To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

martin.h - Nie 30 Wrz, 2012

Jak przyjrzycie się jak jedzie N4/R4, a jak S2000/RRC to zobaczycie dlaczego takie odległe pozycje Kajta czy Hołka. Na szybkich partiach nie ma aż takiej różnicy, ale zobaczcie na wolnych, grząskich partiach, tam gdzie S2000/RRC idzie jak burza N4/R4 się "kolebie" :]

http://www.rsmp.info/inde...id=1107&lang=pl

Marek23 - Nie 30 Wrz, 2012

7.13 Kajto i nie mam pytań. To jest prawdziwa jazda :]
Przem_106 - Nie 30 Wrz, 2012

Byłem tylko dzis i widziałem tylko 4 os-y. Z opini kibicow dzisiejsze odcinki były duzo węzsze i rozkopane.
Wizualnie Fiesta jest prze mistrz. Wg mojej obserwacji, to auto, ktore technologicznie i zawieszeniowo wydaje się poza zasięgiem wszystkich. Trakcyjnie to auto na szutrze/wyrypie niszczy system. Praktycznie nigdzie nie traci kontaktu z nawierzchnią i stąd wydaje mi się, ze 2 Michały mimo, ze nie byli faworytami i jezdzą wiemy wszyscy na jakim poziomie, to jechali cały czas w TOP 3.
207-mka widac, ze juz jest przestarzała. To auto bardziej asfaltowe. Skok zawieszenia nieporownywalny z Fiestą. I mimo, ze liczyłem na Bębenka i Staniszewskiego, to nie mieli większych szans z Fiestami. Widac to było gołym okiem nawet dla laika (choc napewno zaskoczył wszystkich Grzyb)
Fabia i Lappi to zupełnie inna historia. Widac było zupełnie inny styl jazdy kierowcy i nie zawsze w moich oczach był to styl szybszy, choc po czasach widac, ze jednak skuteczny. Fin do większosci zakrętow zamiast hamulca, uzywał boku swojej Fabii. Bardzo często wrzucał auto zamiast hamowac na wprost.
Auta klasy R4 - widac zdecydowanie, ze tracą zawieszeniowo, choc na długich prostych były szybsze. W kilku miejscach widziałem wszystkie s2000 jadące na odcięciu, a R4 nie!
Rajd dla osiek raczej przeprawowy, choc Nivette o Gryc jechli ekstra. Pozostałe DS3 jakos tak bezbarwnie. Widząc N-kowego type-r czy Clio (jechały tylko 2) to niestety nie da się tym szybko pojechac w takich warunkach co mnie mocno zmartwiło.

ŁukaszS3 - Nie 30 Wrz, 2012

A ja mam laickie pytanie... Jak jest różnica między fura RRC a WRC?
Przem_106 - Nie 30 Wrz, 2012

Dołączam sie do pytania, bo awet Mini ze słabym kierowcą miało duzy potencjał
106 - Nie 30 Wrz, 2012

glownie zwezka (rrc - 30mm) i slabsza areodynamika w rrc
Mick - Nie 30 Wrz, 2012

106 napisał/a:
glownie zwezka (rrc - 30mm) i slabsza areodynamika w rrc


no i silnik 1.6T w tym siedzi

106 - Nie 30 Wrz, 2012

w jednym i drugim
Mick - Nie 30 Wrz, 2012

106 napisał/a:
w jednym i drugim


Racja, ale w porównaniu z S2000 ;)

chyba że RRC to już się tylko z WRC porównuje

siema - Nie 30 Wrz, 2012

ŁukaszS3 napisał/a:
A ja mam laickie pytanie... Jak jest różnica między fura RRC a WRC?

W radiu rajdowym Kuchar gdy narzekał na koszty tych zabawek mówił, że trzeba w zasadzie kupić WRC i kit do tego :)

Godzinę temu wróciłem z rajdu, mam milion zdjęć i godziny filmików ale padam po tych dwóch dniach na twarz i nie mam sił przeglądać tego materiału. Napiszę tylko, że było super jak zawsze- z ziomami i resztą gapiów przewróciliśmy Kornickiego z dachu na koła w takim tempie, że stracił tylko 33s na całym odcinku, Fiesty i Fabia są zawieszeniowo takim kosmosem, że jadą dziury na pół metra bez odjęcia.

Bad-i - Nie 30 Wrz, 2012

CHRZANEK napisał/a:
Post na FB Łukasza Włocha który wczoraj obchodził urodziny:

"Miał być tort a była rolada"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA



Rudy strzelił?

Mick - Nie 30 Wrz, 2012

Bad-i napisał/a:
CHRZANEK napisał/a:
Post na FB Łukasza Włocha który wczoraj obchodził urodziny:

"Miał być tort a była rolada"

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA



Rudy strzelił?


tym razem jechał z Danilczukiem tzn Felixem

Bad-i - Nie 30 Wrz, 2012

Właśnie doczytalem :)
wasq - Pon 01 Paź, 2012

zajebista robote robila tez fura bouffiera ktora lecial na zerwoce
ktos kojarzy co to za specyfikacja byla ??

ŁukaszS3 - Pon 01 Paź, 2012

R2 miał jechać


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group