytuację jeśli chodzi o korki i to też jest super.

Jakarti - Czw 19 Sty, 2012

M napisał/a:
Widać także sytuację jeśli chodzi o korki i to też jest super.

to duzy plus!! :)

M napisał/a:
typu brak trasy S8

a to dziwne bo bylem na bialołęce niedawno i drogi ktore jeszcze nie istnieja w rzeczywistosci sa juz na mapie :rotfl: :rotfl:

M - Czw 19 Sty, 2012

Jakarti napisał/a:
M napisał/a:
Widać także sytuację jeśli chodzi o korki i to też jest super.

to duzy plus!! :)

M napisał/a:
typu brak trasy S8

a to dziwne bo bylem na bialołęce niedawno i drogi ktore jeszcze nie istnieja w rzeczywistosci sa juz na mapie :rotfl: :rotfl:

I tak może też być :)
Wiadomo że nawigacja to nie nasz mózg i trzeba zawsze zachować zdrowy rozsądek i wszystko będzie OK.

M - Czw 19 Sty, 2012

Wiem też że googlowa jak jedziesz dłuższą trasę i tam gdzieś dalej są korki to weźmie to pod uwagę przy wyznaczaniu trasy na odcinkach.
PiTT - Czw 19 Sty, 2012

no dobra, ale jak mapa googla działa poza granicami kraju?
chodzi mi o opłaty, rozumiem że nie mam całej mapy ściągniętej na koma i mapy zaciąga na potrzeby wyznaczonej trasy??
mam jeszcze Sygic Mobile Maps i tam całość jest w telefonie, więc nie ma konieczności bycia "online"

Jakarti - Czw 19 Sty, 2012

chyba nikt tutaj nie pomyslal o wyjezdzie zagranicznym więc raczej nie ma obaw. poza Polska to chyba najprosciej uzywac "stacjonarnej" nawigacji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group