To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] RSMP 2012

Barejka - Wto 02 Paź, 2012

no name, :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Przem_106 - Wto 02 Paź, 2012

Sajfer, z tym narzekaniem masz zupełną rację. Tez mnie to wkurzało. Ale najlepsze jest to, ze przed rajdem kazdy zachwala swoje auto i reklamuje jak dobrze nie jest przygotowany ;D

Patrząc na wyniki z mety, to oprocz 4-napędowek N4 i R4, tylko 3 auta były bez sekwencyjnej skrzyni biegow i zajęły..........





..... 3 ostatnie miejsca. Tj 206, Fiesta, type-r. Lekkim pocieszeniem jest tylko to, ze ich kierowcy do najszybszych nie nalezą, ale i tak wyscig zbrojen trwa :)

Bad-i - Nie 07 Paź, 2012

Dobra informacja

Główna Komisja Sportu Samochodowego opublikowała informacje dotyczące przyszłorocznego kalendarza Rajdowego Pucharu Polski. Sezon składać się będzie - podobnie jak i w tym roku - z 8 rund.

Ciężko natomiast stwierdzić na chwilę obecną jakie będą to rundy. Mamy zatem propozycję: przedstawcie w komentarzach poniżej swój typ "kalendarza idealnego". :-)

GeKo - Nie 07 Paź, 2012

Magurski
Dolnośląski
Krakowski
Karkonoski
Strzelin
Rzeszowski
Wisła
Cieszynka

Mick - Nie 07 Paź, 2012

GeKo napisał/a:
Magurski
Dolnośląski
Krakowski
Karkonoski
Strzelin
Rzeszowski
Wisła
Cieszynka


TAK :)

nie jechałem jeszcze Magurskiego i Strzelina ale domyślam się, że są grube :)

CHRZANEK - Nie 07 Paź, 2012

I tak wcisna mazowiecki...
martin.h - Nie 07 Paź, 2012

Wisłę to ja bym widział w RSMP, pierwszy dzień w Jastrzębiu, drugi w Istebnej :faja:
Przem_106 - Nie 07 Paź, 2012

Mazowiecki
Orlen
Warszawski
Warszawska Barborka
Lubelski
Ułęz
Nowe Miasto
Cargo

Co runda, to spot HH.Org :lol2:

Kuner - Pon 08 Paź, 2012

http://www.facebook.com/h...368148066597590 Lipa :/ Ale neistety było to do przewidzenia :/
Bad-i - Pon 08 Paź, 2012

Kuner napisał/a:
http://www.facebook.com/huzarrallyteam/posts/368148066597590 Lipa :/ Ale neistety było to do przewidzenia :/


Dlaczego było to do przewidzenia?

Interesujące są komentarze Byskiego

Kuner - Pon 08 Paź, 2012

Komentarzy BYśkiniewicza nie rozumiem, ale chyba coś oznaczają :)

BYło do przewidzenia bo chłopak nie spi na kasie. Aczkolwiek i tak obstawiałem że sezon chociaż dokończą :/

Bad-i - Pon 08 Paź, 2012

Wyglada na to ze Huzar nie miał wiecej.
GeKo - Wto 09 Paź, 2012

Mick napisał/a:
nie jechałem jeszcze Magurskiego i Strzelina ale domyślam się, że są grube


Magurski jest super, Strzelin bardzo nierytmiczny, szybkie łuki, trochę Higway'ji by nagle wpaść w wąskie partie między domami na szerokość auta, także fajnie się go jeździ i Strzelinianki bardzo pozytywne :D

He he komentarz Bysia znaczy tyle, że nawet jak sie jeździ dobrą furą a budżet nie jest nieograniczony to sie śpi w hostelach a żywi hotdogami na stacji.

Marek23 - Wto 09 Paź, 2012

Ja sie nie raz zastanawialem ile Huzar kasy wladuje w Nowocienia. Sorry,ale to nie jest 3,5, a nawet 10 tys na start. To jest gruby hajs. A Bysia komenty są dziwne. Pokój w Gołebiu pare stów, start Nka w RSMP w opcji bieda podejrzewam 50 tys, czy sie mysle?
GeKo - Wto 09 Paź, 2012

Marek23, Tak masz rację i nie masz. ;)
RSMP to kilka dni w takim gołębiu tysiak się robi jak nic za samą załogę. kilka rund MP i zbiera się pokaźna sumka. Serio jak sie przycina na wszystkim to można troche hajsu uzbierać. Jak auto jest własne to mozna jakoś budżetowo pojechać.
Tak czy siak szkoda że nie jadą.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group