To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Stłuczka, nie przyznanie się do winy itd

PieQt - Czw 24 Lis, 2011

nie korzystalem, wiem jak sie daje takie porady
M - Czw 24 Lis, 2011

no name napisał/a:
PieQt napisał/a:
takie porady sa gowno warte

Ja tam byłem zadowolony, tylko raz skorzystałem
i może dobrze trafiłem albo Ty trafiłeś źle jeżeli korzystałeś.

:lol2:

kubas - Czw 24 Lis, 2011

;D
no name - Czw 24 Lis, 2011

PieQt napisał/a:
wiem jak sie daje takie porady

To zmienia w takim razie postać rzeczy :>

Jakarti - Czw 24 Lis, 2011

no name napisał/a:
PieQt napisał/a:
wiem jak sie daje takie porady

To zmienia w takim razie postać rzeczy :>


nie wiem czy nie popelnię gafy nołnejm. PieQt jest prawnikiem :)

budzik - Czw 24 Lis, 2011

Michał napisał/a:
czy warto jest się tłuc o samochód za 1k ?
kumam ze ch.u.j.a fajnie by było udupić, było by to przyjemne, ale budzik ... czas, kasa ... czy warto ?

Michale,tu nie chodzi o kase,bo gówno dostane.Myślałem,ze jak przyjedzie policja to zobaczy sprawe jasno,ale ze coś im się nie podobało to chooy - ja nie bede placił mandatu,dostawał pkt bo gośc to cfaniak.
Jacek napisał/a:
PieQt, zasłużył na podwójne martini z wódką no i pomuk

Pewnie,że zasłużył,wielkie dzięki ;)

Widziałem się dziś z gościem z Passata i on twierdzi tak samo jak ja,że gosc z hondy mial czas na hamowanie,bo drugie uderzenie nie nastąpiło odrazu jak ja dotknąłem passata tylko 1-2s po tym,pozatym wszystko rozegrało się na dłużyszm odcinku drogi niż to co twierdzi gość z Hondy.

budzik - Czw 24 Lis, 2011

Wogóle w Passata za 1 razem prawie nie uderzyłem,gość ledwo się skapnął jak mi dzisiaj powiedział.Ma w sumie zderzak do polakierowania,bo nawet nie pękł.

Aha,co do złomowania - papiery na UNO są do końca kwietnia,a do tego czasu na bank sprawa się nie zakończy,będę musiał znowu kupic OC,żeby był legal itp itd :wall: Kurwa

no name - Czw 24 Lis, 2011

Jakarti napisał/a:
no name napisał/a:
PieQt napisał/a:
wiem jak sie daje takie porady

To zmienia w takim razie postać rzeczy :>


nie wiem czy nie popelnię gafy nołnejm. PieQt jest prawnikiem :)

Po jego odpowiedzi już o tym wiedziałem :]

Młody Papież - Sob 26 Lis, 2011

a mi się spodobało jak się kubas zaśmiał
...tak po ekspercku!

Bart - Sob 26 Lis, 2011

kubas kubasem kubasa!
Mick - Sob 26 Lis, 2011

Budzik najlepiej skorzystaj z porady prawnej w kancelarii, nawet jeśli nie będziesz chciał, żeby taka osoba Cię reprezentowała to zawsze skorzystasz z takiej wizyty.

Do tego, możesz sobie jako reprezentanta do sądu wziąć ze sobą kogoś ogarniętego.
Oczywiście najlepiej mieć jak najwięcej świadków, którzy potwierdzą poprawną wersję wydarzeń.

3mam kciuki, żeby jak najszybciej się to skończyło i żeby sąd orzekł winę tego cwaniaka od Hondy...

budzik - Śro 04 Sty, 2012

Dziś byłem przesłuchwiany na policji ;)

Jako świadek - w sprawie wjechania mi w dupsko przez honde
Jako sprawca - w sprawie mojego wjechania w passata

Ogólnie mega jestem zaskoczony,policjant który mnie przesłuchiwał też był lekko zmotany :rotfl: ,miły gość ;)

Okazuje się,że pismo które policja wystosowała zawiera takie jaja,że jestem sprawcą w sprawie passata,przyznałem sie to tego bo moja wina jest ewidentna,policjant zaproponował 100zł mandatu bez rozprawy i na to przystałęm bo się nie ma o co kłócić.

Bardziej mnie zastanawia sprawa taka,że w sprawie hondy jestm świadkiem,nic nie piszą o mojej winie jako sprawcy, a tak przecież uznali policjanci,którzy przyjechali na zdarzenie.Policjant który mnie przesłuchiwał podsunął myśl,że potem na komendzie stłuczka z Honda była przez kogoś konsultowana/sprawdzana i uznali winę gościa z Hondy.

Już sam nie wiem

Anonymous - Śro 04 Sty, 2012

Ja w Poniedziałek mam przesłuchanie , idę z gipsem na mordzie :D
budzik - Śro 04 Sty, 2012

Tfardym cza być ;D
PieQt - Czw 05 Sty, 2012

to bardzo dobrze sie skonczylo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group