To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skradziono Seata Ibiza Cupra WY3833F - Warszawa

Yarko - Wto 13 Lis, 2012

Rasputin napisał/a:
Maskę przeboleje bo i tak był pogięta i nadawała się na skup złomu.


i pewnie ktoś Cię w tym wyręczył...

Rasputin - Wto 13 Lis, 2012

Z relacji sasiadów wynika,że faktycznie podejrzany wyglądał na takiego co lubi pomóc wywieźć złom. Boje się teraz,że będzie chciał mi pomóc uprzątnąć podwórze z maluchów :/
no name - Wto 13 Lis, 2012

PiTT napisał/a:
pytanie jak można wytłumaczyć fizycznie 2 metrowemu karkowi

To bardzo dobre pytanie, tak samo jak bardziej brutalne typu:
Co byś zrobił 2 metrowemu karkowi gwałcącemu Twoją dziewczynę / żonę ?

Znowu robię OT co niby nie jest możliwe na tym forum o_O

PiTT - Wto 13 Lis, 2012

oszzz, zastrzelił z kapiszonowca
kaman, chyba nie piszesz poważnie...
poziom rozmowy zaczyna sprowadzać się do parteru xD

zakładając że policja zatrzymuje złodzieja, idziesz na rozpoznanie, gość może być 1.6m wymoczkiem, wymierzyłbyś mu sprawiedliwość?
nie sądzę, co innego odwaga forumowa a co innego realia
może w przypływie emocji na gorącym uczynku byś próbował go zbić, ale jakby to był gość postury Wacha to raczej można odpuścić
jakoś życia bym nie ryzykował dla kawałka metalu... co innego sytuacja którą opisałeś, ale nawet nie chce mi się wchodzić w tą dyskusję :wall:

większość osób ma nadzieję że jednak się odnajdzie
wg mnie nawiązywanie kontaktów z osobami z "branży" ni chooja nic nie da, co najwyżej wywoła u nich dobrą dawkę humoru...
ja trzymam kciuki za to że znajdzie się porzucony gdzieś na osiedlowej uliczce... tak bardzo często się zdarza
żaden "mafiozo" nie bawi się z kradzieże tego typu samochodów, to jakiś gnojki które albo robią to dla zabawy, albo liczą że pójdzie na części

jak ktoś chce buchnąć furę to ją buchnie, nawet jeśli jest to bentley zaparkowany w prywatnym boksie w garażu z dodatkowymi zabezpieczeniami
nie ma opcji jak jest zamówienie...

Kamill - Wto 13 Lis, 2012

Widzę ze zaczęło się posuwanie jakiś ludowych mądrości.
Cupra to cupra same ciekawe taile na handel. Trzeba obserwować rynek części wkrótce. Ja rozglądam się po okolicy i robię dodatkowa rundę po osiedlach., wieczorem jeszcze przejrzę zakamarki i popytam.
Czy był alarm albo jakieś inne zabezpieczenie ?

no name - Wto 13 Lis, 2012

PiTT napisał/a:
poziom rozmowy zaczyna sprowadzać się do parteru

Parter, piwnica, jeden uj w takim razie. Sorki ale wqrwia mnie podejście że
jeżeli coś mnie nie dotyczy to mam to w dupie. Śmieje się , żartuje, olewam.

PiTT - Wto 13 Lis, 2012

no name napisał/a:
PiTT napisał/a:
poziom rozmowy zaczyna sprowadzać się do parteru

Parter, piwnica, jeden uj w takim razie. Sorki ale wqrwia mnie podejście że
jeżeli coś mnie nie dotyczy to mam to w dupie. Śmieje się , żartuje, olewam.

przeczytaj co napisałeś i pomyśl :)
temat kradzieży auta a Ty o gwałtach piszesz
:>

no name - Wto 13 Lis, 2012

PiTT, piszę o podejściu
Stacho - Wto 13 Lis, 2012

podałem dalej na fora Lubelskie aby się znalazło !
PiTT - Wto 13 Lis, 2012

no name napisał/a:
PiTT, piszę o podejściu

ok, czyli atakujesz 2 metrowego niebezpiecznego typa żeby tylko ratować furę?
wiesz że tak ludzie giną? bezmyślnie bo chcą właśnie albo uratować portfel, telefon albo samochód... czasami chyba nie do końca gra warta świeczki

oczywiście temat już zaczyna się robić totalnie z dupy
sorry Greg ;)
trzymamy kciuki za odnalezienie

no name - Wto 13 Lis, 2012

PiTT napisał/a:
ok, czyli atakujesz 2 metrowego niebezpiecznego typa żeby tylko ratować furę?
wiesz że tak ludzie giną? bezmyślnie bo chcą właśnie albo uratować portfel, telefon albo samochód... czasami chyba nie do końca gra warta świeczki

Żone, dziewczynę, coś ważnego dla pojedyńczej osoby, osobę przypadkową katowaną przez idiotę, czyjeś dziecko.
Fakt
PiTT napisał/a:
oczywiście temat już zaczyna się robić totalnie z dupy


PiTT napisał/a:
sorry Greg ;)

Mnie też przykro :/

PiTT - Wto 13 Lis, 2012

Grzesiek, kwestia indywidualnego wartościowania
ja nie stawiam na równi osób z najbliższego otoczenia z przedmiotami typu samochody

Janusz - Wto 13 Lis, 2012

panowie, nie pierd**** farmazonów, tylko sie rozglądajcie, jakoś fura Carlosa, skuter rasty, i subaryna z racing forum sie znalazły, wiec może ibize też się uda. A nie kuwa pierd.olic głupoty
Michał - Wto 13 Lis, 2012

Jak napisałem Marek wcześniej, mam nadzieje ze fura sie znajdzie, sam za to sie napije w placie. Bo strata to wielka, pienienshna jak i moralna - a Gregu dobry chłopaczyna.

Natomiast inna sprawa to jest pisanie żeby sie pytać "mafiozów" o seata. Dla mnie to jest już jakaś śmieszna abstrakcja. Chyba Grega trochę poniosło, przynajmniej w moim odczuciu ( a wiem ze nie tylko w moim ) .

Janusz - Wto 13 Lis, 2012

Michał napisał/a:
Natomiast inna sprawa to jest pisanie żeby sie pytać "mafiozów" o seata. Dla mnie to jest już jakaś śmieszna abstrakcja. Chyba Grega trochę poniosło, przynajmniej w moim odczuciu ( a wiem ze nie tylko w moim ) .


"mafiozi" mafiozami, ale były czasy gdzie fury bardzo często kradło się dla okupu.

Zresztą znajomemu ukradli kiedyś w krk fure z pod kina, i jak zgłaszał sprawę na policje, to sam gliniarz sie go pytał czy kogoś nie zna w świadku przestępczym, bo wtedy ma największą szanse na odzyskanie fury.

Jest to grupa społeczna, czy tam nawet "zawodowa" i myślę ze jak w kazdej innej grupie grupie, większość osób sie zna.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group