To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Robimy się na Kate Moss

zefir - Pon 18 Mar, 2013

was79 napisał/a:
Nieźle :)
Ciekawe jak tam pozostali zawodnicy (KarQ, Zefir).
Ja dalej trzymam te ~85 kg, także nie było efektu jojo ;D Plan na tez sezon to jeszcze te 2 kg, żeby zrównać ze wzrostem


mialem przerwe teraz w treningach połowa stycznia i luty ( przez chorobe i poyebane godziny pracy) ale generalnie jest lepiej w tamtym roku wazylem 95 kg w maju, w najlepszym momencie 87 kg wazylem, ale powrot do treningow typo siłowych plus epizod z jujitsu znowu sie pojawiło 89kg i tak sie trzyma z tym ze brzych sporo mniejszy przy tym co bylo :) )

nic nie sprawiło mi takiej radochy jak zakup sporo mniejszego paska do gaci :jupi: :jupi:

teraz znowy mam nadzieje ze na stałe wracam do treningów (3x tyg) z czego dwa siłownia i raz bieganie/basen

eedit: zmieniłem troche nawyki żywieniowe ale jeszcze jest sporo do zrobienia :'( :'(

Anonymous - Pon 18 Mar, 2013

Pedały !!!!!!!!
Pirania - Pon 18 Mar, 2013

Zapomnijcie o wadze, szczególnie faceci budujący masę mięśniową! Można ważyć 85 kg i mieć sadło i słabe mięśnie, i można ważyć 90 i wyglądać mega szczupło i wysportowani.

Waga służy wyłącznie do frustrowania kobiet i dawania im powodu do płaczu, że nie wygląda jak Kate Moss i musi mieć nowa sukienkę ;-)

Anonymous - Pon 18 Mar, 2013

kamień spadł mi z serca,juz myslałem ze te moje 85 kg mięśni to za duzo
pP - Pon 18 Mar, 2013

poczekaj. jesli mam nadwagę załóżmy i ważę 8kg więcej niż powinienem do wzrostu to mam to olać?
tutaj w większości wszyscy walczą z nadwagą ale też nie chcą wyglądać jak kark, który ma 8kg mięśni więcej niż powinien

M - Pon 18 Mar, 2013

Pirania nam zaraz zaorze wszystkie tematy, a sioo mi stąd :rotfl:
Kenet - Pon 18 Mar, 2013

Ja schudłem 6 kilo, teraz waga stoi ale rekawy w hothatczowych kolszulkach mnie cisną ;D
pum - Pon 18 Mar, 2013

Pirania napisał/a:
Zapomnijcie o wadze, szczególnie faceci budujący masę mięśniową! Można ważyć 85 kg i mieć sadło i słabe mięśnie, i można ważyć 90 i wyglądać mega szczupło i wysportowani.

oczywista oczywistość...

pP napisał/a:
tutaj w większości wszyscy walczą z nadwagą ale też nie chcą wyglądać jak kark, który ma 8kg mięśni więcej niż powinien

bez ułożonej diety, supli, regularnej dobrze ułożonej pakerni (i zapewne sterydów) nie masz szans na bycie karkiem.
dobrze zbudowane mięśnie dadzą ci proporcje sylwetki, której odchudzaniem nie zrobisz.

Pirania - Pon 18 Mar, 2013

Pum, dla Ciebie oczywistość, dla innych odkrycie Ameryki. Centymetr nie oszukuje tak jak waga

Kenet, właśnie odpalam rower i jadę do Ciebie to sprawdzę :P

Qukie - Pon 18 Mar, 2013

Hola hola, ja chcę być karkiem :faja:











ale mi nie wychodzi :(

pP - Pon 18 Mar, 2013

a macie wszyscy rację
Kamill - Pon 18 Mar, 2013

I tak i nie.
Ja też zaczynam coś działać w temacie, na razie zrezygnowałem z windy w dół i schodzę po schodach.

bizon - Pon 18 Mar, 2013

u mnie standardowo, prawie nic nie robie, wpierdzielam coraz wiecej i waga leci sama w dol. bez odzywek branych po 4 razy dziennie do gory nie pojdzie :D
polecam p90x dla tych, co nie maja czasu na silke, tak btw.

pP - Pon 18 Mar, 2013

bizon napisał/a:
polecam p90x dla tych, co nie maja czasu na silke, tak btw.

poważnie? nie wierze w takie programy

bizon - Pon 18 Mar, 2013

powaznie. oczywiscie jak podejdziesz powaznie, a nie co trzeci dzien, bo mi sie nie chce. ja sprobowalem z szyderczym usmiechem, ze takie luzerskie treningi to ja z palcem no i zmieklem. zona 5 miesiecy po urodzeniu sie za to zabrala. po 3 miesiacach treningow i wlasciwego jedzenia wyglada jakby ja zdjeli z okladki jakiejs fitnesowej gazety. dla przykladu, w treningu z pompkami robi:
2 x 15 w normalnym rozstawie
2 x 15 w waskim
2 x 12 w szerokim
2 x 12 ze zlaczonymi dloniami, rozstawione nogi (na diamencik czy serduszko sie to nazywa)
2 x 12 z nogami na podwyzszeniu
2 x 12 przeciaganie pod plotem, czyli podczas pompki robisz taki ruch jakbys sie czolgal pod plotem i z powrotem tez
oprocz tego w takim treningu robi w chuk podciagniec itp

no jak dla mnie, po 3 miesiacach, to jest jednak efekt godny uwagi.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group