To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

speed555 - Czw 01 Paź, 2009

AndreXSi napisał/a:
heh, o ja yebie....

Mieli obok nas serwis na Karkonoskim, też wydali mi się nieco dziwni (z samej obserwacji, nie rozmawiałem z nikim..)


Ja też miałem z nimi stycznośc jak wypożyczał u nich 206 RC kolega (M. Gładysz).
Druciarstwo straszne uprawiają, dobrze że chłopaki od Gładysza troche ogarneli temat 206 bo by nie ukończył zadnego rajdu. albo taka akcja: podstawiaja rajdowke przed rajdem a auto wogole nie jedzie, zawozimy go na hamownie a tu 135 koni... a nie mówie juz pod kojniec współpracy jakie wały wyprawiali, ale to juz temat nie na forum.

martin.h - Czw 01 Paź, 2009

speed555 napisał/a:
albo taka akcja: podstawiaja rajdowke przed rajdem a auto wogole nie jedzie, zawozimy go na hamownie a tu 135 koni...


haha :lol2: Ja pier.do.le, ale amatorzy.

Marek, może ta 206'tka nie jedzie bo ma 135 koni? :rotfl:

Marek23 - Czw 01 Paź, 2009

Cytat:

Marek, może ta 206'tka nie jedzie bo ma 135 koni? :rotfl:

Niby ma 182,5...

106 - Czw 01 Paź, 2009

z gladyszem to pamietam :D rc dla niego tez chyba mialo miec 180 hyhy
to chyba przed magurskim w ubieglym roku bylo...

speed555 - Czw 01 Paź, 2009

dokladnie-przed magurskim, wrzucili na szybkiego inny silnik serie jakis niby ale też nie jechało...
GeKo - Czw 01 Paź, 2009

Może zbudowali to z takiego RC z silnikiem S16 co po węgierskiej górce jeździł. Takiego śmietnika nam kolo chciał sprzedać.
qbus - Pią 02 Paź, 2009

a inter jar tez budowal honde dla gladysza? tam byla jakas gruba akcja z silnikiem chyba pod koniec wspolpracy... generalnie nigdy nie slyszalem pochlebnej opini na ich temat.
speed555 - Pią 02 Paź, 2009

qbus napisał/a:
a inter jar tez budowal honde dla gladysza? tam byla jakas gruba akcja z silnikiem chyba pod koniec wspolpracy... generalnie nigdy nie slyszalem pochlebnej opini na ich temat.


tak, to było przegiecie pały co zrobili mu w silniku hondy, ale to tez nie temat na forum:P

CHRZANEK - Pią 02 Paź, 2009

qbus napisał/a:
inter jar tez budowal honde dla gladysza?


Tak.

Gładysz u mnie taborety do CTRa kupował, ale wtedy to chwalił InterJar że sa tacy super, spoko i cool...

Janusz - Pią 02 Paź, 2009

speed555 napisał/a:
ale to juz temat nie na forum.

speed555 napisał/a:
ale to tez nie temat na forum:P


nie ma tematów tabu.... :) jak zaczynasz mówić, kończ. ;p

chętnie się dowiemy czegoś więcej :)

strick - Pią 02 Paź, 2009

Janusz napisał/a:
nie ma tematów tabu.... jak zaczynasz mówić, kończ.

chętnie się dowiemy czegoś więcej

agri

My tu ciekawscy jestesmy ;)

M - Pią 02 Paź, 2009

I karmimy się cudzymi fuckupami i porażkami
Janusz - Pią 02 Paź, 2009

i lubimy 13
Bad-i - Śro 07 Paź, 2009

proponuje przeczytac "nie idzcie ta drogą" w WRC strona 12 :D

ładnie pojechali po Chuchale

aha i jeszcze jedno dosc wazne spostrzezenie

W WRC jest dosc fajny wywiad z Puszkielem ktory bardzo fajnie i pozytywnie promuje starty w RWD (w jego przypadku E36). Jedyne co mnie zabiło to informacja ze on wydaje 10.000 PLN na runde RPP - nie wiem czy dziwexy biorą z ODLOTÓW ale niech ktoś mi wyjaśni dlaczego aż tyle??

serio pytam: zrobilem sobie taka analize kosztow na rajdzie wyjazdowym (jak dla nas Zamkowy), i zakladajac nawet ze kupujemy slicki to tyle nie wychodzi :/

106 - Śro 07 Paź, 2009

Moze jak dodasz do sezonu klika kompletow opon, klocków jakies rewizję przed i po rajdzie i uwzglednisz to w kosztach rajdu to wyjdzie. Auto ma chyba swoje wiec za wynajem nie płaci. Serwis nie wiem. Hehe my tez za 10k nie jechaliśmy nic. Srednio 3 do 4k. Za 2k tez chyba bylo :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group