To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

GeKo - Nie 10 Paź, 2010

ze zdjęc co mam miękki zawias, bo się kółka podnosiły na zakrętach, i opona chyba seryjna bo jakiś tam bieżnik na niej kojarzę.
rasta,
1sek. na takim torze to przepaść z racji długości. tor ma około 1km długości. 1sek/1km. \przychodzi OS 20Km i mamy 20sek. różnicy.

KarQ - Nie 10 Paź, 2010

STI po wydechu i remapie - z tego co mówił Mikan, ale czy jemu można wierzyć :lol2:
Janusz - Nie 10 Paź, 2010

KarQ napisał/a:

Janusz, dobra polerka i śladu nie będzie.


chyba żartujesz, dzisiaj 15 minut zajęło mi usuwanie tego, potrzebne były dwie szmatki i pasta polerska 3d. dziękuję ;p

chciałbym podziękować Geko za wyręczenie moich dwóch lewych rak przy mocowaniu zderzaka ;)

Yarko - Nie 10 Paź, 2010

dziękuję bardzo za zdjęcia i proszę o jeszcze :jupi:
Janusz - Nie 10 Paź, 2010

ade napisał/a:
dopiero pod koniec zaczalem wykorystywac rezerwy przyczepnosci jakie byly w torze i oponach


zostało ich cos jeszcze dla mnie ?? miałeś oszczędzać :D

Panowie opuźniea niestety mieliśmy przez zawodników, którzy zamiast stawić się do 10 to przyjeżdżali do 14. Oczywiście można było trzymać sie ram czasowych i ogólnej koncepcji, ale wtedy zmierzylibyśmy 15 samochodów. a reszta stała by z boku i czekała aż sobie pojeździmy :) A chyba nie o to chodzi :)
ja niestety jako organizator nic nie pojeździłem.. najpierw bawiłem się świstkami, nr itp itd... a potem musiałem sie zwinąć na egzamin.

Dodatkowo przez pania nie ogarniającą stopera musieliśmy powtórzyć przejazdy, xD co niestety sporo wszystko wydłużyło, i zmniejszyło wszystkim ilość dostępnego czasu na napinanie sobie. Za co organizator pragnie wszystkich przeprosić ;D


Ja bym coś jeszcze poupalał bo mam głoda :D
no i cały czas modliłem sie o deszcz miałem nadzieje ze wtedy coś ugram :P

KarQ - Nie 10 Paź, 2010

Janusz napisał/a:
chyba żartujesz


nie :!:

Janusz napisał/a:
dzisiaj 15 minut zajęło mi usuwanie tego, potrzebne były dwie szmatki i pasta polerska 3d


chyba mówiłem, nie :?: :]

Yarko - Nie 10 Paź, 2010

Stf napisał/a:
tym sti latał ktoś ogarniający? w sensie kojarzy ktoś jakie parametry miał i jaka opona ?


zawias seria, opony jakieś Brydzę RE050, silnik to chyba tylko wydech i remap

Janusz - Nie 10 Paź, 2010

KarQ napisał/a:
Janusz napisał/a:
dzisiaj 15 minut zajęło mi usuwanie tego, potrzebne były dwie szmatki i pasta polerska 3d


chyba mówiłem, nie :?: :]


możliwe, ze ktoś o tym wspominał :P zreszta nie pierwszy raz sie tak robiło :P tak czy siak, polerkę sobie daruje :P

rasta - Nie 10 Paź, 2010

GeKo napisał/a:
ze zdjęc co mam miękki zawias, bo się kółka podnosiły na zakrętach, i opona chyba seryjna bo jakiś tam bieżnik na niej kojarzę.
rasta,
1sek. na takim torze to przepaść z racji długości. tor ma około 1km długości. 1sek/1km. \przychodzi OS 20Km i mamy 20sek. różnicy.


I o to mi chodziło. tylko mało kto to rozumie.

Cytat:
tym sti latał ktoś ogarniający? w sensie kojarzy ktoś jakie parametry miał i jaka opona ?


Był na ostatnim Lap Race, zajął 18 miejsce w generalce.

Anonymous - Nie 10 Paź, 2010

Czesio napisał/a:
Clio na 2 kołach Mega !


No jak juz opadłem an 4 koła to prawie sie w gacie zlałem :)

M - Nie 10 Paź, 2010

Neon napisał/a:
Czesio napisał/a:
Clio na 2 kołach Mega !


No jak juz opadłem an 4 koła toprawie sie w gacie zlałem :)

:rotfl:
swoj chłop :D

Bart - Nie 10 Paź, 2010

aaa, to był Nełon.

W sumie sporo ludzi się kręciło i nie bardzo wiem kto był kim. Mogliśmy jakieś foto grupowe strzelić i popodpisywać je nickami :]

Anonymous - Nie 10 Paź, 2010

Ale zabawa była pierwsza klasa :D
M - Nie 10 Paź, 2010

Chyba tak, ja tez nie wiedziałem kto jest kto.
Jacek - Nie 10 Paź, 2010

mikan jak dla mnie najbardziej napierdalał i koleś z tego starego clio za 1800zł ;D
fajnie było was zobaczyć i walnąć kółko lajtowe :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group