To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

Bad-i - Śro 07 Paź, 2009

106 napisał/a:
Hehe my tez za 10k nie jechaliśmy nic. Srednio 3 do 4k. Za 2k tez chyba bylo :)


tez tak mniej wiecej liczylem, nawet wyszlo mi troche wiecej niz Twoja średnia ;) ale to nadal byla połowa kwoty ktora wymienił Kamil.

Ja to mam o tyle dobrze ze mam najpszystojniejszy serwis w PL ;)

qbus - Śro 07 Paź, 2009

koszt staly wyjazdu na rajd w pl to okolice ~3k pln, do tego dochodza przeglady auta, remonty zawieszenia, jakies klocki opony itp. 10 k pln to budzet na bogato z cateringiem na strefie serwisowej chyba :)
albo moze jakas mocna a grupa

Janusz - Śro 07 Paź, 2009

jak witas jeździł pucharówka to mówił coś chyba o 5kpln a jak pojechał evo 6 to 20kpln
martin.h - Śro 07 Paź, 2009

Panowie weźcie pod uwagę, że to RSMP, a więc więcej dni, pilot z kierowcą to już nieraz od wtorku są na miejscu. Jedzenie, hotele, paliwo, to wszystko kosztuje. Samo wpisowe jest większe niż w RPP, Puszkiel jeździ na używkach oponach, ale jekby nie było taka 17'tka kosztuje (4 nówki to już >4 tyś. zł). Do tego koszty dojazdu, ewentualne naprawy, myślę że dość łatwo można osiągnąć pułap 10k zł.
qbus - Śro 07 Paź, 2009

ja wywiadu nie czytalem jeszcze ale bad-i pisze o rpp a nie rsmp
martin.h - Śro 07 Paź, 2009

qbus napisał/a:
ja wywiadu nie czytalem jeszcze ale bad-i pisze o rpp a nie rsmp


Ale Puszkiel startuje w RSMP, a nie w RPP ;)

anjas - Śro 07 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
a nie w RPP


dokładnie, w Radzie Polityki Pieniężnej napewno go nie ma!

qbus - Śro 07 Paź, 2009

wiem gdzie Puszkiel startuje :)
wywiadu nie czytalem wiec nie wiem do czego on tam sie odnosi, przeciez jezdzil kiedys w rpp (ppzm) wiec caly czas myslalem ze do tego pije w tym wywiadzie.

martin.h - Śro 07 Paź, 2009

anjas napisał/a:
martin.h napisał/a:
a nie w RPP


dokładnie, w Radzie Polityki Pieniężnej napewno go nie ma!


RPP - Rajdowy Puchar Polski -> dawny Puchar PZM ;)

martin.h - Śro 07 Paź, 2009

qbus napisał/a:
wiem gdzie Puszkiel startuje :)
wywiadu nie czytalem wiec nie wiem do czego on tam sie odnosi, przeciez jezdzil kiedys w rpp (ppzm) wiec caly czas myslalem ze do tego pije w tym wywiadzie.


W wywiadzie chodziło o koszty startu BMW w jednej rundzie RSMP.

qbus - Śro 07 Paź, 2009

no to jak dla mnie to jest koszt startu w pzm x2 + wieksze wpisowe... wiec 10 k pln to wcale nie jest juz tak bogato :)
106 - Śro 07 Paź, 2009

kacper jezdzi w historyku - wpisowe ma mniejsze niz w rpp :]

my w rsmp pojechalismy po kosztach ... hehehe a puchar za pierwsze miejsce jest :]
rsmp wyszlo nie wiele drozej niz runda rpp. w zasadzie to tylko wiecej o koszt paliwa
do rajdowki na drugi dzien + czas.

zalezy kto gdzie ma blisko :)

Jaco - Śro 07 Paź, 2009

nikt z was nie pisze o ubezpieczeniu ... a to też jakieś 2kPLN i więcej na rajd ( choć tak do końca nie jestem pewien tej kwoty bo to taka zasłyszana..)

Może ma ktoś jakieś doświadczenie z ubezpieczeniem AC na czas rajdu ?

106 - Śro 07 Paź, 2009

22 starty i w zadnym zadne auto nie mialo rajdowego AC :faja:

AC rajdowe to legenda... jedni mowia ze 2k inni ze 5k, ale wiekszosc chyba nie
ma i odbudowywuje za swoje...

GeKo - Śro 07 Paź, 2009

A ja miałem :rotfl: na szczęście. Choć kaucja poszła się kochać. W moim przypadku to było drugie tyle co koszty startu.

A cena w zalezności na jaką kwotę ubezpieczasz. Lepsze sprzęty ubezpiecza się na zasadzie wnętrze oddzielnie, samochód oddzielnie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group