To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

GeKo - Sob 18 Wrz, 2010

Nareszcie!!! 6 lat marszu w MP po tytuł
qbica - Nie 19 Wrz, 2010

Kajto, Kajto, Kajto :jupi:
Marek23 - Nie 19 Wrz, 2010

Gratki dla Kajta!
Bad-i - Nie 19 Wrz, 2010

ma chlopak szczescie, Holek i Szeja wracaja do RSMP zeby zlac Kajtka :]
jarek-malopolska - Nie 19 Wrz, 2010

Kajto elegancja! Michałowi wystarczyło dojechać do mety i CRT jego ale jestem ciekaw czy odpuścił czy jakieś problemy z samochodem, bo z całym szacunkiem dla Janka którego bardzo lubie, nie myslę zeby wygrał z Bebnem i to jeszcze na Słowacji.. ;)
Za to juz widze co będzie w relacji z CRT w najbliższym WRC, że Beben nie wygrał wszystkich rajdów, że takiemu zawdnikowi to nie przystoi.. Przynajmniej tak było do tej pory, choć by w ostatnim nr. WRC, "że, Michał musi wygrać wszystkie eliminacje CRT do końca sezonu.." o_O
Zabrzmiało to jak by sie nie znali wogole na rajdach samochodwych, jak by mistrzem zostawał ktoś kto wygra wszystkie eliminacje w sezonie.. :]

Marek23 - Nie 19 Wrz, 2010

Niech sobie piszą. Wygrał i tyle.
qbus - Nie 19 Wrz, 2010

Chmielewski to dramat, niech sie ciesza z tego ze jak Beben odpuscil udalo im sie cos zrobic. Mam nadzieje ze bracie Boufierowie wsiada w nastepnym roku do Ds3R3T
Marek23 - Nie 19 Wrz, 2010

Chmielewski ma dobry PR,cos tam jedzie,ale chyba musi zgasic podjar,skoro Beben go zniszczyl w C2.
martin.h - Nie 19 Wrz, 2010

Ja bym chciał zobaczyć w przyszłym roku w C2R2 Janczaka, to co ten gość robił na Koszycach to masakra o_O
qbus - Nie 19 Wrz, 2010

Marek23 napisał/a:
Chmielewski ma dobry PR,cos tam jedzie,ale chyba musi zgasic podjar,skoro Beben go zniszczyl w C2.


Robert jest nie lepszy... jak go spotkałem po Krakowskim stwierdził że mega rajd bo gdyby to było 2 lata temu to wyleczyli by B.B w S2000 :rotfl:

jarek-malopolska - Nie 19 Wrz, 2010

qbus napisał/a:
Mam nadzieje ze bracie Boufierowie wsiada w nastepnym roku do Ds3R3T

Dokładnie, ja mi się marzy pojedynek Bebenek-Kujawski w przyszłym roku w jednakowych samochodach, jeśli nie Ds3R3T to choć dwa takie same C2R2MAX..

qbus - Nie 19 Wrz, 2010

Kujawski zawsze mial przeblyski ale na przestrzeni calego sezonu nie da rady Bebnowi skoro nie radzil sobie zabardzo sam w klasie.
jarek-malopolska - Nie 19 Wrz, 2010

Kujak w tym roku był troche w czarnej pupie..Nie było nikogo w R3, nie klasyfikowali go w A-7 a i Clio chyba odstawało od C2.. Na przedsezonowych testach w których uczestniczył Beben, Janek Chmielewski i Tomek Gryc był również Robert, zaproszony przez Bebna.. Kujak był juz po jednym sezonie spedzonym w Clio i jezdząc Michała C2 był w cięzkim szoku jak to auto jezdzie.. Nie mniej dla mnie Kujak to jest widok gruuubo zap... Saxo po trasach choć by Elmotu czy Rzeszowskiego gdzie na prawde mieszał :ok: :) Na pewno byłoby fajnie gdyby Kujawski zasilił CRT ;)
Anonymous - Nie 19 Wrz, 2010

jak można walczyć z C2R2 jak ta rajdówka ma 190KM a clio cięższe ok 220-230KM w wersji "fabryka" 250 i jest już ryzyko awarii, jakby homologacja była luźniejsza dla R3 to przy mocy jak była w Clio Maxi 260 czy Megane Maxi 280KM ,Clio R3 Maxi pozamiatło by na oesach C2r2 :rotfl:
Bad-i - Nie 19 Wrz, 2010

MaxiA7 napisał/a:
jak można walczyć z C2R2 jak ta rajdówka ma 190KM a clio cięższe ok 220-230KM w wersji "fabryka" 250 i jest już ryzyko awarii, jakby homologacja była luźniejsza dla R3 to przy mocy jak była w Clio Maxi 260 czy Megane Maxi 280KM ,Clio R3 Maxi pozamiatło by na oesach C2r2 :rotfl:


he he bardzo ciekawie sie to czyta :] - jakby ciotka miala wąsy itd. itp



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group