To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2011

EmerytRs2 - Nie 04 Gru, 2011

chciałbym nazwać tę beczkę, od dziś nazywa się "charakterna beczka"
Jaco - Nie 04 Gru, 2011

rabarbar napisał/a:
Jaco napisał/a:
rabarbar napisał/a:
baba z tv w kia bezcenne !!!!


Kia to jeszcze nic, ale co robił tam ten dziadek w RCZ ??? To jakaś kpina, albo ten kant który przy skręcaniu podpierał się błotnikami :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:



Kuchar - błąd i już sam sobie jest winny, Karowa dla Kajta i bardzo dobrze :]


:wall:
ten dziadek to Longin Bielak,gosc któremu wiekszość z nas nie jest godna butów pucować


wiem kto to jest, i co wygrał w swoim życiu, ale patrząc jak jego przejazd wkomponował się w całe widowisko przed czołówką to sory... dziadki i picanto powinni pojechać sobie przed zawodnikami.. ( odnośnie jeszcze Logina to jak jest taką legendą to powinien pojechać jakimś klasykiem, a nie reklamować RCZ)

kamil - Nie 04 Gru, 2011

Pamiętaj, że Barbórka to komercyjna impreza o bardzo dużym potencjale oglądaczy, trzeba każdego zadowolić. To też impreza dla sponsorów, to Oni wykładają kasę, żebyśmy mogli oglądać to z takim rozmachem. Jedyna impreza rajdowa transmitowana w TV. Też bym wolał żeby Longin przejechał jakimś zajebistym rajdowym klasykiem, ale o ile on jest dealerem Peugeota to chce pokazać to co może sprzedać...
Jaco - Nie 04 Gru, 2011

Wiem, o co chodzi i właśnie to jest dla mnie żałosne, że z wielkiego rajdowego święta jakim powinna być babrórka robi się maszynkę do robienia kas i to totalnie bezkompromisowo...

Teraz Polska :wall:

Bad-i - Nie 04 Gru, 2011

Jaco napisał/a:
Wiem, o co chodzi i właśnie to jest dla mnie żałosne, że z wielkiego rajdowego święta jakim powinna być babrórka robi się maszynkę do robienia kas i to totalnie bezkompromisowo...

Teraz Polska :wall:


+ trylion, to co zobaczylem wczoraj w TV kompletnie mnie zalamalo. Zenada i jeszcze raz zenada. Zamiast puscic wieksza liczbe zawodnikow a po antenie wozic gosci, to wala tyle samo przejazdow pokazowych co na czas.

Bart - Nie 04 Gru, 2011

można to gdzieś w internacie obejrzeć?
Bad-i - Nie 04 Gru, 2011

Bart napisał/a:
można to gdzieś w internacie obejrzeć?


chyba gdzies na stronach tvp sport

Anonymous - Nie 04 Gru, 2011

sponsor płaci,sponsor wymaga-dziwi was to??
Bad-i - Nie 04 Gru, 2011

rabarbar napisał/a:
sponsor płaci,sponsor wymaga-dziwi was to??


mnie to dziwi, bo to nie sponsor decyduje kogo puszcza organizatow w czasie rajdu

qbus - Nie 04 Gru, 2011

No chyba jednak nie do końca :)
Bad-i - Nie 04 Gru, 2011

qbus napisał/a:
No chyba jednak nie do końca :)


jezeli nie do konca to swiadczy to tylko o ulomnosci organizatora. Nikt nie powinien wchodzic w prawa organizacyjne - nawet sponsor.

Jacek - Nie 04 Gru, 2011

Fronczewski, Kożuchowska...jechała elyta :lol2:
roj - Nie 04 Gru, 2011

kamil napisał/a:
on jest dealerem Peugeota to chce pokazać to co może sprzedać...

w sumie dobrze, że partnerem w dyszlu nie jechał ;D

speed555 - Nie 04 Gru, 2011

Jaco napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Jaco napisał/a:
rabarbar napisał/a:
baba z tv w kia bezcenne !!!!


Kia to jeszcze nic, ale co robił tam ten dziadek w RCZ ??? To jakaś kpina, albo ten kant który przy skręcaniu podpierał się błotnikami :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:



Kuchar - błąd i już sam sobie jest winny, Karowa dla Kajta i bardzo dobrze :]


:wall:
ten dziadek to Longin Bielak,gosc któremu wiekszość z nas nie jest godna butów pucować


wiem kto to jest, i co wygrał w swoim życiu, ale patrząc jak jego przejazd wkomponował się w całe widowisko przed czołówką to sory... dziadki i picanto powinni pojechać sobie przed zawodnikami.. ( odnośnie jeszcze Logina to jak jest taką legendą to powinien pojechać jakimś klasykiem, a nie reklamować RCZ)


Longin Bielak jechać miał starym Mini Morisem (na BK nim był) ale Mini sie zepsuło po badaniu i pojechał RCZ

EmerytRs2 - Nie 04 Gru, 2011

fajnie, że w końcu ktoś to napisał :rotfl:
jak jest naprawdę, wie tylko organizator i Bielak, ale nie doszukiwałbym się spisku :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group