To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Euro 2012

siema - Pią 08 Cze, 2012

Niestety nikt nie zgarnął pomóka. Zapraszamy jutro :]
roj - Pią 08 Cze, 2012

nasza kadra zagrała gorzej niż słabo jako drużyna, a sędzia żenująco mylił się na korzyść naszej drużyny, także ogólnie wstyd i tyle. no ale jak przez dwa lata się pyka tylko mecze o nic..

i nie bazgrać mi tu o hejtingu bo zawodowi sportowcy dostają kasę to raz, a dwa - są osobami publicznymi i ich się ocenia. :faja:

Cassis - Pią 08 Cze, 2012

Ledwo się euro zaczęło a ja już mam dość. Wychodzę przed chwilą z roboty... godz. 23 pakuje rzeczy do auta i widzę że w przecznicy jedzie radiowóz, zatrzymuje się, cofa i na pełnym ogniu w moją stronę. Policjantka do mnie "może pan pozwolić" ja do nich "słucham" a policjant do babki "nie... to nie on" i pojechali. :rotfl: Nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło do tej pory. ;D
Bad-i - Pią 08 Cze, 2012

A ja powiem tak, po raz kolejny mnie oszukali :( ((

Chociaż uważam ze najgorszym było jak przed meczem zobaczyłem baner z napisem: "Polish president murrdered in Russia...."

Patrząc na takich debili żałuje ze już nie ma ZOMO

szymlorek - Pią 08 Cze, 2012

Wróciłem z rynku Wro, byliśmy w strefie kibica i jak dla mnie bez obrazy ale całe to wasze hejtowanie o du.e rozbić.

Przegralismy- fakt.
Stalo wraz z nami pięciu Greków, którzy przyjechali na zaproszenie naszego kolegi mającego ichniejsze korzenie. Ludzi tych od naszych lokalnych kibiców różniło to iż od pierwszej minuty do ostatniej wierzyli w swoją drużynę i mimo remisu wciąż byli zadowoleni z meczu.

My (Polacy) za to tradycyjnie - puki było dobrze- (45 min) wszyscy gorliwie dopingujący, po pierwszej połowie słyszeliśmy jednak już tylko pierdolenie wielkich znawców do okoła..

Nie chodzi mi o wynik bo nie znam się na piłce jednak patrząc na to jak zachowywali się grecy pozostaje mieć nadzieje że w końcu ktoś nauczy się w tym kraju ze można oduczyć się ciągle narzekać...


P.s
sędzia huj... :rotfl:

P.s 2
Tytoń mistrz!

P.s 3
Polecam wyjść zza komputera i przeżyć trochę tego święta z bliska niezależnie od tego czy interesujecie się piłką czy (tak jak ja ) nie ;)

pum - Pią 08 Cze, 2012

hejtowanie jest fajniejsze ;D
Bad-i - Pią 08 Cze, 2012

Masz racje, od dziś będę szczęśliwym kibicem który będzie chwalił drużynę wygrywająca 1:0 z przewaga jednego zawodnika, za to ze ledwo zremisowała :]
szymlorek - Sob 09 Cze, 2012

pumfkp napisał/a:
hejtowanie jest fajniejsze ;D


Stąd też mój pierwszy "p.s" :D

szymlorek - Sob 09 Cze, 2012

Bad-i napisał/a:
Masz racje, od dziś będę szczęśliwym kibicem który będzie chwalił drużynę ze wygrywająca 1:0 z przewaga jednego zawodnika, za to ze ledwo zremisowała :]


Nie chodzi mi o to jak grała reprezentacja, chodzi mi o to na ile na codzień interesujesz się tym sportem. Czy rzeczywiście grasz, śledzisz ligę, starsz się być na bierząco czy jesteś jednym z kolejnych weekendowych ekspertów który wie wszystko najlepiej ograniczając się do 90minut teoretycznych rozważań w czasie meczu.

Jeżeli rzeczywiście żyjesz tym sportem- ok rozumiem twoje niezadowolenie.

Jeżeli tak jak ja nie masz o nim pojęcia może jednak lepiej skupić się na tym że w naszym kraju trwa fajne święto i cieszyć się tym niżli udawać wielkiego specjalistę...

Bad-i - Sob 09 Cze, 2012

Gram, śledzę i dodatkowo rodzinnie jestem skazany na interesowanie sie piłka. Patrzę i oceniam z perspektywy poziomu sportowego. Takiej 11ki nie mieliśmy bardzo długo, jak widać to tez chyba nie wystarczy
szymlorek - Sob 09 Cze, 2012

Jeżeli ogarniasz temat na co dzień to przepraszam za nietrafne szufladkowanie Cię z całą resztą "znawców". ;)
Gaydek - Sob 09 Cze, 2012

Spece od wszystkiego karwa mać :]
roj - Sob 09 Cze, 2012

szymlorek napisał/a:
Nie chodzi mi o wynik bo nie znam się na piłce

ale bla bla bla bla
bla bla bla
bla bla

p.s bla bla
p.s.2 bla bla
p.s.10 bla bla
:faja:

jak kupicie nową część do fury i Wam się wysra to się cieszcie, że w ogóle ktoś ją zrobił a nie hejtujcie że źle zawsze polaczki.. grek by się cieszył.
zepsuł Ci się telewizor? zrób lepszy sam jak taki mądry jesteś..
droga dziurawa? jak położysz lepszy asfalt to możesz mówić coś o tamtym.
znikam z tego tematu :]

M - Sob 09 Cze, 2012

Ruska swołocz
<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/C7D0fNtIdW0?version=3&feature=player_detailpage"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="https://www.youtube.com/v/C7D0fNtIdW0?version=3&feature=player_detailpage" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>

roj - Sob 09 Cze, 2012

a i jescze jakby ktoś się cieszył z meczu i wyniku to polecam poczytać wypowiedzi PIŁKARZY (nie wiem czy oni są godni hejtowania własnej gry bo może też się nie znają :D )
np.
Cytat:
Polski stoper nie przebierał w słowach po meczu. Z jego wypowiedzi wylewała się złość.

- Nie tylko mogło tak wyglądać, że po przerwie "stanęliśmy". Tak faktycznie było. Nie oszukujmy się. Zagraliśmy tylko pierwszą połowę. Drugie 45 minut przestaliśmy i przespaliśmy. Oddaliśmy całe pole Grekom, co mnie strasznie deprymuje. Przed wyjściem na drugą połowę co innego sobie mówiliśmy. Myślę, że utrata zawodnika greckiego sprawiła, że wydawało nam się, że już jest po meczu. To boli najbardziej. Było duszno przez zasunięty dach, ale Grecy mieli takie same warunki - bardzo ostro podsumował Wasilewski.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group