To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

M - Pon 16 Sty, 2012

Dobra, ja tu nie bede wklejac obwodu brzucha i wagi ale mam pytanie - którą "ściankę" w wawie warto odwiedzić? Musi być mutlisport :D
anjas - Pon 16 Sty, 2012

http://www.kortymacieja.pl/index.html

i dawaj pomuka! :D

kubas - Pon 16 Sty, 2012

Vlodarsky napisał/a:
Cytat:
Możemy zrobić kiedyś zawody, podoba mi się wyzwanie, kto pierwszy zejdzie poniżej godziny? Czas mierzymy do czasu postawienia fury ponownie na koła!



czy wliczamy w to Twoje telefony do mnie co i jak zrobić ?


hahahhaha zadzwonie przed ;D

Maciusiowy - Pon 16 Sty, 2012

KarQ napisał/a:
I jest miło


jak to u 'macieja'

u mnie 183kg, 79kg wagi - jest ok, nie narzekam

M - Pon 16 Sty, 2012

anjas napisał/a:
http://www.kortymacieja.pl/index.html

i dawaj pomuka! :D

Zgloś się :D
Mam tam 100% rabatu :D

M - Pon 16 Sty, 2012

Maciusiowy napisał/a:
KarQ napisał/a:
I jest miło


jak to u 'macieja'

u mnie 183kg waży penis z jajami, 79kg wagi - jest ok, nie narzekam

o_O

nox - Pon 16 Sty, 2012

GeKo napisał/a:
Raspu, Kubas, My sobie powinnysmy założyć konkurencyjny temat :D

nox napisał/a:
Dieta Kopenhaska 13 dni


Żeby tylko nie było jak z cudowną dietą Dukana.
Już znam kilku takich, teraz leczą nerki i wątrobe.

Sorry ale najlepszą dietą jest MŻ i WR


MNIEJ ŻRYJ i WIĘCEJ RUSZAJ
aby bezpiecznie chudnąć powinno się tracić nie więcej niż 1kg tygodniowo, a optymalnie jest 0,5kg.

Spektakularnie to nie wygląda ale jest bezpieczne dla organizmu.


Nie nie to niezadna dieta cud to trwa tylko i wyłącznie 13 dni nie wiecej nie mniej taki rodzaj głodówki kaloerie dziennie oscylują około 800 .

Kamill - Pon 16 Sty, 2012

Eh diety, wystarczy jeść regularnie kilka posiłków dziennie, naturalne produkty nie przetworzone.
Owsianka na śniadanie, jakieś białe serki na drugie, na lunch i obiad troche piersi z kurczaka i ważyw, do wszystkiego oliwa z oliwek, miód, kasze, ryż nie rozgotowany (a nie makaron, kopytka czy kluski ślaskie), mało potraw z białej mąki i ciemne pieczywo (ale z pełnego ziarna, a nie barwione karmelem na ciemo)
zadnych gotowych produktów z paczki i bedzie dobrze.
Ja np prawie w ogole nie jjem wędlin (jak już to domowej roboty lub jakąś krakowsą suchą gdzie z 1kg miesa jest 0.8 kiełbasy robione) i nie jjem prawie wogole pieczywa, jak kupie naturalny chleb na zakwasie to mi starcza na cały tydzień na 2 osoby (cały czas jest swierzy)

Jacek - Pon 16 Sty, 2012

179/64/17,5 w stójce/
Yarko - Pon 16 Sty, 2012

Kamill napisał/a:
Eh diety, wystarczy jeść regularnie kilka posiłków dziennie, naturalne produkty nie przetworzone.
Owsianka na śniadanie, jakieś białe serki na drugie, na lunch i obiad troche piersi z kurczaka i ważyw, do wszystkiego oliwa z oliwek, miód, kasze, ryż nie rozgotowany (a nie makaron, kopytka czy kluski ślaskie), mało potraw z białej mąki i ciemne pieczywo (ale z pełnego ziarna, a nie barwione karmelem na ciemo)
zadnych gotowych produktów z paczki i bedzie dobrze.
Ja np prawie w ogole nie jjem wędlin (jak już to domowej roboty lub jakąś krakowsą suchą gdzie z 1kg miesa jest 0.8 kiełbasy robione) i nie jjem prawie wogole pieczywa, jak kupie naturalny chleb na zakwasie to mi starcza na cały tydzień na 2 osoby (cały czas jest swierzy)


+1

to jest właściwe podejście, do tego treningi i będzie dobrze :)

Janusz - Pon 16 Sty, 2012

dietetyk Jarek radzi :rotfl: :rotfl:
M - Pon 16 Sty, 2012

Najlepsze porady dają Ci co mają taki metabolizm że całydmi dniami siedzą w macu i nie tyją :D :D :D
Yarko - Pon 16 Sty, 2012

Janusz napisał/a:
dietetyk Jarek radzi :rotfl: :rotfl:


właśnie tak ;)

Yarko - Pon 16 Sty, 2012

M napisał/a:
Najlepsze porady dają Ci co mają taki metabolizm że całydmi dniami siedzą w macu i nie tyją


czyli kto ?

M - Pon 16 Sty, 2012

Yarko napisał/a:
M napisał/a:
Najlepsze porady dają Ci co mają taki metabolizm że całydmi dniami siedzą w macu i nie tyją


czyli kto ?

Nie pisałem o nikim konkretnym, to raczej moje doświadczenie empiryczne życiowe :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group