To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Marek23 - Pon 14 Gru, 2009

W pasterke tez, w sumie czemu nie... To moze przy okazji Ci podrzuce deske? Bo juz jutro laduja ladunek u mnie blogoslawiony przez ksiedza Barta.
martin.h - Śro 16 Gru, 2009

Cytat:
Rally Sprint zamiast KJS-u !

Wobec faktu wycofania się głównego sponsora za współpracy podczas KJS-u BĘDZIŃSKA ZIMA 2009, który oprócz pomocy materialnej miał również użyczyć swojego terenu na przeprowadzenie prób sportowych, Automobilklub Zamkowy zmuszony jest do zmiany charakteru organizowanych w dniu 19.12.br zawodów. Nie zostanie przeprowadzona Konkursowa Jazda Samochodem, lecz Rally Sprint.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy dysponują samochodami i nie chcą przeszkadzać w domach podczas przedświątecznych przygotowaniach na nasze zawody. Atrakcyjna trasa. Wracamy do historycznej już trasy pierwszych rally sprintów rozgrywanych w Będzinie. Trasa o długości prawie 1.5 km gwarantuje moc wrażeń i satysfakcję z jej pokonania. Wpisowe 100 zł.
Automobilklub Zamkowy

fydi - Śro 16 Gru, 2009

ej to kto jedzie te Tychy? bo sam nie pojadę, umrę z nudów w przerwie:) Do 17 jest niższe wpisowe, więc trzeba podjąć szybko decyzje. Kto się deklaruje, że będzie? jacek? Loko?
Loko - Śro 16 Gru, 2009

Kurwa u mnie kłody, zimówek dalej nie ma, mechanik się przenosi i będzie otwarty dopiero po nowym roku. Jutro staram się ogarnąć innego mechanika i zimówki. ;D
fydi - Śro 16 Gru, 2009

Cytat:
kurcze u mnie kłody, zimówek dalej nie ma, mechanik się przenosi i będzie otwarty dopiero po nowym roku. Jutro staram się ogarnąć innego mechanika i zimówki. ;D

dasz chyba rade do 27 :) a zgłosić wypada się teraz żeby potem nie dorzucać do interesu :)
P.S. kurde ja na moich chińskich zimówkach się po Krk non-stop ślizgam :(

Janusz - Śro 16 Gru, 2009

fydi napisał/a:
dasz chyba rade do 27 :)


karwa.... nie mogli tego po nowym roku zrobić...

fydi - Śro 16 Gru, 2009

dobra Loko, zgłaszaj się bo już jest ponad połowa aut :faja:
http://www.azt.tychy.pl/index.php?s=9

Marek23 - Śro 16 Gru, 2009

No nic tez sie zglosilem, bo moze jednak bede na miejscu, nigdy nie wiadomo...
k-mart - Czw 17 Gru, 2009

jesli Marek23 nie pojedzie, znaczy ze nie skreca :faja:
Marek23 - Czw 17 Gru, 2009

k-mart napisał/a:
jesli Marek23 nie pojedzie, znaczy ze nie skreca :faja:

:rotfl: Nie mam presji, swoje wiem :faja:

Tomcat - Czw 17 Gru, 2009

u mnie finanse kuleją, raczej nie wyrobie sie na 27...
vojt3k - Sob 19 Gru, 2009

jest ktoś jutro w Będzinie na sprincie ?:)
GeKo - Sob 19 Gru, 2009

Mr Czajus i ja, właśnie wychodzę.
martin.h - Sob 19 Gru, 2009

Ja chciałem pojechać, ale dopiero co wstałem, głowa boli, a i mróz odstrasza.l
GeKo - Sob 19 Gru, 2009

No i skończylismy

3 w klasie 15 w generalce :)

1 przejazd zachowawczo bez przygód i czas średni do konkurencji.
2 przejazd stoimy do startu i nagle wszyscy gdzieś biegną. Okazało się że na pobliskim skrzyżowaniu ktoś thalią tak przyłożył w bok 205 że ją obróciło na bok. karetki i straż z naszej imprezy pojechały zbierać gościa z 205. Po godzinie w końcu ruszyliśmy i na bardzo śliskiej partii 205 zgasła (chyba za mocno przyduszona) i nie chciała franca odpalić :/ czas gorszy tylko o 2sek w stosunku do 1 przejazdu.
3. Przejazd to już lodowisko trzeba było po poboczach i chodnikach szukać przyczepności, ale się udało dowieźć całe auto.

Podsumowując nie jest źle, ale mogło być lepiej. :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group