To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

martin.h - Pią 07 Wrz, 2012

Kajto chyba oszukuje, to jak "robi" wszystkich aż wywołuje uśmiech, tylko nie wiem czy to uśmiech radości czy politowania? Chłopak robi postępy i fajnie jakby udało mu się "wypłynąć" poza Polskę bo tutaj niestety konkurencji brak :]
GeKo - Sob 08 Wrz, 2012

No i Kajto MISTRZEM POLSKI 3 razy z rzędu!!!! Tym razem 5wygranych rajdów pod rząd. Mam nadzieję że jeszcze na Mazurach wygra z Hołkiem.
martin.h - Sob 29 Wrz, 2012

Pierwsza pętla Rajdu Polski za nami, in plus zaskakuje Kościuszko, szkoda Kajtka bo Subaru nie powalczy na takich odcinkach. Ktoś tutaj uważał, że Staniszewski zamiesza na Polskim? :>

http://rajdy.autoklub.pl/...du-polski,45085

faldzip - Sob 29 Wrz, 2012

Cytat:
Wojtek Chuchała po poważnych kłopotach technicznych spadł na drugie miejsce w N-ce - Skoczyła nam się skrzynia biegów, prędkości rzędu 200 km/h nie były do osiągnięcia na dwójce, aczkolwiek staraliśmy się.

:]

faldzip - Nie 30 Wrz, 2012

Felix:

CHRZANEK - Nie 30 Wrz, 2012

Post na FB Łukasza Włocha który wczoraj obchodził urodziny:

"Miał być tort a była rolada"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

qbus - Nie 30 Wrz, 2012

Wyniki tego rajdu są co najmniej zadziwiające.
faldzip - Nie 30 Wrz, 2012

CHRZANEK napisał/a:
Post na FB Łukasza Włocha który wczoraj obchodził urodziny:

"Miał być tort a była rolada"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

:D
A ktorys komentarz pod tym filmem: "Prędkość była dobra, tylko zakręt zły" :)

faldzip - Nie 30 Wrz, 2012

qbus napisał/a:
Wyniki tego rajdu są co najmniej zadziwiające.

Chodzi Ci o to, że jadący pierwszy raz tym autem 21 letni Lappi (i jak sam mówi ostrożnie, żeby nic ie popsuc) leje naszych okrutnie? ;)

106 - Nie 30 Wrz, 2012

trzymam za staniszewskiego :)
jeszcze 2 odcinki do konca ....

Koto - Nie 30 Wrz, 2012

Mnie dziwią słabe czasy Kajetanowicza, w zeszłym roku trzymał się równo z Sołowowem, w tym odstaje, odcinki bardzo się pozmieniały? Po Bębenku też spodziewałem się wyższej pozycji, dostał w końcu odpowiednią furę żeby powtórzyc miejsce z 2008.
106 - Nie 30 Wrz, 2012

moze lepiej bylo jednak nie trzymac za staniszewskiego :>

Stanik kontynuuje jazdę - zaliczył jednak przynajmniej 2 minuty straty; miał kapcia (podaje Radio Rajdowe)

Marek23 - Nie 30 Wrz, 2012

Koto napisał/a:
Mnie dziwią słabe czasy Kajetanowicza, w zeszłym roku trzymał się równo z Sołowowem, w tym odstaje, odcinki bardzo się pozmieniały? Po Bębenku też spodziewałem się wyższej pozycji, dostał w końcu odpowiednią furę żeby powtórzyc miejsce z 2008.

A nie jest tak,ze autem N4 czy też R4 ze zględu na masę i zawias dużo cięzej się jedzie po takim wyrypie, gdzie druga pętla to już bardziej wygląda jak rajd terenowy. Do tego po akcji na odcinku kwalifikacyjnym Kajto wczoraj jechal bardzo z tylu i to tylko spotegowalo jazda w koleinach,itd

Jak wyglada klasyfikacja polakow? Kajto jeszcze ma szanse wygrac ten rajd wsrod polokow?

Koto - Nie 30 Wrz, 2012

Wczoraj na pewno miał już koleiny zrobione, ale dzisiaj pozycja była lepsza, a traci podobnie jak wczoraj. Dlatego zastanawia mnie czy trasa się zmieniła w porównaniu do zeszłego roku, wtedy szedł równo z czołówką.

http://rally-base.com/201...d=1401&cupId=55
Walczyc już nie ma za bardzo o co, jedynie w klasyfikacji 2 dnia może jeszcze Grzyba przejśc.

Mick - Nie 30 Wrz, 2012

na razie po 12 os LAPPI, Sołowczyc, Grzyb, Kajto, Hołek na 7 Stanik


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group