To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

anjas - Pon 01 Lip, 2013

dzik napisał/a:
lodzik za 15PLN.


ale tranzystor robi?

Michał - Pon 01 Lip, 2013

Cytat:
, lodzik za 15PLN.

:rotfl:

dzik - Pon 01 Lip, 2013

anjas napisał/a:
dzik napisał/a:
lodzik za 15PLN.


ale tranzystor robi?


Jak wolisz to się pewnie uda znaleźć.

Przepis na loda dość prosty, wchodzisz do go-go i kupujesz piwo (5-6PLN).
Oglądasz dziewczyny, zazwyczaj jest wiele na wybiegu jednocześnie. Wtedy widać że nic się nie majta między nogami, każda ma na ręku numerek. Kelnera prosisz o lady drinka dla pani nr 23 (15-20PLN) i wskazujesz że jej miejsce jest pod stolikiem. Organizacja dobra. Jak chcesz spędzić całą noc to koszty rosną, płacisz karę w barze za uprowadzenie dziewczyny (50-70PLN) i z nią dogadujsz detale późniejszej współpracy.

Jakarti - Pon 01 Lip, 2013

Cytat:
Przepis na loda dość prosty, wchodzisz do go-go i kupujesz piwo (5-6PLN).
Oglądasz dziewczyny, zazwyczaj jest wiele na wybiegu jednocześnie. Wtedy widać że nic się nie majta między nogami, każda ma na ręku numerek. Kelnera prosisz o lady drinka dla pani nr 23 (15-20PLN) i wskazujesz że jej miejsce jest pod stolikiem. Organizacja dobra. Jak chcesz spędzić całą noc to koszty rosną, płacisz karę w barze za uprowadzenie dziewczyny (50-70PLN) i z nią dogadujsz detale późniejszej współpracy.


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dzik nowa jakość! :D

ŁukaszS3 - Pon 01 Lip, 2013

dzik napisał/a:
Przepis na loda dość prosty, wchodzisz do go-go i kupujesz piwo (5-6PLN).
Oglądasz dziewczyny, zazwyczaj jest wiele na wybiegu jednocześnie. Wtedy widać że nic się nie majta między nogami, każda ma na ręku numerek. Kelnera prosisz o lady drinka dla pani nr 23 (15-20PLN) i wskazujesz że jej miejsce jest pod stolikiem. Organizacja dobra. Jak chcesz spędzić całą noc to koszty rosną, płacisz karę w barze za uprowadzenie dziewczyny (50-70PLN) i z nią dogadujsz detale późniejszej współpracy.


Fajnie w tej Tajlandii ;D

Bart - Pon 01 Lip, 2013

chyba mam lekką erekcję :rotfl:
mi - Pon 01 Lip, 2013

Bart napisał/a:
chyba mam lekką erekcję :rotfl:

Cytat:
Data urodzenia: 02 Maj 1978

Yeah, rite...

Anonymous - Pon 01 Lip, 2013

dzik napisał/a:
anjas napisał/a:
dzik napisał/a:
lodzik za 15PLN.


ale tranzystor robi?


Jak wolisz to się pewnie uda znaleźć.

Przepis na loda dość prosty, wchodzisz do go-go i kupujesz piwo (5-6PLN).
Oglądasz dziewczyny, zazwyczaj jest wiele na wybiegu jednocześnie. Wtedy widać że nic się nie majta między nogami, każda ma na ręku numerek. Kelnera prosisz o lady drinka dla pani nr 23 (15-20PLN) i wskazujesz że jej miejsce jest pod stolikiem. Organizacja dobra. Jak chcesz spędzić całą noc to koszty rosną, płacisz karę w barze za uprowadzenie dziewczyny (50-70PLN) i z nią dogadujsz detale późniejszej współpracy.


strasznie skomplikowana ta procedura,w afryce jest lepiej-bierzesz lokalesa który robi za ochroniarza i alfonsa i on ogarnia chlanie,ćpanie i ruchanie

dzik - Pon 01 Lip, 2013

Mi bardziej odpowiada model Tajski, nie jesteś skazany na to co diler przyprowadzi tylko sam wybierasz z kilkudziesięciu dziewczyn w jednym klubie. Nic nie pasuje, obok jest kolejny. My przez dwa tygodnie mieliśmy ponad setkę odwiedzin w barach gogo, nie dość że dupy tańczą Ci przed nosem to drinki są tańsze i solidniejsze niż na ulicy.
Inna sprawa że tajki mają więcej uroku a mnie ciemne dziewczyny nie poruszają.

Mogę zrobić spis gdzie warto pójśc, czyli do listy pt "dobra zapiekanka u Sasiada" gdzie są dobre dupy na walking street. Polecamy nasz ulubiony Silver Star, tam zazwyczaj się siedzi przy wannie w której tajki bawią się ze sobą co jest ciekawsze od monotonnego wyginania solo.

http://www.youtube.com/watch?v=PzQUz_WTIMA

eM, nadal wolisz CRO i piwo po 5E :faja:

kosmita - Pon 01 Lip, 2013

dzik napisał/a:
Teraz wróciłem z Jastarni i poza pogodą kultura pełną gębą. Pizza 16PLN, dobry obiad 25PLN, np tu:
http://www.restauracja-lozko.pl/PL/menu.html

Jastarnia trzyma jakiś tam poziom, ale spróbuj znaleźć jakieś godziwe jedzenie we Władysławowie albo Łebie :/

Anonymous - Pon 01 Lip, 2013

W Ghanie/Liberii/Senegalu tez wybierasz w barze/burdelu ale czarnuch jest potrzebny zeby ci łba nie odstrzelili,a przy okazji ogarnia wszystko.
Co do cen lotów do tajlandi to trzeba trzymac ręke na pulsie,wiosną kolesie odemnie z roboty polecieli za ok 1800 pln.

Cartoon - Pon 01 Lip, 2013

dzik napisał/a:
Mi bardziej odpowiada model Tajski, nie jesteś skazany na to co diler przyprowadzi tylko sam wybierasz z kilkudziesięciu dziewczyn w jednym klubie. Nic nie pasuje, obok jest kolejny. My przez dwa tygodnie mieliśmy ponad setkę odwiedzin w barach gogo, nie dość że dupy tańczą Ci przed nosem to drinki są tańsze i solidniejsze niż na ulicy.
Inna sprawa że tajki mają więcej uroku a mnie ciemne dziewczyny nie poruszają.


Ciekawe ile z nich miało kut*asy:D

dzik - Pon 01 Lip, 2013

rabarbar napisał/a:
W Ghanie/Liberii/Senegalu tez wybierasz w barze/burdelu ale czarnuch jest potrzebny zeby ci łba nie odstrzelili,a przy okazji ogarnia wszystko.
Co do cen lotów do tajlandi to trzeba trzymac ręke na pulsie,wiosną kolesie odemnie z roboty polecieli za ok 1800 pln.


To nie dla mnie, w Tajlandii nic takiego Ci nie grozi i dziewczyny ładne:


Tylko branie prosto z ulicy jest ryzykowne, może Cię dziewczyna w pokoju poprosić żebyś ty pierwszy zrobił loda albo się okaże że ma 13 lat a pan komendant już puka do pokoju i proponuje współpracę.


Cartoon napisał/a:

Ciekawe ile z nich miało kut*asy:D


Po to są własnie bary, po pierwsze zaglądasz między nogi już na scenie i nie będzie nieporozumienia w pokoju, po drugie masz gwarancję wieku.
W barze żadnej z kutasem nie widzieliśmy. Sa uliczki z barami gdzie są chłopcy i inne specjały ale w ciągu nocy nas tam nie ciągneło.

Anonymous - Pon 01 Lip, 2013

http://forex.pb.pl/320585...i-coraz-drozsze
M - Pon 01 Lip, 2013

anjas napisał/a:
ale bez dzieci to Zaton tak średnio chyba

Nie wiem czy dobrze pamietam ale u Dzika dzidzia przeciez jest
dzik napisał/a:
eM, zmieniło się bardzo.

Zgadzam sie jak najbardziej - np na plazach czysto, na kazdym wyjsciu czysta wc, biezaca ciepla/zimna woda etc. Ale mialem i tak spory kontrast do cro, moze tak sobie upiekszylem w pamieci te chorwacje ale wrazenia wlasnie takie.
spoko.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group