To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

rasta - Nie 10 Paź, 2010

Impra mega, szkoda tylko, że nie uznano czasów z pierwszego przelotu :P

Ja najbardziej jestem zadowolony z Best Lap :D A najlepsze jest to, że zrobiłem go bez większego wysiłku, pierwsze okrążenie 39,79s, a kolejne 39,50s. Po czym spocząłem na laurach. :rotfl:



Kolejnego podejścia już nie było bo piasta powiedziała papa :/



Podziękujcie Pati za foty:






















Cała galeria - http://picasaweb.google.p...feat=directlink

Anonymous - Nie 10 Paź, 2010

Clio na 2 kołach Mega !
Bonczek - Nie 10 Paź, 2010

Jak pojedynek z Scirocco? :faja:
rasta - Nie 10 Paź, 2010

Jakieś Szerokko piszczało oponami, ale żeby coś jechało nie zarejestrowałem :lol2:
ade - Nie 10 Paź, 2010

Bonczek napisał/a:
ade napisał/a:
calkiem inny swiat niz kielce


A smigales nasz tor kiedys bez ograniczen czasowych ani zadnych innych? :)

Mega zaluje ze nie moglem przyjechac :(


mialem na mysli, ze na kielcach widzisz zakret, myslisz - moge jechac 90km/h i zawsze okazuje sie za szybko:d a na radomiu odwrotnie:d

KarQ - Nie 10 Paź, 2010

Clio pocisnęło jak Frytol A500 rok temu dokładnie w tym samym winklu :] Koleżance nie bardzo się to podobało, a pan z obsługi na pierwszych pomiarówkach, rzekł słowa, że głupio robi kierowca tego clio, że zabiera pasażerkę na pokład - jasnowidz :)

Rasta, dla Ciebie to chyba nic nie jeździ. Seryjna opona, seryjny zawias 1sek straty na kółku do przygotowanego 300konnego Focusa na semislicu to zayebisty wynik. Śmiem twierdzić, że w porównaniu do kierownika VW jesteś weteranem w starciach torowych.

Janusz, dobra polerka i śladu nie będzie.

rasta - Nie 10 Paź, 2010

1 sekunda na tym torze to przepaść, w Radomiu bijesz się Ziom na setne. A z mocy tutaj za bardzo nie da się korzystać. Niech Miniac poda info ile się poprawił w Best Lap po zrobieniu w Mini remapu i wrzuceniu R888.
KarQ - Nie 10 Paź, 2010

Przepaść na dokładnie takim samym sprzęcie.
bizon - Nie 10 Paź, 2010

widze, ze zabawa gruba jak zwykle :faja:

gratuluje czasow :jupi:

ade - Nie 10 Paź, 2010

ale wy sie spinacie na te wyniki:D:P






rasta - Nie 10 Paź, 2010

Ziom chodzi o to, że w przypadku Radomia w pewnym momencie różnica nawet 0,5s oznacza przepaść. Dlatego nie można mówić, że miał tylko 1s straty, To jest niestety aż 1s straty. Bo zrobienie dobrego czasu załóżmy 42s nie jest problemem, ale potem urwanie z tego 1s może okazać się granicą do nie do przeskoczenia.

Dla przykładu, na seryjnej oponie 2 lata temu zrobiłem 41:30. Aby poprawić się o 1s musiałem zmienić zawias, zapodać stabilizatory, wrzucić R888. Pomimo tego zejść poniżej 40s nie byłem w stanie. Dopiero odpowiednio ustawione kąty i R888 o szerokość 235 pozwoliły na kolejne urwanie kilku setnych. Oczywiście skill też się musiał poprawić.

ade - Nie 10 Paź, 2010

a wogle smieszna tam jets obsluga, jak ja raz zachaczylem trawe to chciala mnie z toru wyrzucac, a jak jej ziomal m5 driftowal caly tor kilka razy orajac trawe to luzik:D

ps

jest gdzies jakas rozpiska kto ma jaki best lap??

rasta - Nie 10 Paź, 2010

Jest ale niestety mocno nieaktualna :/ wypadało by zrobić aktualizację qarwa.

A wracają jeszcze do czasów. wyobraźmy sobie sytuację. wpadają na tor dwa takie same samochody tylko jeden jest 100% seryjny, a drugi jest wybebeszony, po remaipe, na gwincie, slicki szmery bejery. xD Po czasówce okazuje się, że między nimi jest tylko 1s różnicy. Ktoś stojący z boku z boku stwierdzi, qarwa kierownik w seryjnym mega ogarnia bo ma taką małą stratę, albo kierownik w przygotowanym to mega dupa. :lol2: No to kierowcy zamieniają się samochodami, i okazuje się, że znowu jest taka sama różnica.Czyli obaj kierowcy mają ten sam skill. I tak jest właśnie na Radomiu, gdyby kierownik seryjnego chciał urwać tą brakującą 1s musiał by wykręcić 100 okrążeń, wybebeszyć furę, zrobić remap, slicki szmery bajery.

Loko - Nie 10 Paź, 2010

rasta napisał/a:
Jest ale niestety mocno nieaktualna :/ wypadało by zrobić aktualizację qarwa.
Jest aktualna ale u mnie na kompie :rotfl: po prostu nie wrzucona po ostatnim wypadzie do radomia, teraz dodam te kilka czasów i się wrzuci aktualna.
Stf - Nie 10 Paź, 2010

tym sti latał ktoś ogarniający? w sensie kojarzy ktoś jakie parametry miał i jaka opona ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group