To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - EURO 2012

Barejka - Pią 04 Maj, 2012

ta piesn jest tak wiesniacka ze dzisiaj caly dzien nucilem sobie ja pod nosem :D
antoś - Sob 05 Maj, 2012

Piosenka jest spoko koko, tylko mogliby te stare baby podmienić na jakieś młodsze i ładne.
Barejka - Sob 05 Maj, 2012

antoś, +100 wlasnie tez o tym myslalem :]
Shymek - Sob 05 Maj, 2012

Ja yebie..... czy wy choć próbowaliści przesłuchać resztę tych HITÓW które nie dały rady koko koko ?
Czy myślicie ze Portugalczyk Hiszpanin Włoch czy Niemiec zrozumieją słowa z tej pisenki? Oni zrozumieją KOKO KOKO EURO i może SPOKO... a że jest to melodyjne i wpada szybko w ucho to się mega przyjmie prędko.

Moim zdaniem jedyny minus to te starsze panie :( ale przecież w radiu ich nie pokażą ;)

KarQ - Sob 05 Maj, 2012

Spoko może i jest (kwestia gustu), ale do pośpiewania w domu, a nie na międzynarodowej arenie :/
Shymek - Sob 05 Maj, 2012

A WAKA WAKA EJ EJ z MISTRZOST ŚWIATA (czyli z większej rangi niz Mistrzostwa Europy)?? Przecież to taki sam szit wpadajacy w ucho... tyle że zaśpiewałą go Szakira a nie Jarzębinki :P

Poztym KOKO nie jest hymnem mistrzostw (bo ten spiewa Oceana czy jak jej tam) tylko takim hymnem reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy - lepsze to niż zeby Górniak Hymn Narodowy śpiewała :) xD

Barejka - Sob 05 Maj, 2012

caly dzien grzebalem przy 106 i radia w garazu nie wlaczylem bo caly dzien nucilem pod nosem koko koko euro spoko :rotfl: :rotfl: :rotfl:
no name - Sob 05 Maj, 2012

to nie dziwi jak brak radia w garażu :]
Bad-i - Nie 06 Maj, 2012

ciekawy temat, mnie bardziej interesuje kto i na jaki mecz sie wybiera?
no name - Nie 06 Maj, 2012

Ja startowałem po bilety ale nic nie wyszło
bizon - Nie 06 Maj, 2012

kolega ma jakies do sprzedania:
Cytat:

Więc tak bilety są na mecz grupowy hiszpania-irlandia (kategoria 1) oraz ćwierćfinał drużyn 1b-2a (kategoria 2)- możliwość trafienia polski. Oba mecze w gdańsku. Zdjęcie z umiejscowieniem kategorii: http://24powiat.pl/wp-con...ricestadium.jpg Co do ceny to że ostatnie sztuki mi zostały to 900zl do negocjacji dla znajomych

no name - Nie 06 Maj, 2012

Aż takim oszołomem nie jestem by śmigać na mecz do Gdańska :D
Osobiście wybierałem bilety tylko na Narodowy i ze względu
na atmosferę bo piłka kopana jakoś mało mnie interesuje :]

bizon - Nie 06 Maj, 2012

do gdanska bys polecial na swieza rybe (bo na swiezego rybe to do krakau :D ) a mecz przy okazji ;)
Gaydek - Nie 06 Maj, 2012

Jakiś tor by wybudowali a nie kurde stadiony srony :wall:
bizon - Nie 06 Maj, 2012

u nas pod stadion lokalny kolejne korty tenisowe likwiduja. co prawda jestem od dawna nieczynnym tenisista, ale jak to ma isc pod stadion, to wole, zeby tam drzewa nawet rosly.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group