To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

GeKo - Nie 12 Wrz, 2010

mega hardzior te OSy, chciałbym onboard od Tomaszczyka zobaczyć bo on musiał iść naprawdę grubo.
Mick - Nie 12 Wrz, 2010

Dzięki za gratulacje!

Również miło było wszystkich poznać, w szczególności Januszka (może przestaniesz sie w końcu nabijać z tajp eRa jak zobaczyłeś ile mam w bicku), i Martina H!

Przemek pewnie napisze coś wiecej, ale z mojej strony mogę powiedzieć, że na tym co mieliśmy szliśmy mega szybko i wiecej raczej nie dało się wycisnąć...
Nie ma co oczywiście gdybać, ale jak dalibyśmt radę kupić opony przed tym rajdem, to pewnie mogłoby być dużo lepiej...

Dzięki Fedimom od Jacka i tak szliśmy mega ogniem :)

Rajd z tego co wszyscy mówią był mega trudny, nam faktycznie najbardziej podpasował 3 os, ze względu na odcinki szutrowe i super wybierający zawias.

Cóż, byliśmy na mecie przed Zimnym, ale nie dało nam to jeszcze przewagi, wiec musimy jechać coś jeszcze bo szanse na mistrza polski nadal mamy :)

Gratulacje dla Bartków za 3 miejsce w A6!

Przem_106 - Nie 12 Wrz, 2010

No i w końcu pora na mnie. Na początku gratulacje dla Roberta Kucharczyka, ktory byl od Nas wczoraj poprostu szybszy. Zasłużyl na zwycięstwo i swój pierwszy punkt w generalce, bo jechał równo, szybko i bez przygod. Szkoda tylko, że jesteśmy juz po raz trzeci drudzy.
Z szybkich podsumowan i przemyśleń na które mialem bardzo duzo czasu podczas drogi powrotnej, rajd przegrany na 2 - osie ;\ Ponad 30sek straty do Kucharczyka i podobnie do samych siebie w odnisieniu do czasu z os 7 mówią same za siebie. Powód - jazda 3/4 odcinka nr2 z zaparowaną szyba przez co niewiele bylo widać :/ Po raz 3 mielismy otwarte wrota do TOP 10, ale po raz kolejny jej nie wykorzystaliśmy. Po raz kolejny przy okazji przepadło pudlo w N-ce T_T
Dla nas był to dopiero trzeci rajd po asfalcie (w zasadzie drugi nie licząc Mazowieckiego) i pierwszy po deszczu więc nie mozna byc chyba za bardzo pazernym.
Co do samych wrażeń z OS-ów, to coraz bardziej ufam swoim zapisom i zapisom Micka. W bardzo dużym procencie jadę juz na opis - DZIĘKI MICK, to bardzo duża Twoja zasługa.
Opony FEDIMA 185/60 r14, może sa i swietne na deszcz, ale nie do 106. O ile z górki jest super, to pod górke lub odejście z nawrotu, to dramat. Opona jest za duża i za ciężka. Auto poprostu nie jedzie! Mimo tego dzięki dla Jacka Czajki i GeKo za szybki deal. Uratowały nas te opony mimo narzekan.
Dzięki dla chłopaków z okolic. Koto - dzięki twoim fotkom zawias mieliśmy ustawiony perfekcyjnie!
Miło bylo poznać chłopaków: Janusza, Martina.h i Jaca. Szkoda tylko, że nie bylo za wiele czasu na dyskusje, ale od czego jest forum :)
Do w pełni udanego zlotu forumowiczów HH.org zabrakło chyba tylko Chrzanka i naszego Stiga - Marka23.
Szkoda Marek, że nie bylo nam dane się spotkać. Pokój na Was czekał do rana, no i szkoda, że nie bylismy w stanie ci pomoc przy aucie.
Pewnie wątek będzie ciągnięty jeszcze dlugo i refleksji wiele

Janusz - Nie 12 Wrz, 2010

Mick napisał/a:
jak zobaczyłeś ile mam w bicku


tyle co komar w piętach ?? :rotfl: :rotfl:

luz z tajpara mogę przestac sie nabijać :D (na chwile ;p )

Barejka - Nie 12 Wrz, 2010

Przem_106 napisał/a:

Miło bylo poznać chłopaków: Janusza

ja myslalem ze Janusz to kobieta :D

GeKo - Nie 12 Wrz, 2010

Przem_106, Gratulacje, Kucharczykiem się nie przejmuj, wg mnie to jego jednarozwy wyskok formy :)
Jacek - Nie 12 Wrz, 2010

GeKo napisał/a:
Przem_106, Gratulacje, Kucharczykiem się nie przejmuj, wg mnie to jego jednarozwy wyskok formy :)

:rotfl:
ja też gratuluję

jarek-malopolska - Nie 12 Wrz, 2010

Przem_106 napisał/a:
Szkoda tylko, że jesteśmy juz po raz trzeci drudzy

"Wiecznie drugi" - "Nic śmiesznego" :rotfl:

Wogole to Gratulacje chłopaki, przede wszystkim mety, że obie 106 w całości dotarły ;)

Mick - Nie 12 Wrz, 2010

Dzięki Przemo za miłe słowa!

Miejmy nadzieje, że w przyszłym sezonie będziemy mogli dalej jeździć w takiej konfiguracji i pomoże nam w tym jakiś sponsor :)

Na następny rajd musimy o wszystkim, ale to dosłownie o wszystkim pomyśleć nawet o wodzie wlatującej do środka czy też parujących szybach.

jarek-malopolska - Nie 12 Wrz, 2010

Sa jakieś fotki C2 Janika po dzwonie? :>
Mick - Nie 12 Wrz, 2010

są, polecam obejrzeć na www.rallynews.pl i spójrz w youtube.com też w filmikach coś znajdziesz...

generalnie stanik był z niego wycinany... :/

Vlodarsky - Nie 12 Wrz, 2010

no dobra... Jestem w domu. Teraz na spokojnie : Tomaszczyk miszcz - po takim spotkaniu z drzewem czy tam słupem ogarnął taki wynik... Przemek z Michałem również pięknie. Gratulacje Panowie. Bad-i też miszcz ! W ogóle ludzie którzy dojechali to miszcze !!! Super mi się współpracowało z Jackiem Jaco i Geko też dorzucił swoje 3gr :-) było miło. Samochód się spisał i załoga też :-) wyjazd mega :faja:
Jaco - Nie 12 Wrz, 2010

No to może też coś napisze.

Jeszcze raz gratuluję obu załogom, fajnie że udało się wam dojechać do mety na własnych kołach ( prawie powoła samochodów wjechała do serwisu na lawetach) i to z tak dobrymi wynikami :jupi:

Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała, ale i tak atmosfera była bardzo pozytywna już od piątku..

Na początek małe poprawki w 106 Bartka, wyjazd na BK z małymi problemami ( Przełęcz na Kubalonce i laweta okazała się bardzo męcząca dla Hiluxa) oraz powrót we mgle przy widoczności może 2 metrów ;D .. kolacyjka i do wyrka.

Z Markiem i Kasią wyjechaliśmy z Wisły o 6 więc raczej nikt się dobrze nie wyspał.. ale co tam po dojechaniu do Zwardonia było małe zamieszanie z miejscami na serwisie dzięki któremu dostaliśmy miejsca pod dachem ( 3 miejsca na 5 samochodów) więc było troszkę ciasno, ale sucho :)

Jeśli chodzi o serwis to na całe szczęście polegał na oględzinach, i czyszczeniu samochodu
, a no i Marek jako szef serwisu był pod presją sponsora i po 2 razy sprawdzał czy koła są dobrze dokręcone :]

Po mecie Bartki musiały stawić się na BK2 co troszkę chyba każdego zestresowało, a wizja rozkręcania czegokolwiek raczej nie napawała nas optymizmem. Na szczęście okazało się, że pug jest ok i posiada nawet grube mody z Variant Kitu ;D

Ogólnie bardzo fajny wypadzik i mam nadzieję, że nie ostatni.



Miło było poznać Vlodarskiego, Badiego, 106, Geko, Micka, Przema i perę inny osób.

GeKo - Nie 12 Wrz, 2010

Mick, Wycinany dlatego że nie chcieli go ruszać, tuż po dzwonie Janik próbował jechać dalej.
kamil - Nie 12 Wrz, 2010

Gratulacje panowie. Warunki pogodowe i odcinki srogie ! Szacun !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group