To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

Mick - Wto 02 Paź, 2012

chyba Vasqowi szczena opadła :)
layer - Wto 02 Paź, 2012


GeKo - Wto 02 Paź, 2012

Pewnie jak z C2 przywieźli top topów :D
sajfer - Wto 02 Paź, 2012

Mnie tylko wkurzało ciągłe jęczenie kierowców na mecie (radio rajdowe).
Wyszło z tego że wszyscy mieli lepsze samochody tylko nie ON (ten który aktualnie się wypowiadał).
Hołek - s2000 to inna liga i subarakiem się nie da ich gonić.
Rzeźnik - nie mam mocy, lancerem się nie da walczyć z s2000
Kuchar - tracimy prze zawieszenie
Kajetanowicz też coś jęczał, ale mniej, za to mu kamień "podrzucili" (wypowiedź, dziwny ten kapeć dziwny..)
Ale żeby tego było mało to:
Staniszewski - mamy za krótką skrzynie i tracimy na prostych
Grzyb - walczymy ale nowe ewolucje są wiele szybsze.
Nawet Kościuszko się wypowiedział że mu mocy brakuje.

To kto KUR*** miał te lepsze samochody, biedny FIN chyba tylko dostał najlepszą specyfikację która miała milion mocy bo jako jedyny się nie skarżył jak stara baba na samochód. No i Sołowow nie jęczał.

Ps. Nivette zapier** ale już wiem skąd te dachy, widziałem go dwa razy i dwa razy szedł grubo (bardzo!) i już na 2 kołach :)

Mick - Wto 02 Paź, 2012

Który Nivette? Marcin czy Filip? bo obaj są znani z dzwonów ;)
faldzip - Wto 02 Paź, 2012

sajfer napisał/a:
Nawet Kościuszko się wypowiedział że mu mocy brakuje.

Ja tam czytalem, ze wolalby miec wieksza zwezke niz 30mm, ale nie narzeka, tylko napyerdala :)

GeKo - Wto 02 Paź, 2012

sajfer, Pomijając S2000, to goście z R4 mogli narzekać, Zawias tam na dziurawych partiach nie jest w stanie tego nadrobić. W poprzednich latach było sucho i mniej grząsko.

Filip był zawsze mega szybki, ale też równie duże problemy miał z dojeżdżalnością.

Koto - Wto 02 Paź, 2012

Mick napisał/a:
Który Nivette? Marcin czy Filip? bo obaj są znani z dzwonów ;)


Ale tylko jeden zapierdala...

sajfer - Wto 02 Paź, 2012

Mick napisał/a:
Który Nivette? Marcin czy Filip? bo obaj są znani z dzwonów ;)

Obaj znani z dzwonów ale tylko jeden z szybkiej jazdy :)

W tym radiu wypowiedzi były naprawdę dołujące, najwięcej Hołek narzekał. Oni narzekali że s2000 lepsze, a Ci z s2000 narzekali że nie mają prędkości.

Ja niby wiem że subaraki mają mniejszy skok i po prostu sobie nie radzą, ale kurde, ile można jęczeć, to się robi nudne i jest takie typowo polskie - nie wygrałem bo mam gorszy samochód.

Koto - Wto 02 Paź, 2012

Onboard Felixa z dzwonem, mistrzowski :lol2:
Kenet - Wto 02 Paź, 2012

sajfer napisał/a:
to się robi nudne i jest takie typowo polskie - nie wygrałem bo mam gorszy samochód.


Oba okna otwarte! ;D

roj - Wto 02 Paź, 2012

:rotfl:
Greg - Wto 02 Paź, 2012

siema napisał/a:
Napiszę tylko, że było super jak zawsze- z ziomami i resztą gapiów przewróciliśmy Kornickiego z dachu na koła w takim tempie, że stracił tylko 33s na całym odcinku

No co Ty pieprzysz? :rotfl: Też tam byłem, pobiegłem do niego, kumpel pomagał stawiać a ja już nie zdażyłem dobiec więc robiłem fotki będąc 2m od auta bo już fura stała. I Ciebie nie widziałem. :D Bez kitu, ale wtopa. :D Ale mam całego dacha na sekwencji zdjęć od strony prostej z kierunku której przyjechał.

Rajd piękny, super, po prostu mega. Wymęczyłem się cholernie, mam 1400 zdjęć już po wstępnym usunięciu śmieci. Mega!

Piątka dla Saxoruleza z którym integrowaliśmy się w piątek i sobotę. :)

Gadaliśmy z Brykiem z 4turbo odn. Włocha, oglądaliśmy furę - miazga, klatka się lekko skrzywiła. Śmiesznie bo przed rajdem mówił, że chciałby sobie zrobić prezent urodzinowy. To zrobił. ;)

Bouffier w 208 R2 zamiatał - gadałem z ludźmi z Peugeota i mówili, że w sobotę miał średnio 10s przewagi nad Chmielewskim w DS3 R3... :> Fura piękna, dźwięk niszczy system. Zrobiliśmy sobie foty z Bouffierem, spoko typ - do pogadania, nawet przed odcinkiem. ;) No i mam jedną jego fotę w krzakach :P

siema - Wto 02 Paź, 2012

Greg napisał/a:

siema napisał/a:
Napiszę tylko, że było super jak zawsze- z ziomami i resztą gapiów przewróciliśmy Kornickiego z dachu na koła w takim tempie, że stracił tylko 33s na całym odcinku

No co Ty pieprzysz? Też tam byłem, pobiegłem do niego, kumpel pomagał stawiać a ja już nie zdażyłem dobiec więc robiłem fotki będąc 2m od auta bo już fura stała. I Ciebie nie widziałem. Bez kitu, ale wtopa. Ale mam całego dacha na sekwencji zdjęć od strony prostej z kierunku której przyjechał.

Kuźwa, podsyłaj! :jupi: Biegłeś jak baba, że nie dobiegłeś i cieć jesteś żeś mnie nie poznał :rotfl:
Dawaj, dawaj te zdjęcia bo nie mogę znaleźć nigdzie fotek z tej mojej bohaterskiej akcji!

no name - Wto 02 Paź, 2012




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group