To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

qbus - Nie 19 Wrz, 2010

Wg. Kubicy i Gebera Clio R3 jest ok 1 sek na km szybsze niz S1600 wiec bez przesady ze C2 jest od niego szybsze.
jarek-malopolska - Pon 20 Wrz, 2010

Gdyby Kubica z Gerberem pojechali jeszcze choć jeden rajd w C2R2Max to juz byś my mieli pełny obraz, tak to myśle, ze miarodajne mogą być tylko wypowiedzi osob ktore jeździły i C2 i Clio.. Inną sprawą, że Clio Kujawskiego to auto które od czasu budowy nie jest jakoś doinwesowywane (zbudowane przed tamtym sezonem), oczywiście wychodzą kit-y podnoszące choćby moc ale Kujawskiego najnormalniej na to nie stać (swoją drogą jak usłyszałem od Wojtka Jagody, ile kosztuje podniesienie mocy w R3 o dodatkowe koniki w oparciu o nowinki z Renault Sport to też bym chyba wolał za tyle pieniędzy gruuubo potrenować, myslę, ze dało by to więcej niż te dodatkowe kunie). Ciekaw jestem porównania C2R2 w specyfikacji MAX z najnowszą dostępną specyfikacją Clio R3..
Mick - Pon 20 Wrz, 2010

W ten weekend GSMP Załuż. Czy ktoś się wybiera ogladać??
qbus - Wto 21 Wrz, 2010

Cytat:
Gdyby Kubica z Gerberem pojechali jeszcze choć jeden rajd w C2R2Max to juz byś my mieli pełny obraz, tak to myśle, ze miarodajne mogą być tylko wypowiedzi osob ktore jeździły i C2 i Clio..


Gerber był na testach Maxa, miał jeździć z Grycem w tym sezonie także myśle że dobrze wie o czym mówi.

jarek-malopolska - Wto 21 Wrz, 2010

qbus napisał/a:
Gerber był na testach Maxa, miał jeździć z Grycem w tym sezonie także myśle że dobrze wie o czym mówi.

Tak, choć nie wiem czy jego wyczucie na prawym jest lepsze niż tego który siedzi na lewym a dokładnie chodzi mi o to, że fajnie by było gdyby każdym z tych aut jechał na prawym ale z tym samym driverem, bo Gryc a Kubica to na pewno różnica, nie będziemy roztrząsać w którym kierunku.. ;)
Tak czy siak reasumując chciałbym aby Kujawski zasilił CRT w przyszłym roku, mogło by być jeszcze ciekawiej ;)

Jaco - Śro 22 Wrz, 2010

Skoro mowa o testach to w poniedziałek we Francji odbyły się testy DS3 R3... Doszły mnie słuchy że Citroen ma jeden egzemplarz testowy mniej :) i wcale go nikt nie kupił ;D
106 - Śro 22 Wrz, 2010

hyhyhy mistrz
jarek-malopolska - Śro 22 Wrz, 2010

Gdzie jakieś foto/movie :P
GeKo - Śro 22 Wrz, 2010

no to jeśli ktoś z naszych to Porębski lub Siemanko, kto więcej od nas był to nie wiem.
qbus - Śro 22 Wrz, 2010

no ponoć Wojtek jeździł jako ostatni z Polskiej grupy i zburzył jeden z dwóch egzemplarzy zbudowanych przez Citroena :) z tego co opowiadał Bębenek to nad autem bardzo długo pracowali, nie mogli sobie poradzic ze zbyt mocnym silnikiem i trakcja, na tą chwilę moc oscyluje w granicach 210 KM i ponoć teraz jest pełen szał, Bęben porównał przyspieszenia w tym aucie do Corolli WRC więc chyba fura musi naprawde iść.
Bad-i - Czw 23 Wrz, 2010

GeKo napisał/a:
no to jeśli ktoś z naszych to Porębski lub Siemanko, kto więcej od nas był to nie wiem.


chyba jeszcze Chmielewski jezdzil

qbus - Czw 23 Wrz, 2010

Bebenek, Chmielewski, Chuchala, Dobrowolski i Porebski.
jarek-malopolska - Pią 24 Wrz, 2010

qbus napisał/a:
Bebenek, Chmielewski, Chuchala, Dobrowolski i Porebski.
+ Piotrowski, Typa, Kochanowski-Laren, Kornicki i Maciejewski.
106 - Pią 24 Wrz, 2010

jarek-malopolska napisał/a:
qbus napisał/a:
Bebenek, Chmielewski, Chuchala, Dobrowolski i Porebski.
+ Piotrowski, Typa, Kochanowski-Laren, Kornicki i Maciejewski.

grono pokazne... wiec kto ostatecznie zadzwonil?

Janusz - Pią 24 Wrz, 2010

106 napisał/a:
jarek-malopolska napisał/a:
qbus napisał/a:
Bebenek, Chmielewski, Chuchala, Dobrowolski i Porebski.
+ Piotrowski, Typa, Kochanowski-Laren, Kornicki i Maciejewski.

grono pokazne... wiec kto ostatecznie zadzwonil?


szkoda ze nie było kuzaja bo nie było by problemu, a tak to jest dylemat ;/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group