To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Jacek - Sob 11 Wrz, 2010

a gdzie rudy? :/
Jacek - Sob 11 Wrz, 2010

rudy wypakował..podobno lajt
jarek-malopolska - Sob 11 Wrz, 2010

Jacek napisał/a:
http://www.greyworm.net/rajd/4/
:pom:

Na trzecim Os-ie Przemek z Michałem dobrze polecieli po tym wyrypie :jupi:

Vlodarsky - Sob 11 Wrz, 2010

samochody całe - Bartki nałapali błota w koła tylko ale już ogarnięte - póki co od strony sprzętu brak zastrzeżeń. Czekamy na nich po drugiej pętli. Widać po hamulcach, że jest co robić na tych odcinkach...
Anonymous - Sob 11 Wrz, 2010

jakies spy fotosy :jupi:
jarek-malopolska - Sob 11 Wrz, 2010

PO pierwszym odcinku drugiej pętli Przem na drugim w N-2 ponad 45 sek przewagi nad Witkiem Zimnym !!
Jacek - Sob 11 Wrz, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
PO pierwszym odcinku drugiej pętli Przem na prowadzewniu w N-2 ponad 45 sek przewagi nad Witkiem Zimnym !!

ale po drodze jeszcze są Kucharczyk/Pochroń..po 4OS brakuje Przemowi do nich 31s

Jacek - Sob 11 Wrz, 2010

Połoński wypad, karetki i straż na OS5
jarek-malopolska - Sob 11 Wrz, 2010

Jacek napisał/a:
ale po drodze jeszcze są Kucharczyk/Pochroń..po 4OS brakuje Przemowi do nich 31s

No właśnie jakoś mi umknał Robert, myślałem, że było dzwonione na Os-ie 4 ale plusem jest to, że z Kucharczyka przewagi zostało juz tylko niespełna 13 sekund !!

Jacek napisał/a:
karetki i straż na OS5

"13:46 Ekipy ratunkowe są zmuszone ciąć klatkę w aucie załogi Janik/Stanis. Kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku, natomiast pilot jest przytomny.

13:39 Dotychczasowy wicelider rajdu, Przemysław Janik zaliczył poważny wypadek na OS5. Citroen C2, wypadł z drogi zaliczając po drodze kilka drzew. Auto jest doszczętnie rozbite, a załoga czeka na karetkę na oesie. Nieznany jest stan zdrowia Wiktora Stanisa, który nie czuje się dobrze." :/

Anonymous - Sob 11 Wrz, 2010

ups cholera a jak nasi, Vłodziu doność :>
Vlodarsky - Sob 11 Wrz, 2010

oczekujemy na mecie
Jacek - Sob 11 Wrz, 2010

KOŁDEJ 3 w A6 :jupi:
saxorulez - Sob 11 Wrz, 2010

nie żle.. gratki. A ilu jedzie w A6?
Anonymous - Sob 11 Wrz, 2010

Jacek napisał/a:
KOŁDEJ 3 w A6 :jupi:


jeeeeeeeeeeeeeeeeeee wreszcie jest garnek - oj bedzie cieżka noc :rotfl:

qbus - Sob 11 Wrz, 2010

saxorulez napisał/a:
nie żle.. gratki. A ilu jedzie w A6?


wystartowało chyba 11 skończyło 5 załóg... np. mój ziomek Ślęczka włożył się do rowu na 5 zakrecie 1 odcinka... podobno buda nie do odratowania.

chłopaki gratuluje mety i 3 w klasie... jakieś problemy z autem były? bo straty przez cały dzień było poprostu masakrycznie wielkie.

Przemek z Mickiem gratulacje... leżał wam chyba ten 3 odcinek w petli bo za kazdym razem robiliscie na nim miazge z konkurencji... na tamtych 2 nieznacznie odstawaliscie... w czym rzecz?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group