To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - ZUS srus podatki

Jakarti - Śro 30 Sty, 2013

NBL napisał/a:
musicie cofnąć się znacząco bo to trwa już od dawien dawna a nie od kilku lat...
Teraz jest tylko coraz to gorzej.

odkrycie na miare tego, ktore poczynił Kolumb w 1492 roku! Historia to super dziedzina nauki i zycia. polecam przestudiowanie, a dowiesz sie tego co kazdy tutaj wie. no moze wiekszosc :) wrzucanie do tematu wypowiedzi bo slyszalem cos, gdzies, wiatr wiał, nie pamiętam, widziałem las jest krotko mowiac: bez sensu.

anjas - Śro 30 Sty, 2013

NBL napisał/a:
anjas, nie umiem Ci odpowiedzieć na to pytanie gdyż radio szumiało,
jechałem przez las akurat.


karwa, a ja głupi miałem nadzieję na jakieś argumenty...

edit. czyli właściwie nie słyszałeś, nie wiesz w sumie o czym gadali w radio ale nie przeszkadza Ci to wypowiadać się definitywnie na dany temat?

Mogli powiedzieć przecież, że jesteśmy 3 najbiedniejszym krajem w europie pod względem liczby prostytutek na mieszkańca...

NBL - Śro 30 Sty, 2013

Jakarti, żenujące jest to , że za każdym razem jak coś napiszę to Wam to nie odpowiada bo obracacie się tylko w swoim zamkniętym gronie a każdy inne jest "be"
wyraziłem swoją opinie tylko w temacie - a skoro tak nie wolno i forum nie jest od tego

poproszę o usuniecie mojego konta

dziekuję dobranoc

mi - Śro 30 Sty, 2013

Dobranoc.
anjas - Śro 30 Sty, 2013

NBL napisał/a:
Jakarti, żenujące jest to , że za każdym razem jak coś napiszę to Wam to nie odpowiada


NBL, naprawdę nieważne KTO pisze ale ważne CO pisze.
Jeśli pleciesz bzdury zasłyszane pomiędzy szumami w eterze to nie dziw się, że dostajesz kontrę.

Choć w sumie z tym 3 najbiedniejszym krajem to może być prawda, zależy jak się liczy i co uwzględnia. Jeśli PKB per capita i bierzemy pod uwagę tylko unię to nie byłbym bardzo zaskoczony takimi wynikami.

Anonymous - Śro 30 Sty, 2013

NBL napisał/a:
poproszę o usuniecie mojego konta


buahahahahahahhahahahaha

Jakarti - Śro 30 Sty, 2013

no nie mogę.. :rotfl: :rotfl: :rotfl:

NBL napisał/a:
że za każdym razem jak coś napiszę to Wam to nie odpowiada

bo piszesz bzdury i na dodatek nie mozesz ich niczym poprzec..

co wlasnie Anjas opisal tutaj:
anjas napisał/a:
czyli właściwie nie słyszałeś, nie wiesz w sumie o czym gadali w radio ale nie przeszkadza Ci to wypowiadać się definitywnie na dany temat?


a ja tutaj:
wrzucanie do tematu wypowiedzi bo slyszalem cos, gdzies, wiatr wiał, nie pamiętam, widziałem las jest krotko mowiac: bez sensu.

NBL napisał/a:
poproszę o usuniecie mojego konta

gdybym tylko mógł...

was79 - Śro 30 Sty, 2013

Fajnie po raz n-ty go strolowaliście o_O
MoRToN - Śro 30 Sty, 2013

Z ciekawości chyba zerknę w RMUe i policze ile mniej wiecej przekazałem do tej pory na emeryture :)
NBL - Śro 30 Sty, 2013

was79 napisał/a:
Fajnie po raz n-ty go strolowaliście o_O


+1 Dobrze, że chociaż ktoś to zauważył.

W takim razie owocnej dyskusji życzę.

M - Śro 30 Sty, 2013

MoRToN napisał/a:
Z ciekawości chyba zerknę w RMUe i policze ile mniej wiecej przekazałem do tej pory na emeryture :)

Zadaj sobie pytanie ile tam zostało z twoich pieniędzy a ile wydano.
Podpiowiedź - zero.


NBL powinien wstawić to:
http://i.imgur.com/thQwJ.jpg

Jako zalążek dyskusji.

M - Śro 30 Sty, 2013

xD
http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/5343

Michał - Śro 30 Sty, 2013

norwegia sie nie ocyndala w tańcu
Cytat:
http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/5343

no Maciek, startuj w przetargu :D

kaziu1985pn - Śro 30 Sty, 2013

Greg napisał/a:
IMO lepsza opcja niż DG i ZUS:
Zakładasz Sp. z o.o., zatrudniasz się na umowę-zlecenie np. za 300zł netto, płacisz od tego ok. 100-150zł ZUSu (wszystkie składki, co ciekawe zdrowotna chyba 0zł ale i tak ubezpieczenie przysługuje) - emerytury nie masz z tego i tak, zdrowotne (czyli jedyne potrzebne) jest, różnice w kasie sobie odkładasz. Koszt prowadzenia pełnej księgowości jest podobny bądź niewiele wyższy, oczywiście formalności są bardziej upierdliwe. No ale też benefit - ograniczona odpowiedzialność. ;]


ale to tak serio i całkiem legalnie ??

bizon - Śro 30 Sty, 2013

M napisał/a:
xD
http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/5343


em, czym to jest wobec 110 milonow na system EWUŚ, ktory w skrocie mozna bylo zrealizować dodajac pole typu boolean do bazy PESEL ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group