To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Tomcat - Śro 23 Gru, 2009

Marek23 napisał/a:

? Gdybym mial finansowy dylemat, to wole jechac na Salmopol i rozwijac sie jako kierowca. W Tychach masz nie male wpisowe, banalna wrecz trase, gdzie ex 400 metrowcy i wanna be rajdowcy brandzluja sie tym,ze po 10 starcie potrafia dobrze przejechac te pare zakretow i zapamietac gdzie asfalt lepiej trzyma. Osobiscie jade na ten jarmark, bo w dzien w niedziele nie ma gdzie upalac. Ale bez zajawy.



Sorry, że odgrzewam, ale dopiero teraz zauważyłem. Nie generalizuj, dla początkującego Tychy to bardzo dobre miejsce do nauki. Jak na amatorską imprezę w naszym regionie nie ma miejsca gdzie można pojechać po dłuższej, bardziej urozmaiconej i różnorodnej trasie z małą ilością pachołkolandii, na której nawet 106/Saxo rozpędza się do 130 km/h, nie mówiąc już o mocniejszych furach. Wpisowe jest takie jak wszędzie. Nie jestem mega pro-driverem i znawcą polskich rajdów, ale mnie się tam zwyczajnie podoba i bardzo lubię tam jeździć, a startowałem już w paru miejscach. Zresztą gdyby było tak jak piszesz to nie przyjeżdżałoby tam tylu pro i semi-pro na testy.

Podpisano - ex 400 metrowiec i wanna be rajdowiec.

k-mart - Śro 23 Gru, 2009

Szeja i Kaplan zaczynali w Tychach, baaa! Nawet sam Sebek pierwszy raz poczul opone w apexie w Tychach!
Marek23 - Śro 23 Gru, 2009

Cytat:

Sorry, że odgrzewam, ale dopiero teraz zauważyłem. Nie generalizuj, dla początkującego Tychy to bardzo dobre miejsce do nauki. Jak na amatorską imprezę w naszym regionie nie ma miejsca gdzie można pojechać po dłuższej, bardziej urozmaiconej i różnorodnej trasie z małą ilością pachołkolandii, na której nawet 106/Saxo rozpędza się do 130 km/h, nie mówiąc już o mocniejszych furach. Wpisowe jest takie jak wszędzie. Nie jestem mega pro-driverem i znawcą polskich rajdów, ale mnie się tam zwyczajnie podoba i bardzo lubię tam jeździć, a startowałem już w paru miejscach. Zresztą gdyby było tak jak piszesz to nie przyjeżdżałoby tam tylu pro i semi-pro na testy.

Podpisano - ex 400 metrowiec i wanna be rajdowiec.

Tomcat, nie czuj sie urazony. Mam swoje zdanie na ten temat, ale mamy demokracje,wiec pelen luz.

Tomcat - Śro 23 Gru, 2009

Marek23 napisał/a:
Cytat:

Sorry, że odgrzewam, ale dopiero teraz zauważyłem. Nie generalizuj, dla początkującego Tychy to bardzo dobre miejsce do nauki. Jak na amatorską imprezę w naszym regionie nie ma miejsca gdzie można pojechać po dłuższej, bardziej urozmaiconej i różnorodnej trasie z małą ilością pachołkolandii, na której nawet 106/Saxo rozpędza się do 130 km/h, nie mówiąc już o mocniejszych furach. Wpisowe jest takie jak wszędzie. Nie jestem mega pro-driverem i znawcą polskich rajdów, ale mnie się tam zwyczajnie podoba i bardzo lubię tam jeździć, a startowałem już w paru miejscach. Zresztą gdyby było tak jak piszesz to nie przyjeżdżałoby tam tylu pro i semi-pro na testy.

Podpisano - ex 400 metrowiec i wanna be rajdowiec.

Tomcat, nie czuj sie urazony. Mam swoje zdanie na ten temat, ale mamy demokracje,wiec pelen luz.


Lajtowo, ja mam inne. Najważniejsze żeby jakieś mieć :)

fydi - Śro 23 Gru, 2009

hothatch squad na Tychy:
FYDEREK SZYMON
CZAJKA JACEK
SĄSIADEK MAREK
LOKAJCZYK PIOTR

P.S. jedzie też moje saxo :D

k-mart - Śro 23 Gru, 2009

czy bedzie jechal nijaki

KOLDPLEJ BARTOSZ

???

fydi - Śro 23 Gru, 2009

k-mart napisał/a:
czy bedzie jechal nijaki

KOLDPLEJ BARTOSZ

???

nic nie wiadomo. podobno ma utworzyć team z Szeją!

Loko - Śro 23 Gru, 2009

fydi napisał/a:
hothatch squad na Tychy:
FYDEREK SZYMON
CZAJKA JACEK
SĄSIADEK MAREK
LOKAJCZYK PIOTR

P.S. jedzie też moje saxo :D


Hehe przyjebałem z zaskoczenia na ostatnią chwile, liczyłem co prawda na ostatnie 60 miejsce ale jestem na 59 :rotfl:

Jacek - Czw 24 Gru, 2009

k-mart napisał/a:
Szeja i Kaplan zaczynali w Tychach, baaa! Nawet sam Sebek pierwszy raz poczul opone w apexie w Tychach!

proste. i Kajto też tam leczył ludzi!

Jaco - Czw 24 Gru, 2009

KTO SIĘ WYBIERA NA PASTERKĘ NA SALMOPOLU DZISIAJ?
qbica - Czw 24 Gru, 2009

Jaco napisał/a:
KTO SIĘ WYBIERA NA PASTERKĘ NA SALMOPOLU DZISIAJ?

My sie juz wstepnie dogadalismy i kolo 23 wyruszamy pelnym Uno fajerem :rotfl:

Marek23 - Czw 24 Gru, 2009

jacek czajka napisał/a:
k-mart napisał/a:
Szeja i Kaplan zaczynali w Tychach, baaa! Nawet sam Sebek pierwszy raz poczul opone w apexie w Tychach!

proste. i Kajto też tam leczył ludzi!

W przeciwienstwie do Szeji...
qbica napisał/a:
Jaco napisał/a:
KTO SIĘ WYBIERA NA PASTERKĘ NA SALMOPOLU DZISIAJ?

My sie juz wstepnie dogadalismy i kolo 23 wyruszamy pelnym Uno fajerem

A jest? Ja się zastanawiam, bo jutro i tak jade w gory na deske...

k-mart - Czw 24 Gru, 2009

Nie ma co zwlekac, jest hebel jest opona...
Marek23 - Czw 24 Gru, 2009

k-mart napisał/a:
Nie ma co zwlekac, jest hebel jest opona...

Opony na asfalt nie ma, szczegolnie na hamowaniach. Jako, ze 106 mi wogole nie szkoda, odkrylem tyle nowych oesow,hehe..

Jacek - Czw 24 Gru, 2009

k-mart napisał/a:
Nie ma co zwlekac, jest hebel jest opona...

jest czucie jest apex...czy jakoś tak :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group