To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

qbus - Pią 05 Lip, 2013

To mi na Sardynii jak placilem karta przeliczyli po jakims drakonskim kursie, zarowno Pekao jak i Mbank... euro kupione w pl przed samym wyjazdem od 12 do 15 gr taniej.
Pirania - Czw 11 Lip, 2013

wracając do tematu

Wyruszamy w trip na południe. Prócz planowanych standardów Makarska Split Hvar to jak się uda też Dubrownik. Ma ktoś jeszcze jakies mniejsze urokliwe miejscowości tego regionu ktore by polecił?

GeKo - Czw 11 Lip, 2013

12-15gr to żaden drakoński kurs, taki bym powiedział standard dla banku jakbyś chciał tam walutę kupić.
Anonymous - Czw 11 Lip, 2013

Pirania napisał/a:
Wyruszamy w trip na południe. Prócz planowanych standardów Makarska Split Hvar to jak się uda też Dubrownik. Ma ktoś jeszcze jakies mniejsze urokliwe miejscowości tego regionu ktore by polecił?


Trpanj... super dziura na zaszycie się z dala od ludności na tydzień ;)

a tu (43.017058,17.200829) jest niedaleko od Trpanj fajna plaża z otoczakami zamiast skałek :)

ade - Czw 11 Lip, 2013

Pirania napisał/a:
wracając do tematu

Wyruszamy w trip na południe. Prócz planowanych standardów Makarska Split Hvar to jak się uda też Dubrownik. Ma ktoś jeszcze jakies mniejsze urokliwe miejscowości tego regionu ktore by polecił?

Na sv. Jure możecie wjechać, całkiem fajna droga

Anonymous - Czw 18 Lip, 2013

To się nazywa poszanowanie "starszych" :D

Cytat:
Co ważne, dla młodych kierowców - do 24 lat - limit alkoholu we krwi to 0,0 promila, natomiast u starszych osób wynosi on 0,5 promila.


a to jest trochę bolesne w razieczego:

Cytat:
Kara za przekroczenie prędkości w mieście o 50 km/h może wynieść nawet równowartość 8000 zł. Co więcej, policja ma prawo zatrzymać prawo jazdy do czasu uregulowania mandatu.



http://moto.wp.pl/kat,103...10f78&_ticrsn=3

Maciusiowy - Nie 21 Lip, 2013

pytanie: czy ktoś orientuje się, czy na stacjach benzynowych w cro (np. OMV) jest paliwo >=100 oktanowe?
Młody Papież - Nie 21 Lip, 2013

xD xD
M - Nie 21 Lip, 2013

Chyba żle powtórzyłeś pytanie od taty :rotfl:
Anonymous - Nie 21 Lip, 2013

M napisał/a:
Chyba żle powtórzyłeś pytanie od taty :rotfl:


O Boze Boze Bozenko jakie to zabawne bylo... :wall:

Maciusiowy - Nie 21 Lip, 2013

też nie zakumałem żartu (clubman jest mój, nie mojego taty), ale przynajmniej nie wożę ze sobą słoików na wczasy :]
M - Nie 21 Lip, 2013

Ja przynajmniej też nie wożę słoików :rotfl:
Do czego Ci paliwo > 100okt?

Sibu - Nie 21 Lip, 2013

Zapłon ma tak wyprzedzony, że na 98 jest spalanie stukowe ;D
M - Nie 21 Lip, 2013

Kolega kiedys chcial oszczedzic i kupowal paliwo z ukrainy ktore mialo 79oktanów, jak gasił silnik to cylindry mialy takie stukowe ze jeszcze przez chwile same gadały ze sobą :rotfl:

A tak poważnie Maćku jak masz obiekcje co do chorwackiego paliwa i chcesz uniknac klopotow to dobrze byś doposażył się w takie cosik i miał głowę spokojną na wakacjach.
http://racing-oils.pl/product.php?id_product=78

Święty - Nie 21 Lip, 2013

a co tam szelów i bipów nie ma?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group