To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

dzik - Pią 05 Paź, 2007

I Hamiltonowi sie upieklo, po raz kolejny...
Michał - Pią 05 Paź, 2007

kocham czarnuchów :D
GOKART - Pią 05 Paź, 2007

Michał napisał/a:
kocham czarnuchów :D

Z czarnuchów lubię tylko Tytusa De Zoo ;) :P

Maciek - Pią 05 Paź, 2007

GOKART napisał/a:
Michał napisał/a:
kocham czarnuchów :D

Z czarnuchów lubię tylko Tytusa De Zoo ;) :P


To ten co się kumplował z Romkiem?

FreeMan - Sob 06 Paź, 2007


saxorulez - Sob 06 Paź, 2007

Coulthard ostatnio dobrze jezdzi.. a Schumacher to zaskoczenie normalnie.
anjas - Sob 06 Paź, 2007

BMW mocno obciążyło paliwem swoje bolidy... Może pojadą na jeden pitstop?
kubas - Nie 07 Paź, 2007

glupie BMW !!!!!!!!!!!!
GOKART - Nie 07 Paź, 2007

Wielka zkoda :/ Robert miał wyjątkową szansę na wysoką pozycję na mecie , może nawet na pudlo ale niestety bolid odmówił współpracy. Na 26 okrążeń przed końcem prowadził w klasyfikacji !! i czekał go tylko krótki zjad do pit stopu po paliwko.... Wielki pech. Lider klasyfikacji generalnej Hamilton od samego poczatku wyścigu jechał na pierwszej pozycji po swoje mistrzostwo (wystarczyło dejechać przed Alonso i Raikonenem) ale niewyrobił przy wjeździe na ścieżkę serwisową i utknął na stałe w pułapce ze źwiru :P
Anonymous - Nie 07 Paź, 2007

Swietny wyscig, BARDZO BARZO załuje,ze tak sie zakonczył na Kubicy, ale 30-35 okrazen to nie wiem czy nie najciekawszy wyscig w tym sezonie. Bardzo fajnie,ze wygral Kimi, bo ostatni wyscig bedzie mega zaciety zapewne :)
Anonymous - Nie 07 Paź, 2007

dobrze to wygladalo. ostatnio tak bylo w kanadzie jak zajal 3 miejsce. mam tylko nadzieje ze kovalainen nie przescignie go w ogolnej za dwa tygodnie. super beda emocje tez o pierwsze miejsca... hamilton hehe nie trafil w pitstopa :D nie ma to jak podsterownosc fwd w f1 :D

ale brazylia to moze byc ostatni juz taki fajny widok Roberta w bolidzie ktorym mozna o cos walczyc wiec trzeba ogladac...

CHRZANEK - Nie 07 Paź, 2007

Ciekawy wyścig, ale szkoda ...

Troche zaspalem i już roberta nie pooglądalem ...

saxorulez - Nie 07 Paź, 2007

GOKART napisał/a:
i czekał go tylko krótki zjad do pit stopu po paliwko....


oglądałem wtywiad chciał jechać jak Vettel na jedne stop wiec była bardoz realan szansa na pudełko.

Druga sprawa - zobaczcie jak mokre tory odwracają klasyfikację.

Loko - Nie 07 Paź, 2007

A z hamiltonem znów jakieś jaja, nie ogladałem co prawda wyscigu, ale słyszałem ze zółtki próbowały go wypchnąć z żwiru? To prawda? Jak tak to jakieś czary znów. Juz raz go dźwig wstawił na tor.
Loko - Nie 07 Paź, 2007

JIMEK napisał/a:

ale brazylia to moze byc ostatni juz taki fajny widok Roberta w bolidzie ktorym mozna o cos walczyc wiec trzeba ogladac...


A to czemu? przewidujesz ze bmw bedzie w przyszłym sezonie do bani? bo jak na razie nie ma zadnych widoków zeby Kubica miał nie jezdzić w bmw.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group