To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

leon - Pon 11 Paź, 2010

Clio Neona na 2 kółkach... Januszek co się stało Twojemu wozowi ?
Janusz - Pon 11 Paź, 2010

leon napisał/a:
Clio Neona na 2 kółkach... Januszek co się stało Twojemu wozowi ?


dokładnie ja na dwóch kołach tez czasem jeździłem, tzn podskakiwałem... Ale nełon tak poszybował ze prawie dacha trzasnął :P

A ja troszke sie przytuliłem do opon, jest filmik ale na nim kacialsko to wygląda... :D
a było tak ze za wcześnie sciołem zakręt wypadowy na prosta startowa i przodem leciałem na opony, jednak stwierdziłem ze tylko delikatnie dociążając przednia os lewa noga, zmieszczę sie na żyletki i nie odpuszczałem tylko sie napędzałem cały czas :) jednak jak juz miałem mocno dokręcone 2, stwierdziłem ze chyba jednak nie wyda jak mocnie nie zacieśnię... wiec klepałem lewa, no i fura zacieśniła :D przód przeszedł, tyl lekko zahaczył :)

W sumie to nie wiem po co tak cisnołem do końca bo to nawet na czas nie było, ale nie lubie odpuszczać :P

M - Pon 11 Paź, 2010

Leciałeś jak jaszczomp w ataku nurkującym!
GeKo - Pon 11 Paź, 2010

M napisał/a:
U mnie tylko dwie foty z telefonu :)

MI i Jacek po stosunku ;D

Obrazek

A po torze obiadek w Casablance :rotfl:
Swoja drogą knajpa wydawała się drętwa a zaskoczyła całkiem dobrym menu,
no może z wyjątkiem pieczywa czosnkowego z serem ;D

Obrazek



Widać że Jaca zadowlony, ale Mi nispecjalnie, czyżby gwint u Jacka za luźny :rotfl:

Taaa pieczywko było mega słabe.

rasta - Pon 11 Paź, 2010

GeKo napisał/a:
czyżby gwint u Jacka za luźny :rotfl:


Nie ma regulacji twardości? ;D

Anonymous - Pon 11 Paź, 2010

rasta napisał/a:
Są, są :D


A gdzie są t wyniki z pierwszego przejazdu??

Jakarti napisał/a:
mistrz fota na 2 kolach!! :D
czyje to CLIO??


To moje clio. NAszczescie nic sie nei stalo ale emocje takie ze prawie popuscilem w gacie :D

gre - Pon 11 Paź, 2010

było miło, kiedy nastepna ? :devil:
M - Pon 11 Paź, 2010

Jakby byli chętni na ułęż za dwa tygi to mógłbym nas gdzieś dopisać :)
Yarko - Pon 11 Paź, 2010

kurdę no może byłbym chętny, jaka jest prognoza na koniec października ? będzie już biało ?

edit: deszcz ze śniegiem...

kosmita - Pon 11 Paź, 2010

A może : http://forum.hothatch.org/viewtopic.php?t=7560 ? ;)
Anonymous - Pon 11 Paź, 2010

Dzięki bardzo za zorganizowanie imprezy, bardzo mi się podobało :)
Nie chcę tutaj wypominać, niektórym osobom ich złośliwych uwag na mój temat, bo ogólnie mi to wisi ;) ale na drugi raz (to do niektórych panów i pań) ugryźcie się w język :) bo prawda jest taka, że pierwszy raz w życiu byłem na torze i pojechałem tam tak naprawdę się uczyć i pobawić... a komentarze w stylu ("taki dobry samochód, a umiejętności wogóle") są mocno nie na miejscu...

Cieszę się, bo jeździło mi się naprawdę dobrze, a i szóste miejsce uważam za sukces.

Bonczek napisał/a:
Jak pojedynek z Scirocco? :faja:


rasta napisał/a:
Jakieś Szerokko piszczało oponami, ale żeby coś jechało nie zarejestrowałem :lol2:


piszczało oponami, bo to niestety zwykłe drogówki Bridgestone Potenza...

nie zarejestrowałeś ;) to masz powtórkę http://www.youtube.com/watch?v=v0_WZbe0nNU

mam nadzieję, że nie będziecie teraz na mnie wrzucać, że dopiero co przyszedłem tu na forum i już się panoszę hehe ;)

jeszcze raz dzięki i wielkie propsy za pomysł i organizację!

PS: a i jakieś fotki poproszę mnie jak ktoś ma, bo coś siebie nie widzę :(

rasta - Pon 11 Paź, 2010

Cytat:
piszczało oponami, bo to niestety zwykłe drogówki Bridgestone Potenza...

nie zarejestrowałeś ;) to masz powtórkę http://www.youtube.com/watch?v=v0_WZbe0nNU


Daj na luzz :lol2:

A co do czasu ja nie miałem zastrzeżeń i też nie podoba mi się to że czasy z pierwszej czasówki się nie liczą :/

Jakarti - Pon 11 Paź, 2010

Gornik - looz ;)
jak sie uczysz jazdy po torze to nie przejmuj sie docinkami tylko pytaj szybszych co mozna zrobic inaczej. ludzie lubia sobie pogadac ;)

jak im wklepiesz to umilkną takze powodzenia w nauce ;)

Anonymous - Pon 11 Paź, 2010

rasta napisał/a:
Cytat:
piszczało oponami, bo to niestety zwykłe drogówki Bridgestone Potenza...

nie zarejestrowałeś ;) to masz powtórkę http://www.youtube.com/watch?v=v0_WZbe0nNU


Daj na luzz :lol2:

A co do czasu ja nie miałem zastrzeżeń i też nie podoba mi się to że czasy z pierwszej czasówki się nie liczą :/


no niestety, ponoć to tylko mi źle zmierzyli :devil: a w pierwszym miałem 2:05... no ale cóż bywa ;)

przydałoby się na następne takie wypady jakieś slicki ogarnąć, bo opony w sobotę zebrały mocnego łupnia :/

Yarko - Pon 11 Paź, 2010

górnik moim zdaniem zrobił mega wynik, w pierwszym przejeździe było chyba 2.05, gratuluję :faja:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group