To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Chorwacja - jakieś fajne miejsca

Anonymous - Pon 27 Lut, 2012

Troche sie po całych Bałkanach pobujałem-chorwacja fajna,dobra na wyjazd z dzieciakami,ale jesli ktos ich nie ma i chce spędzic fajne i troche nietypowe wakacje to polecam ALBANIE !!! zayebisty dziki kraj,a ludzie,wbrew powszechnej opini ,bardzo mili ,uprzejmi i pomocni.info dla pijaków-wódka po 1-1,5 euro z 0,5L (dla niektórych moze byc cięzko wkaszalna,przypomina bardziej grappe(która mi sie z dyktą kojarzy) niz naszą gorzałe,ale ryje beret konkretnie
Cartoon - Pon 27 Lut, 2012

W 2010 robiłem objazdówkę Czarnogóra- Chorwacja. Znalałem na kompie podsumowanie co warto obejrzeć :)

Trasa wycieczki:

Warszawa - Węgry - Serbia - Bijelo Polje - rafting na rzece Tara - Bar - Stary Bar - Budva - Sveti Stefan- Kotor - Dubrovnik - Makarska - Trogir - Jeziora Plitwickie - Jaskinia Postojna - Austria - Czechy- Warszawa


Bijelo Polje- pierwsza miejscowość po wjeździe do Czarnogóry, jeden hotel (40e za noc), nikt nie rozmawia po angielsku
Rzeka Tara- rafting najlepszy podobno w maju, gdy stan wody jest wysoki
Bar- idealne miejsce na nocleg (30e za noc) przed dalszą podróżą
Stary Bar (jakieś 3km od Baru) - bardzo ładne ruiny, zero turystów (wycieczka na 3h)
Budva - ładne stare miasto (2-3h spaceru), można poleżeć na plaży, tanie mieszkania(30e za noc), sporo restauracji - miejscowość dość rozwinięta pod względem turystycznym
Sveti Stefan - wizytówka Czarnogóry, 10-15km od Budvy, niestety na wyspie jest hotel i totalny zakaz wejścia, pospacerować można po parku na wybrzeżu - świetne widoki (wycieczka na 3-4h)
Kotor- bardzo ładne miasteczko, niestety już dość blisko Chorwacji, więc i turystów więcej- polecam wybrać się do ruin klasztoru na jakiejś górze - spacer +- 1,5h- świetne widoki (wycieczka na pół dnia)
Dubrownik - ładne, duże "stare" miasto (odbudowane 14lat temu...zwiedzanie na pół dnia), wysokie ceny, w cholerę turystów
Makarska- miejscowość turystyczna, dobra do poleżenia na plaży (80% osób to Polacy), zabytków raczej brak, apartament 100m od plaży (40e za noc)
Trogir - ładne miasteczko, świetny widok z baszty (wycieczka na 2-3h)
Jeziora Plitwickie- wizytówka Chorwacji, drogi nocleg w pobliżu, wejście jakieś 60pln (wycieczka na cały dzień)
Jaskinia Postojna- największa jaskinia na Słowenii, dużo ludzi, wejście 20e od osoby, 25e ze zwiedzaniem "muzeum" z jaskiniowymi żyjątkami (wycieczka po jaskini trwa 1,5h)

martin.h - Pon 27 Lut, 2012

Podsumowując, chcesz spotkać Warszawiaka, jedź do Chorwacji :>
GeKo - Pon 27 Lut, 2012

martin.h, :wall: Co to ma kurwa do rzeczy.
M - Pon 27 Lut, 2012

Martinie ja spotykałem w chorwacji ludzi z całej polski, choć fakt - większość z nich przyjeżdzała z warszawy o_O
Jacyś ludzie mieli po nas się wprowadzić do mieszkania na górze willi a Pani wypytywała mnie o "apartament" a do syna mówiła "ALAN" :lol2:

was79 - Pon 27 Lut, 2012

Analku, chodź z mamą :lol2:
Jacek - Pon 27 Lut, 2012

:lol2:
bite są rekordy głupoty
żryj dywan!

Michał - Pon 27 Lut, 2012

martin.h napisał/a:
Podsumowując, chcesz spotkać Warszawiaka, jedź do Chorwacji :>

CHCESZ SPOTKAĆ WARSZAWIAKA , JEDŹ DO RASZYNA :]

Michał - Pon 27 Lut, 2012

Fajnie sie czyta to co piszecie , ja miałem rotk temu pojechać mxem. Mam pytanko odnośnie tego. W sumie do PiTTa.
Nie boicie sie ze w nocy albo zayebą wam furę albo coś zrobią ? PiTT , byłeś gieteikiem, przeca to porządana fura dla złodziejaszków .

M - Pon 27 Lut, 2012

Michał w PL też Ci mogą buchnąć furę. Żadna różnica.
Jakarti - Pon 27 Lut, 2012

martin.h,
Cytat:
Podsumowując, chcesz spotkać Warszawiaka, jedź do Chorwacji :>

w pierwszej chwili pomyslalem sobie, ze dam Ci warna bo mam Cie serdecznie dosc ale pozniej pomyslalem, ze strasznie żal Ci dupę ściska co w sumie jest zabawne bo od pieprzenia głupot nikt sie jeszcze nie wzbogacił.

sam chętnie bym do Chorwacji smignal aczkolwiek zawsze na 1 miejscu są kraje hiszpańsko jezyczne.

M - Pon 27 Lut, 2012

Jakarti napisał/a:
sam chętnie bym do Chorwacji smignal aczkolwiek zawsze na 1 miejscu są kraje hiszpańsko jezyczne.
W sensie np floryda? :D
PiTT - Pon 27 Lut, 2012

Michał napisał/a:
Fajnie sie czyta to co piszecie , ja miałem rotk temu pojechać mxem. Mam pytanko odnośnie tego. W sumie do PiTTa.
Nie boicie sie ze w nocy albo zayebą wam furę albo coś zrobią ? PiTT , byłeś gieteikiem, przeca to porządana fura dla złodziejaszków .

byłem bejco
w czechach chcieli nas rąbnąć na stacji, znaczy ciachnęli oponę z której zeszło powietrze po kilku km i turlałem się kolejne 10 kilosów do następnej stacji
wszystko w nocy, więc podjechałem centralnie pod szybę stacji benz. żeby zmienić koło
dziwnym trafem za chwilę pojawili się rodacy z chęcią pomocy... obyło się bez ofiar i strat
zasada, nigdy nie spuszczaj auta z oka, szczególnie na stacji benzynowej

Jakarti - Pon 27 Lut, 2012

M napisał/a:
W sensie np floryda? :D

mialem przyjemnosc odwiedziec ale nadal czulem sie jak w us wiec raczej nie :D
ameryka lacinska + hiszpania do ktorej chyba co rok moge jezdzic na wakacje aczkolwiek na odwiedziny tej pierwszej caly czas czekam :)

M - Pon 27 Lut, 2012

Dobry motyw to polecież w zimę gdzieś gdzie jest +25stopni :)
Ale to raczej drogie wakacje, może kiedyś :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group