To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

ŁukaszS3 - Śro 20 Cze, 2012

AleX_R53 napisał/a:
Oczywiście, że nie jest to joke :*

jechałem tak już... hmm.... 16-20 razy i po pierwsze to jest najszybsza i najprostsza droga (nie pisałem, że najtańsza), po drugie jeśli robi Ci różnice na całej trasie 100pln (winiety) to polecam jechać na Hel (mało autostrad = mało płacenia :rotfl: )

no offence. Każdy jeździ jak woli, tą drogą te ~1700km zrobiłem w 14h z hakiem (obiad, tankowania itp) więc nie widzę problemu.


Miałem na myśli mój post odnośnie samolotu i samochodu na parkingu

Tu już mniej chodzi o koszty gdzie różnica i tak jest większa niż piszesz ale o to że jechałem tam 2 razy jak Ty piszesz i 2 razy stałem na tej jeb.anej granicy Słoweńsko-Chorwackiej...

Anonymous - Śro 20 Cze, 2012

Jakarti napisał/a:
AleX_R53 napisał/a:
całej trasie 100pln (winiety)

winiety na calej trasie sa tansze niz kilka bramek w Polsce?!? :D lol.


Te 100pln to różnica w cenie winiet "łukasza trasą" i "moją trasą". Nie koszt całkowity.

Cytat:
Miałem na myśli mój post odnośnie samolotu i samochodu na parkingu

Tu już mniej chodzi o koszty gdzie różnica i tak jest większa niż piszesz ale o to że jechałem tam 2 razy i 2 razy stałem na tej jeb.anej granicy Słoweńsko-Chorwackiej...
_________________


a to przepraszam i zwracam honor ;)

mi się dłuzej jak 30-40minut nie zdarzyło stać na tej granicy ale fakt, że to jest "wąskie gardło" tej trasy ;/

M - Śro 20 Cze, 2012

Ja nie stałem...
I przyżydziłem na bardzo drogą winietę słoweńską 150PLN i zwiedziłem sobie słowenię która wyglada jak polska trochę a nadrobiłem 30minut jazdy :)

Konrad - Śro 20 Cze, 2012

Polecam tak jak Łukasz: Słowacja, Węgry, Chorwacja.

Z Krakowa latałem Chyżne - Rużomberok- Bańska Bystrzyca - Sahy - M2 do Budapesztu i w nocy można przelecieć przez centrum obcinając obwodnicę (prawie 100km) i dalej do Nagykanizsa na granicę Chorwacką.

Mapa

Lecąc przez centrum Budapesztu nawigacja jest obowiązkowa :rotfl:

I na odcinku pod koniec Balatonu proponuję zatankować, przed samą granicą i zaraz po niej nie ma (nie było w zeszłym roku) przy autostradzie stacji benzynowej, a na ostatniej paliwo droższe niż na wcześniejszych.

Michał - Śro 20 Cze, 2012

ja lece jak łukasz
Łukaszu , gdzie i którego wyjedzasz bo jak narazie jestem z maciusowiym i lokosem ustawiony na obcej ziemi tak po 15'stym :)
robimy powtórkę z wigilii :D

ŁukaszS3 - Śro 20 Cze, 2012

Ja lece prawdopodobnie 2-8 lipiec Tisno i potem 27.08-2.09 Tisno i potem zjeżdżam do Makarskiej na tydzień...

Kurde to byłoby coś się tam spotkać :D Oprowadziłbyś nas po imprezowniach :]

Przem_106 - Śro 20 Cze, 2012

Z Chorwacji polecam wjazd na Sv. Jure - najfajniejszy OS jaki jechałem :rotfl:
Anonymous - Śro 20 Cze, 2012

Przem_106 napisał/a:
Z Chorwacji polecam wjazd na Sv. Jure - najfajniejszy OS jaki jechałem :rotfl:


Jeśli chodzi o to koło Makarskiej to :pom:


fajna jest droga od zjazdu z autostrady do Orebica... im większy average speed tym lepiej :>

Przem_106 - Śro 20 Cze, 2012

AleX_R53 napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
Z Chorwacji polecam wjazd na Sv. Jure - najfajniejszy OS jaki jechałem :rotfl:


Jeśli chodzi o to koło Makarskiej to :pom:



Tak chodzi o to w parku Biokowo. W sumie zjazd jest jeszcze lepszy :rotfl:

ŁukaszS3 - Czw 21 Cze, 2012

Przem_106 napisał/a:
Z Chorwacji polecam wjazd na Sv. Jure - najfajniejszy OS jaki jechałem :rotfl:


+ milyjon!

Kilka fot z wypadu nie pamiętam chyba 4 lata temu:





To sama końcówka podjazd pod szczyt




Obiecałem sobie że raz w życiu zaciągnę tam jakąś swoją fure Saxo lub Evo na lawecie i pojadę tam w nocy lub nad ranem i ustawię się pod szlabanem wjazdowym żeby podjeżdżać jako pierwszy rano :D

Jakarti - Czw 21 Cze, 2012

rano to tam pewnie kolejka jest :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ŁukaszS3 - Czw 21 Cze, 2012

Nie ma kolejki ale już trochę ludzi zjeżdża w dół a droga jest na szerokość jednego auta i co 200-300m są zatoczki do mijania się...
Przem_106 - Czw 21 Cze, 2012

W tym roku nie dam rady, ale w przyszłym chcę odwiedzic CRO i poprawic czas podjazdu i zjazdu. Mozemy zrobic tam małego spota :rotfl:
Pirania - Czw 21 Cze, 2012

my plus minus 6 - 20.07 - stacjonujemy Zadar i okolice, będziemy się łapać ;-) )
ŁukaszS3 - Pią 22 Cze, 2012

Przem_106 napisał/a:
W tym roku nie dam rady, ale w przyszłym chcę odwiedzic CRO i poprawic czas podjazdu i zjazdu. Mozemy zrobic tam małego spota :rotfl:


Przemku o której mniej więcej podjeżdżałeś i jaki był ruch w dół?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group