To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

PiTT - Pon 22 Lip, 2013

michool_vt napisał/a:
Wykupywaliscie jakieś assistance + ubezpieczenie dla ludzi na wyjazd do Chorwacji? Może coś polecicie

polecimy
assistance + ubezpieczenie...

;D
idź po prostu do agenta i Ci to od ręki policzy, to wszystko się zmienia dosyć dynamicznie, więc nie ma jedynej i najlepszej oferty
pamiętaj że jak będziesz jechał pod Dubrovnik to musisz przejechać kawałek przez Bośnię a tam wymagana jest zielona karta... zazwyczaj masz ją za darmo u swojego ubezpieczyciela... jak nie masz to słabo bo nie jest tania (a przynajmniej nie była jakiś czas temu)

michool_vt - Pon 22 Lip, 2013

PiTT napisał/a:
polecimy
assistance + ubezpieczenie...

;D
tej, oczekiwałem eksperckiej odpowiedzi z krótką analizą danych i konkretnym wyborem!
jakby pójście i wykupienie było takie proste.. to przecież po co to forum? ;D

a tak serio, miałem nadzieje (nie zebym Wam źle życzył), ze ktoś miał jakieś przygody weee Chorwacji i może coś polecić/odradzic :]

was79 - Wto 23 Lip, 2013

kamil napisał/a:
karwa, co wy pierdzielicie za głupoty...aż z nerwów sięgnąłem do chorwackiej strony z listą stacji. Firma obsługująca stacje OMV http://crodux-derivati.hr/benzinske-postaje/


Najwięcej jest +98, a nie 100. Trzeba polować na OMV ;D

kamil - Wto 23 Lip, 2013

czyli co, na firmowej stronie kłamią - pokazują, że mają , a tak na prawdę to nie ?
was79 - Wto 23 Lip, 2013

nie, raczej z OMV jest słabo przy autostradach.
Dobrze mieć dizla i zasięg 1000 km :>

kamil - Wto 23 Lip, 2013

kurde, poważnie albo coś od 3 lat się zmieniło albo już sam nie wiem...Ja chyba tankowałem głównie na OMV i to raczej przy lini brzegowej. Ogólnie, świadomość marki mam głównie z wyjazdu do Cro.
rasta - Czw 25 Lip, 2013

Co wy z tymi stacjami, na każdej jest 98. Co do 100 to jak przedwczoraj przebijaliśmy się autostradą z Zadaru do Trogiru to na OMV była 100 oktanówa.
rasta - Pią 26 Lip, 2013

Właśnie jesteśmy na wyspie Hvar w mieście Hvar i stwierdzam, że w kategori melanż jest to rewelacyjne miejsce, koniecznie bez bez dzieci i najlepiej bez kobiety. Balet do białego rana w calym mieście i na plaży, a stężenie lachona na metr kwadratowy przekracza wszelkie normy - szok tato kupę xD
Michał - Pią 26 Lip, 2013

pirania potwierdzi ?
siema - Pią 26 Lip, 2013

Rasta już nie odpowie...
Jakarti - Pią 26 Lip, 2013

Cytat:
Rasta już nie odpowie...

dostalem info, ze wlasnie wyjechali z miejscowosci Hvar.
jadą tam gdzie był Anjas z dziecmi i zona :D

Miniac - Sob 27 Lip, 2013

M napisał/a:
Kolega kiedys chcial oszczedzic i kupowal paliwo z ukrainy ktore mialo 79oktanów, jak gasił silnik to cylindry mialy takie stukowe ze jeszcze przez chwile same gadały ze sobą :rotfl:


To nie stukowe, a samozapłon. Kolega musiał mieć auto na gaźniku, gdyż w każdym aucie na wtrysku zasilanie pompy i wtryskiwaczy znika po cofnięciu kluczyka. Nawet w ostatnich gaźnikach malara była dysza elektrycznie domykająca paliwo...

Cytat:

A tak poważnie Maćku jak masz obiekcje co do chorwackiego paliwa i chcesz uniknac klopotow to dobrze byś doposażył się w takie cosik i miał głowę spokojną na wakacjach.
http://racing-oils.pl/product.php?id_product=78


Polecasz mu środek który przy regularnym stosowaniu najpierw zabije mu katalizator, a potem świece :> (btw. Marek ma słabszy do wersji z katem)

Sorry M. Za to w "politycznym" Ci odpuszam ;D

ps. Maciusiowego Clubman już dawno powinien mieć zmieniony intercooler pod ten program co ma. Wtedy mógłby lać i słabe pb98 :)

M - Sob 27 Lip, 2013

Miniac napisał/a:

M napisał/a:
Kolega kiedys chcial oszczedzic i kupowal paliwo z ukrainy ktore mialo 79oktanów, jak gasił silnik to cylindry mialy takie stukowe ze jeszcze przez chwile same gadały ze sobą


To nie stukowe, a samozapłon. Kolega musiał mieć auto na gaźniku, gdyż w każdym aucie na wtrysku zasilanie pompy i wtryskiwaczy znika po cofnięciu kluczyka. Nawet w ostatnich gaźnikach malara była dysza elektrycznie domykająca paliwo...


Tico na wtrysku, a samozapłon nie jest związany z tym samym zjawiskiem przypadkiem? He? :rotfl:

Miniac napisał/a:
Cytat:

A tak poważnie Maćku jak masz obiekcje co do chorwackiego paliwa i chcesz uniknac klopotow to dobrze byś doposażył się w takie cosik i miał głowę spokojną na wakacjach.
http://racing-oils.pl/product.php?id_product=78


Polecasz mu środek który przy regularnym stosowaniu najpierw zabije mu katalizator, a potem świece (btw. Marek ma słabszy do wersji z katem)

Sorry M. Za to w "politycznym" Ci odpuszam


Czepiasz się strasznie szczegółów :D


A pamiętasz taką koncepcję że jak zwiększy się liczba ludzi na ziemi to wzrośnie grawitacja i będziemy chodzić na kolanach?

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Miniac - Sob 27 Lip, 2013

M napisał/a:

Tico na wtrysku, a samozapłon nie jest związany z tym samym zjawiskiem przypadkiem? He? :rotfl:


Tico nigdy nie było na wtrysku, a stukowe z samozapłonem mają tyle wspólnego, że oba 'zjawiska' dotyczą... silnika i paliwa :ble:


Cytat:

A pamiętasz taką koncepcję że jak zwiększy się liczba ludzi na ziemi to wzrośnie grawitacja i będziemy chodzić na kolanach?


Ja nawet nie pamiętam o antykoncepcji, a Ty mnie o koncepcje pytasz xD

Anonymous - Sob 27 Lip, 2013

PRISM własnie zanotował globalną próbę zafałszowania danych technicznych Tico (wikipedia, carfolio, cardomain...) w kwestii zasilania paliwem :lol2:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group