To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

Anonymous - Czw 01 Paź, 2009

Co z nimi nie tak?
Jacek - Czw 01 Paź, 2009

Co z nimi nie tak?
nie miałem przyjemności rozmawiać tam znikim oprócz wojtasa...

Marek23 - Czw 01 Paź, 2009

Cytat:
Co z nimi nie tak?

Chuchałe mają za debila, który ma bogatych rodziców i zero pojęcia o jeździe. Traktują go jak śmiecia. Szkoda, że już na dwóch rajdach pokazał, że o dwie klasy gorszym autem może byc szybszy od Hankiewicza. Sam Hanek jak obok niego stoisz to się zachowuje jak Loeb, a jego teorie czemu np stara Astra jest szybsz od 206 Chuchały są wręcz żałosne. Pomijam fakt, ze trzeba byc kosmitą, żeby złożyc takie auto na PZMot. No i jest szef teamu, zajarany Hankiewiczem, cały czas gadka, Hanek jak Ty jeździsz, a do Chuchały:młody skocz po fajki, bo i tak nie skręcasz. Szef teamu jechał kiedyś ze mną jako pilot na rallysprincie, dwa razy bez uprzedzenia pociągnął mi ręczny, tłumacząc, że tak trzeba, przy czym raz zgasił mi auto przed długą prostą.Na testach chcieli jezdzic na krzywy ryj miedzy domami, dla mnie szok, chodzili z wóda po mieszkańcach, a pały przyjechały i było po testach.

martin.h - Czw 01 Paź, 2009

A dlaczego Wojtek nie wziął auta od kogoś innego np. Boruty? Ma jakąś umowę z Inter-Jarem czy może finansowo jest lepiej?
Marek23 - Czw 01 Paź, 2009

Miał iśc do Boruty, nawet jezdzil moim clio. Potem mu jeden debil doradzil i teraz ma jak chcial. Ogolnie Chuchala jest mlody i czasem nie kuma pewnych rzeczy.
Anonymous - Czw 01 Paź, 2009

heh, o ja yebie....

Mieli obok nas serwis na Karkonoskim, też wydali mi się nieco dziwni (z samej obserwacji, nie rozmawiałem z nikim..)

Anonymous - Czw 01 Paź, 2009

Marek i nie przyyebałes gostkowi?????
Kolejne towarzystwo wzajemnej adoracji,pewnie wieczorami liżą sie po fiutach :/

106 - Czw 01 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Szef teamu jechał kiedyś ze mną jako pilot na rallysprincie, dwa razy bez uprzedzenia pociągnął mi ręczny, tłumacząc, że tak trzeba, przy czym raz zgasił mi auto przed długą prostą

łał :rotfl:

Anonymous - Czw 01 Paź, 2009

rabarbar napisał/a:
,pewnie wieczorami liżą sie po fiutach

:rotfl: zabiłeś

Marek23 - Czw 01 Paź, 2009

106 napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Szef teamu jechał kiedyś ze mną jako pilot na rallysprincie, dwa razy bez uprzedzenia pociągnął mi ręczny, tłumacząc, że tak trzeba, przy czym raz zgasił mi auto przed długą prostą

łał :rotfl:

Nie polecam nikomu, wchodzisz wolno w prawy 90, bo chcesz idealnie wyjsc przed dluga prosta. Nagle czujesz jak auto z rekawa wali prawie kolowrota i gasnie. Przemistrz z tego kolesia.

Marek23 - Czw 01 Paź, 2009

Panowie, rzaczeło się. Seb musi wygrac, Sordo musi byc drugi, a moze Ogier tez na podium?
http://rajdy.autoklub.pl/...w-pettera,26555

martin.h - Czw 01 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Panowie, rzaczeło się. Seb musi wygrac, Sordo musi byc drugi, a moze Ogier tez na podium?
http://rajdy.autoklub.pl/...w-pettera,26555


Ja tam licze na Pettera (że na podium) i na Szymka Rute :D

qbus - Czw 01 Paź, 2009

no Ogier moze namieszac... ale tak naprawde zacznie sie jutro... fordy pewnie poza podium.
Marek23 - Czw 01 Paź, 2009

qbus napisał/a:
fordy pewnie poza podium.
:ok:
qbus - Czw 01 Paź, 2009

no tylko to nie ten temat :)

ziom jak sciagne juz r5 do siebie to widzimy sie na jakims sprincie, mam cisnienie na jazde w tym roku tylko prawy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group