To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

Janusz - Sob 11 Wrz, 2010

nie no panowie Mistrz rajd... świetna ekipa na ogladare (musimy jeszcze kiedyś sie wybrać na jakiś rajd w takim składzie) robiła robotę. Dodatkowo świetne miejsca znalezione pzre koto.. czyli os 3 oj działo się tam działo... na pierwszej pętli piec fur miały tam problemy... na drugiej co poniektóre osoby które prze pałowały na pierwszej pętli ten zakręt, poszły tam jeszcze szybciej :rotfl: :rotfl: :rotfl: efekty wiadome... generalnie widok c2 i 206 na zblokowanych kołach lecacych z góry po mokrym trawniku prosto na skarpę po której nie wiadomo co jest mistrz :D
jutro coś na skrobie więcej.. ale jak dla mnie kompletna miazga. No i gratulacje dla chłopaków za wazony :jupi:

qbica - Sob 11 Wrz, 2010

Vlodarsky napisał/a:
Widać po hamulcach, że jest co robić na tych odcinkach...

;D

Janusz, "na wesele ku...a jade na godzine!" :rotfl:
Milo bylo poznac, hothaczowców, ekipa miszcz ;D
Rajd tez miszcz, a najbardziej nasza miejscowka na Oleckach i widok francuzów lecacych polem :jupi:

Marek23 - Sob 11 Wrz, 2010

Chuchała stracił hamulec,ale dojechał 2,więc nie ma biedy.
106 - Sob 11 Wrz, 2010

juz w hotelu - miszcz wyscig :]

odcinki masakrycznie fantastyczne poprostu rewelacja

Jaco - Sob 11 Wrz, 2010

Dokładnie MISTRZ WYŚCIG :) teraz się troszkę ogarniamy i udajemy na piweczko
martin.h - Sob 11 Wrz, 2010

Rajd Mistrz, dawno nie bawiłem się tak dobrze na rajdzie. Miejscówki super, ekipa też.
Miło było poznać Przema, Micka i 106 :)

Co do samych załóg to niektóre chłopaki mają tytanowe jaja (największe chyba Sawicki o_O ). W 3 miejscach w jakich staliśmy szedł chyba na 150%, co 2 razy kończyło się mniejszymi lub większymi problemami ;D Chłopaki w CC/SC wcale nie byli gorsi. Prawie każdy jechał dużo szybciej niż niektóre mocniejsze załogi.
Przem i Mick pojechali świetnie, po jeździe było widać, że są jedną z najszybszych załóg 106/Saxo.

PS: Z tego miejsca pragnę pozdrowić Pana śpieszącego na wesele, mam nadzieję, że nas czyta, niech wie ilu nas jest :lol2:

GeKo - Sob 11 Wrz, 2010

Ja też juz w domu. Dobrze było. :)
qbica - Sob 11 Wrz, 2010

martin.h napisał/a:

Miło było poznać Przema, Micka i 106 :)

Przyłączam sie, milo bylo poznac :)
martin.h napisał/a:

PS: Z tego miejsca pragnę pozdrowić Pana śpieszącego na wesele, mam nadzieję, że nas czyta, niech wie ilu nas jest :lol2:

"Kto ci dal prawojazdy? Wyciagnac Cie z tego auta?" :rotfl:
Przechuy koleś :lol2:

martin.h - Sob 11 Wrz, 2010

A i zapomniałbym o Bad-i'm i 106, gratulacje wyniku, dlaczego nie było Was na pudle jak Was wołali na mecie? o_O
Trzecie miejsce jest fajne, ale musicie Panowie spiąć poślady bo tam gdzie staliśmy mogłobyć zdecydowanie szybciej ;D Wiem, że do tego trzeba doświadczenia, ja sam bym się posrał jadąc normalnie po tych odninkach, a co dopiero na czas :]
Trzeba po prostu kupić drugie nadwozie i z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć ;D Gratki Panowie :)

Vlodarsky - Nie 12 Wrz, 2010

martin.h, bk 2
grzech - Nie 12 Wrz, 2010

Gratulacje wyniku !! jest progres i to jest najwazniejsze
Janusz - Nie 12 Wrz, 2010

o tym miejscu opowiadał gość na mecie Sawickiemu http://www.youtube.com/watch?v=_-y07iP5LfI
Anonymous - Nie 12 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
o tym miejscu opowiadał gość na mecie Sawickiemu http://www.youtube.com/watch?v=_-y07iP5LfI


drugą trasę wyjeździli :rotfl:

martin.h - Nie 12 Wrz, 2010

Olecki w wykonaniu Mrozka i Rabsztyna, szkoda ostatniego OeSu bo chłopaki wygraliby klasę Astra i byliby w top10.


martin.h - Nie 12 Wrz, 2010

I jeszcze Zagroń:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group