To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

GeKo - Pią 25 Wrz, 2009

106 napisał/a:
na 190 bo 180 juz jest....

ekhm...?

martin.h - Pią 25 Wrz, 2009

GeKo napisał/a:
106 napisał/a:
na 190 bo 180 juz jest....

ekhm...?


W Saxo Bednarskiego :D

106 - Pią 25 Wrz, 2009

180 ma bednarski... do saxoruleza bardziej pasuje 190 (za nim stoi wiedza adamanta)
saxorulez - Pią 25 Wrz, 2009

106,

nie ironizuj.. :) ja do takiej wartości raczej nie dojdę na tych wałkach. On ma profil pod mechanikę bo powyzje 80000rpm hydr nie działa tak jak powinna :)

Czy ktoś wie kto to budował??

Poza tym trzeba albo miec know-how z zagranicy albo meić 4 komplety wałków i hamownie i czas i $$

Bardzo Panom gratuluję i uważam ze super wynik osiągneli! Chciał bym zobacyzc wykres bo może być tak że nie jest on zbyt korzystny jak na ulicę. Tam mają kłową skrzynkę więc pewnie mogli tez dobrać przełożenia żeby to jechało zawsze + 5000rpm

Wydaje mi sie ze na ulicę lepiej by było skompletować to na 4 przepustnicach bo mogły by dać tą samą moc ale z lepszym przebiegiem. Tylko ze 4P w Gr A są zabronione

GeKo - Pią 25 Wrz, 2009

saxorulez napisał/a:
Czy ktoś wie kto to budował??


Nie wiem który to silnik już tam siedzi, ale pierwszy Citroen Sport Belgium za czasów Kujawskiego.

martin.h - Pią 25 Wrz, 2009

saxorulez napisał/a:
On ma profil pod mechanikę bo powyzje 80000rpm hydr nie działa tak jak powinna :)


Podejrzewam, że powyżej 80k rpm nic by nie działało dobrze :D

saxorulez napisał/a:
Czy ktoś wie kto to budował??


Łukasz, poczytaj artykuł, tam wszystko pisze ;)

106 - Pią 25 Wrz, 2009

saxorulez napisał/a:
106,

nie ironizuj.. :)

jakby to byla ironia to nie dzwonilbym stosunkowo czesto po porady :*

Bad-i - Pią 25 Wrz, 2009

martin.h napisał/a:
tam wszystko pisze ;)


jest napisane :*

martin.h - Pią 25 Wrz, 2009

Bad-i napisał/a:
martin.h napisał/a:
tam wszystko pisze ;)


jest napisane :*


Polska język nigdy nie być moja dobra strona :D

Marek23 - Nie 27 Wrz, 2009

Wczoraj późnym wieczorem byłem na testach Wojtka Chuchały, jeździłem trochę na prawym i dwa razy się kulnąłem jego N-kowym RCem. Wojtek jest bardzo szybki na asfalcie.
RC ma zawias bajkę, szperę, więc samo prowadzenie z zakręcie to coś niesamowitego, to tego 17 slik trzyma jak cholera. Co do mocy auta, to jeszcze raz napiszę, że nie jedzie, tylko ryczy.

martin.h - Nie 27 Wrz, 2009

Czytał już Wojtek felieton Jermakowa z nowego WRC? :D
Marek23 - Nie 27 Wrz, 2009

martin.h napisał/a:
Czytał już Wojtek felieton Jermakowa z nowego WRC? :D

Dopiero jak przyjechał do mnie na oes to sie dowiedział. Ogólnie zlewa to... W sumie to Chuchała jest zakręcony,ale szybko jeździc potrafi.

106 - Nie 27 Wrz, 2009

o co kaman?
qbus - Nie 27 Wrz, 2009

niemniej 10 minut z nim w poprzednim wrc wywiera na mnie tez raczej negatywne emocje.

marek nie jedzie znaczy? duzo wolniejsze to od sporta? jesli tak to faktycznie wynik na rzeszowie robi wielkie wrazenie.

GeKo - Nie 27 Wrz, 2009

O co biega? ktoś naświetli a może wrzuci skany :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group